1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Fahriye Evcen Karan bebeği dünyaya getirdi

Fahriye Evcen Karan bebeği dünyaya getirdi

Burak Özçivit'in 9 aylık hamile eşi Fahriye Evcen doğum yapmak üzere hastaneye yatırıldı Fahirye Evcen'in normal doğum yapmak istediği söylendi. Fahriye Evcen Nişantaşı'nda özel bir hastaneye yatırıldı

Fahriye Evcen Karan bebeği dünyaya getirdi

Fahriye Evcen doğuma girdi! Burak Özçivit'in 9 aylık hamile eşi Fahriye Evcen doğum yapmak üzere hastaneye yatırıldı Fahirye Evcen'in normal doğum yapmak istediği söylendi. Fahriye Evcen Nişantaşı'nda özel bir hastaneye yatırıldı

Burak Özçivit'in 9 aylık hamile eşi Fahriye Evcen doğum yapmak üzere hastaneye yatırıldı

Çift, 3 kilo 670 gram ağırlığındaki ve 52 cm boyundaki erkek bebeğe "Karan" adını verdi.

Fahriye Evcen doğuma mı girdi? Fahriye Evcen doğurdu mu?

FAHRİYE EVCEN DOĞUMA MI GİRDİ?

9 aylık hamile olan oyuncu Fahriye Evcen bebeğini dünyaya getirmek için Nişantaşı'ndaki özel bir hastaneye geldi.

Doğumuna sayılı günler kala erken doğum haberi gelen Fahriye Evcen'in normal doğum yapmak istediği söylendi.

Fahriye Evcen ve oyuncu Burak Özçivit'in doğacak olan bebeklerine Karan adı verileceği aylar öncesinden belli olmuştu. Ünlü çift oğullarının adına açtıkları Instagram hesabıyla da oldukça eleştirilmişti.

BEBEK İÇİN BAKICI İSTEMEDİLER

Öte yandan dadı tutmaktan vazgeçen Fahriye Evcen, Almanya'da yaşayan annesi Hatime Evcen'den yardım istedi. Hatime Evcen, üç ay boyunca torunuyla ilgilenecek. 

FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

Fahriye Evcen Özçivit (d. 4 Haziran 1986, Solingen), Türk oyuncu. Yaprak Dökümü dizisindeki Necla rolüyle ün kazanmıştır.YaşamıAnne tarafından Çerkes kökenli, baba tarafında Kavala göçmenidir. Solingen'de doğan Fahriye Evcen, çocukluğunda Almanya'da ailesi ile zor zamanlar geçirdiğini belirtti. Yedi yaşında iken Alman Neo-Naziler Solingen şehrinde Türklerin yaşadığı evleri yakmaya başlayınca, Evcen'in ailesi dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını hep kapalı tuttu.

Türkiye'de tatilde bulunduğu bir dönemde Oya Aydoğan'ın programına seyirci olarak bulunduğu sırada Aydoğan, Evcen'i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı. Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı. Fahriye Evcen ilk sinema deneyimini 11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşadı, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynadı.

Almanya'daki üniversite eğitimini tamamlamayan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi'nde Tarih bölümünden mezun olmuştur. Yapımcılığını TİMS Productions'ın yaptığı Çalıkuşu'nda Feride karakterine canlandırdı. Çalıkuşu'nda başrolü paylaştığı Burak Özçivit'le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyazperdeye döndü.Özel hayatı29 Haziran 2017 tarihinde oyuncu ve model Burak Özçivit ile İstanbul'daki Sait Halim Paşa Yalısı'nda evlendi. 2017 yılında Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin açtığı "Dünyanın En Güzel 30 Kadını" oylamasında, aralarında Gigi Hadid, Emma Watson, Adriana Lima, Hillary Clinton ve Angelina Jolie'nin de yer aldığı listede dokuzuncu sırada yer aldı Kaynak: Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'i ne şoke etti? 

HABERE YORUM KAT