1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fikret Orman'dan Başkan Kenan Şahin'e Ziyaret

Fikret Orman'dan Başkan Kenan Şahin'e Ziyaret

Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş Kulübü’nün Başkanı Fikret Orman, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’i ziyaret etti.

Fikret Orman'dan Başkan Kenan Şahin'e Ziyaret

Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş Kulübü’nün Başkanı Fikret Orman, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’i ziyaret etti. Pendik’te gençlere ve spora yapılan yatırımları anlatan Başkan Şahin, parayla toplama kulüpler yerine alt yapıdan sporcu yetişmesini için çaba gösterdiklerini söyledi.

Başkan Şahin’in Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’ndeki çalışma ofisinde gerçekleşen görüşme yaklaşık bir saat sürdü.  Pendik’teki spor yatırımları hakkında bilgi veren Başkan Şahin,  Pendikspor’un U-19 takımının Türkiye Şampiyonu olduğunu hatırlatarak, “Takımda oynayan 11 çocuk, altyapıdan çıktı. Biz paranın gücüyle toplama takımlar değil, şehrin çocuklarının alt yapısından yetiştiği takımların oluşması için gereken tüm desteği veriyoruz. Pendikspor da bunun lokomotifi olsun istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Pendikspor’da yönetim değişikliğinin de gündeme geldiği görüşmede eski Başkan Sami Bayram’ı tanıdığını ve sevdiğini belirten Fikret Orman, Şerafettin Taştan Başkanlığındaki yeni yönetime de başarılar diledi.

 “Yeni tesis Beşiktaş markasına yakışır olacak”

Görüşmede Başkan Kenan Şahin ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman tadilat çalışmalarının sürdüğü Pendik Beşiktaş Spor Kulübü tesislerinin son durumu hakkında da görüş alışverişinde bulundu. Orman, Geziboyu Caddesi’ndeki eski tesisin Beşiktaş’a yakışır bir şekilde yeniden inşa edileceğini belirterek,  “Beşiktaş’ın bayrağının asıldığı her yer bizi temsil eder. Bu nedenle tesislerimizin de Beşiktaş markasına yakışır olması gerekiyor” dedi.

Orman’dan forma  sürprizi

Fikret Orman, kendisiyle tanışmak için gelen Başkan Şahin’in oğlu Kerem’e de forma sürprizi yaptı. Başkan Şahin ve çocuklarının adının yazılı olduğu Beşiktaş formalarını Kerem’e hediye eden Orman, ayrıca kendisini  Galatasaray ile oynanacak Süper Kupa Final maçına davet etti.

Süsleme Sanatları Sergisi’ni gezdi

Ziyaretin ardından Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde El Sanatları Kurslarından Süsleme Sanatları kursiyerlerinin sergisini  de gezen ve sanatçıları tebrik eden Fikret Orman, bol bol da fotoğraf çektirdi.

HABERE YORUM KAT