1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Final Okulları jimlastikte 5 dalda 4 birincilik elde etti

Final Okulları jimlastikte 5 dalda 4 birincilik elde etti

Diyarbakır Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün düzenlediği okul sporları jimnastik yarışmasında Diyarbakır Final Okulları 5 dalda 4 birincilik, 1 ikincilik...

Final Okulları jimlastikte 5 dalda 4 birincilik elde etti

Diyarbakır Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün düzenlediği okul sporları jimnastik yarışmasında Diyarbakır Final Okulları 5 dalda 4 birincilik, 1 ikincilik elde etme başarısına imza etti.

Diyarbakır Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen minik B kızlarda il birinciliği, minik A kızlarda il birinciliği, minik A erkeklerde il birinciliği, küçük kızlarda il ikinciliği, yıldız kızlarda il birinciliği yarışmalarında rekor başarı elde eden Diyarbakır Final Okulları öğrencileri, 4'ü birincilik olmak üzere 5 kupayı okullarına götürdü. Diyarbakır Final Okulları beden eğitimi öğretmeni Özgür Korkmaz Özdil, finalde gelenek haline gelen başarının sırrını üç kelimeyle özetledi. Özdil, inanmak, çalışmak ve disiplin ile başarının geldiğini söyledi. Özdil, "Final eğitim kurumlarının 38 yıllık deneyimi ile öğrencilerimize yaşam ve sınav başarısı kazandırıyoruz. Öncelikle bize bu imkanı sunan kurucumuz Şahin Otu'ya ve başarının sahipleri öğrencilerime teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.


Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT