1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Firari FETÖ'cü Hakan Şükür böyle görüntülendi

Firari FETÖ'cü Hakan Şükür böyle görüntülendi

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından FETÖ/PDY silahlı örgütüne üye olmak suçundan hakkında arama kararı çıkarılan ve firari olan Hakan Şükür, Washinton DC'de bulunan Georgetown'da bulunan bir Apple mağazasında alışveriş yaparken görüldü. Şükür'ün rahat halleri dikkatlerden kaçmad.

Türkiye'nin geleceğine kast eden 15 Temmuz hain darbe kalkışmasını gerçekleştiren FETÖ/PDY üyesi firari FETÖ'cü Hakan Şükür, ABD'de bir Apple mağazasında görüntülendi.

Hakkında Fethullahçı Terör Örgütü üyeliği kapsamında yakalama kararı bulunan firari Hakan Şükür, ABD'de görüntülendi. Lüks içinde yaşayan Hakan Şükür, Washinton DC'de bulunan Georgetown'da bulunan bir Apple mağazasında alışveriş yaparken görüldü. Firari FETÖ'cü alışverişinin tamamlamasının ardından mağazadan ayrıldı. Şükür'ün tercih ettiği Apple mağazasının bulunduğu Georgetown, ünlülerin mülk sahibi olduğu bölge olarak dikkat çekiyor.

FETÖ'CÜ ARİF ERDEM'İN ABD'DE OLDUĞUNU İFŞA ETMİŞTİ

Şükür, Kasım ayında yaptığı bir paylaşımla kendi gibi FETÖ'den firari olan futbolcu Arif Erdem'in nerede olduğunu Twitter'dan ifşa etmiş oldu. Firari FETÖ'cü Şükür, paylaşımında "Galatasaray-Başakşehir maçını daha önce Başakşehir'i çalıştırmış Arif Erdem ile seyrettik" ifadelerini kullanarak Erdem'in ABD'de olduğunu ortaya çıkarmıştı.

15 Temmuz Darbe Girişimi'nin ardından FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan hakkında arama kararı çıkarılan Hakan Şükür hakkında yurt dışında olduğu tespit edilince yakalama kararı çıkarılmıştı.
Öte yandan Hakan Şükür'ün babası Selmet Şükür'ün, FETÖ üyeliğinden yargılandığı davada mal varlığına yeniden tedbir konulmuştu.

HABERE YORUM KAT