1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. FB TV sunucusu Dilay Kemer hayatını kaybetti!

FB TV sunucusu Dilay Kemer hayatını kaybetti!

Uzun süredir kanserle mücadele eden FB TV sunucusu Dilay Kemer'den acı haber geldi. 32 yaşındaki Kemer, kısa bir süre önce yoğun bakıma kaldırılmıştı.

FB TV sunucusu Dilay Kemer hayatını kaybetti!

FB TV sunucusu Dilay Kemer'den kötü haber geldi. Bir süredir kanserle mücadele eden ve geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma kaldırılan Dilay Kemer hayatını kaybetti.

Kemer ailesi, acı haberi sosyal medya üzerinden duyurdu. Aile yaptıkları açıklamada "Biricik kızımızı, canımızı kaybettik maalesef!" sözlerine yer verildi.

Kemer'in iyileşmesi ise ilik nakline bağlıydı. Uzun süredir tedavisi süren Dilay Kemer için ilik bulunmuş fakat tedavisi süren Dilay Kamer'in hastalığı yeniden nüksetmişti.

DİLAY KEMER KİMDİR?

32 yaşındaki Dilay Kemer, 1988 yılında Antalya’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Dilay Kemer, Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezun oldu. 2009 yılında kendime bir moda blogu açtı, o zamanlar bu kadar popüler değildi. İki yıl blogu hobi olarak yürüttükten sonra, bir reklam ajansında staja başladı.

FB TV sunucusu Dilay Kemer hayatını kaybetti!

Staj yaparken bir yandan da spikerlik-sunuculuk eğitimine başladı. Yaklaşık 1.5 senelik hazırlık sonunda İhsan Topaloğlu ve Yasir Kaya’nın şans vermesiyle, hayal ettiği sektörde yer buldu. Fenerbahçe TV’de hem ana haberi hem de çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi. 

FB TV sunucusu Dilay Kemer hayatını kaybetti!

DİLAY KEMER NE KANSERİ?

Kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir fotoğrafın altında "Herkese merhaba, İlk defa bir tbt gününde hastalık zamanından bir şey paylaşmak istedim. 30.08.2018’e ait bu fotoğraf, ilk tedavi-kemoterapi günüm...Aradan geçen 1,5 yılda sayamadığım kadar daha tedavi aldım, hem fiziksel hem ruhsal çok değiştim ama umuyorum ki artık bugün son. Allah’ın izniyle bugün 2. kez ilik nakli oluyorum. Bundan sonraki sürecin uyumlu, kolay, sağlıklı geçmesi için dualarınızı, enerjilerini bekliyorum, gücünüze ihtiyacım var, bana bugüne kadar sevginizi hissettiren güzel kalplerinizden öpüyorum." ifadelerine yer veren Kemer, kan kanseri olduğu için uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. 

FB TV sunucusu Dilay Kemer hayatını kaybetti!

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT