1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fatih Eryılmaz MHP'den Aday Adayı Oldu

Fatih Eryılmaz MHP'den Aday Adayı Oldu

Fatih Eryılmaz MHP İstanbul 1. Bölgeden Milletvekili aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Eryılmaz "Allahım çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri utandırmasın" dedi.

Fatih Eryılmaz MHP'den Aday Adayı Oldu

Fatih Eryılmaz Milletvekili aday adaylığı başvurusunu MHP'nin Ankara'da bulunan genel merkezine teslim etti açıkladı.  Eryılmaz açıklamasında "Resmi olarak İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adaylığı Başvurumuzu yaptık.. Genel Başkanımız ve liderimiz Devlet Bahçeli Bey ile görüşerek icazetini aldık. Çalışmalarımıza kaldığı yerden devam etmek üzere gece İstanbul'a geçeceğim. Allahım çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri utandırmasın.Türk Milletine ve Türkiye Cumhuriyetine Hayırlı Uğurlu olmasını dilerim."

Fatih Eryılmaz Kimdir

1979 doğumlu aslen Eskişehir Han ilçeli olan Fatih Eryılmaz, evli iki çocuk babasıdır. Kartal’da ikamet eden Eryılmaz, Anadolu Üniversitesi, Turizm ve Otelcilik ve İşletme Bölümleri mezunu. Şu anda Atatürk Üniversitesi İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Bölümünü okuyor. Kurumsal bir firmada İnsan Kaynakları alanında Yöneticilik yapmakta olan Fatih Eryılmaz, aynı zamanda Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve İstanbul Adliyeleri’nde Sosyal Güvenlik konularında ve mali konularda bilirkişilik yapmaktadır.

2014 yerel seçimlerinde Pendik’ten MHP Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Eryılmaz, 2013-2014 yıllarında MHP Pendik İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı. Görev yaptığım süre zarfında Siyasi Partiler ve Politikalardan sorumlu Komisyon Başkanlığı yaptı.
2014-2015 Yılları arasında Kartal MHP İlçe Başkan Yardımcılığı ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyon Başkanlığını yaptı.
MHP Genel Merkezinde açılan ve 3 ay süren Siyaset ve Liderlik Okulundan mezun olma başarısını gösterdi. 25 Dönem Milletvekili Seçimlerinde İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu.

Fatih Eryılmaz, İstanbul Mali Müşavirler Odası Üyesi ve Ahi Sanayici ve İşadamları Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Üyesidir.

10813_10204742966192188_3078579202534057627_n.jpg

 

HABERE YORUM KAT