1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Esnaf Ulaşım A.Ş.’den Türel’e teşekkür

Esnaf Ulaşım A.Ş.’den Türel’e teşekkür

Hatların uzunluğu ve yakıt maliyeti sebebiyle ulaşım esnafının zarar ettiği 7 hatta bundan böyle Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ulaşımı sağlayacak.

Esnaf Ulaşım A.Ş.’den Türel’e teşekkür

Hatların uzunluğu ve yakıt maliyeti sebebiyle ulaşım esnafının zarar ettiği 7 hatta bundan böyle Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ulaşımı sağlayacak. Esnaf Ulaşım A.Ş. yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İnce, esnafın zarar etmesinin önüne geçen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'e teşekkür etti.

Yapılan düzenlemeler çerçevesinde ulaşım esnafının hattın uzunluğu nedeniyle, yakıt sarfiyatı noktasında büyük sıkıntı yaşadığı hatlarda değişiklik yapıldı. 511- 506- DC79- GCK76- DT18- DC15- vl13a ve VL13 numaraları hatlarda, bu hatların kilometre uzunluğu ve esnafın yakıt maliyetleri nedeniyle sürekli zarar etmesi Esnaf Ulaşım A.Ş'yi de harekete geçirdi. Yönetim kurulu Başkanı Mehmet İnce'nin teklifini değerlendiren Antalya Büyükşehir Belediyesi kent içi ulaşım esnafına bir jest yaptı. Esnafın, sürekli zarar ettiğini ifade etmesi üzerine Büyükşehir Belediyesi, sıkıntıya neden olan hatlarla ilgili yeni bir karar aldı. Buna göre adı geçen hatlar da bundan böyle Büyükşehir Belediyesine ait resmi plakalı otobüsler çalışacak.

Esnaf Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İnce, Büyükşehir Belediyesinin hatların uzunluğu ve harcanan yakıt nedeniyle esnafın ciddi anlamda sıkıntı yaşadığı bu noktalarda duyarlılık gösterdiğini belirterek , " Gerekli desteği veren başta, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel olmak üzere, tüm Büyükşehir Belediyesi yetkililerine esnafımızın bu sıkıntısına göstermiş oldukları duyarlılık için çok teşekkür ediyoruz." dedi.

Esnaf Ulaşım A.Ş.’den Türel’e teşekkür

Esnaf Ulaşım A.Ş.’den Türel’e teşekkür

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.