1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Eyyübiye Belediyesi ile kırsal gelişiyor

Eyyübiye Belediyesi ile kırsal gelişiyor

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Mehmet Ekinci'nin talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını...

Eyyübiye Belediyesi ile kırsal gelişiyor

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Mehmet Ekinci'nin talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'nin "Merkez ve Kırsalda ayırım yapılmayacak" talimatını bir bir yerine getiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların yaşam standartlarını artırmak için merkezde kilitli beton parke taşı döşeme, kırsalda ise stabilize yol yapım ve kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarını yürütüyor. Kırsala adeta çıkarma yapan ekipler son olarak Sağlık ve Yardımcı mahallelerinde 2 bin metrekare bordür taşı, 81 bin metrekare kilitli beton parke taşı döşeme işleminin startını verdi. Belirlenen program dahilinde merkezde yol yapım çalışmalarını sürdüren ekiplerin, kırsala da aynı hassasiyeti göstermesi vatandaşların takdirini topluyor. Sağlık ve Yardımcı Mahallelerinde bir hafta önce başlayan ve yaklaşık 3 ay sürmesi planlanan yol yapım çalışmalarından dolayı vatandaşlar Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'ye teşekkür etti. Mahallelerinde yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarı ve vatandaşlar Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve ekibini tebrik etti. Sağlık Mahalle Muhtarı Taha Demir, "Daha öncelerden çocuklarımızı okula gidip gelmekte zorluk çekiyordu. Yollarımız çamur ve bataklıktı ama şimdi belediyemiz parke taşı döşeme işi yapıyor. Her kim yapmış ise Allah razı olsun" dedi.

Sağlık Mahalle Muhtarı Azası Ahmet Tatlı ise, "Eyyübiye Belediyesine yaptıkları çalışmadan dolayı teşekkür ederiz. Mahallemiz çamurdan, pislikten kurtuldu. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı. Mahalle sakinleri de, "Başkanımız Ekinci'yi ziyaret ettik. Sağ olsunlar kendileri bizim ricamızı kırmadılar ve 2 bin metrekare bordür kaldırım taşı ve 5 bin metrekare parke taşı döşeme işi yapıyorlar. Daha önceleri buradan geçen öğrenciler ve vatandaşlar çamurdan gidemiyorlardı. Bundan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci'ye teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

Eyyübiye Belediyesi ile kırsal gelişiyor

Eyyübiye Belediyesi ile kırsal gelişiyor

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT