1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal tesettürü bıraktı

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal tesettürü bıraktı

Zuhal Topal'la evlilik programına katılan gelin adayı Hanife Gürdal yarışma esnasında dikkatleri üzerine çeken bir gelin adaydı. Programın kaldırılmasından sonra paylaşımlarıyla dikkat çeken Gürdal bu kezde başörütüsünü çıkarttığı bir fotoğraf paylaştı.

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal tesettürü bıraktı

Bir benzin istasyonunda pompacı olarak işe başlayan gelin adayı Hanife Gürdal, başını açtı. Gürdal, bu kararını yeni açtığı Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla duyurdu.

EN BÜYÜK DESTEK SEVGİ'DEN GELDİ

Gelin adayı, bu radikal kararından sonra binlerce takipçisi bulunan ve kazancının bir kısmını elde ettiği Instagram hesabını kapattı. Gürdal yeni açtığı hesabı ise şimdilik kilitli tutuyor. Gelin adayına başını açma kararında en büyük desteği ise Zuhal Topal'ın programında tanıştığı Sevgi Akiska verdi. Sevgi Akiska, Instagram hesabından Hanife'nin başı açık çekilen fotoğraflarını "Kimse üzerine gelemez herkes hayatına baksın" notuyla paylaşarak destek verdi.

İşte gelin adayı Hanife'nin yeni hali:

tesetturlu-fenomen-gelin-adayi-hanife-gurdal-12135454-6977-m.jpgtesetturlu-fenomen-gelin-adayi-hanife-gurdal-12135454-2747-m.jpg

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal tesettürü bıraktıFenomen gelin adayı Hanife Gürdal tesettürü bıraktıFenomen gelin adayı Hanife Gürdal tesettürü bıraktıFenomen gelin adayı Hanife Gürdal tesettürü bıraktı

HANİFE GÜRDAL KİMDİR?

Hanife Gürdal, 1995 yılında İzmir’in Torbalı ilçesinde dünyaya geldi. Henüz 18 yaşındayken ekranlara çıkan Hanife Gürdal, aşık olduğu damat adayıyla tanışmak için İstanbul’a geldi. 1 yıla aşkın süredir Esra Erol'un programında talibini arayan Hanife Gürdal daha sonra Zuhal Topal'ın programına katılmış taliplerine ret cevabı vermesiyle ünlenmişti. Popstar yarışmasıyla adını duyuran Bayhan da Hanife Gürdal'a aday olmuştu. Hanife Gürdal'ın 3 kardeşi vardır ve daha önce hiç evlenmemiştir.

HABERE YORUM KAT

9 Yorum