1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. FOX TV Ana Haber, Selçuk Tepeli canlı izle | 28 Ekim 2020 Çarşamba

FOX TV Ana Haber, Selçuk Tepeli canlı izle | 28 Ekim 2020 Çarşamba

Türkiye'nin en çok izlenen ana haber programı FOX Ana Haber'i izlemek isteyenler arama yapıyor. FOX TV Ana Haber Selçuk Tepeli canlı yayını haberimizde. İşte detaylar...

FOX TV Ana Haber, Selçuk Tepeli canlı izle | 28 Ekim 2020 Çarşamba

Fatih Portakal'ın ayrılması sonrası FOX Ana Haber, yoluna Selçuk Tepeli ile devam ediyor. Hafta içi saat 19.00'da Selçuk Tepeli'nin sunumuyla ekranlara gelen haberleri, hafta sonu Gülbin Tosun ekranlara getiriyor. FOX Ana Haber'i izlemek isteyen kişiler de araştırmalarda bulunuyor. 

FOX ANA HABER SELÇUK TEPELİ CANLI İZLE 28 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

FOX Ana Haber'î saat 19.00'da Selçuk Tepeli'nin sunumuyla izleyebilirsiniz. Haberimizdeki linke tıklayarak FOX Ana Haber'i ve FOX TV'yi takip edebilirsiniz.

FOX ANA HABER İZLE

FOX ANA HABER SUNUCUSU SELÇUK TEPELİ KİMDİR?

Selçuk Tepeli, ulusal ve uluslararası gazetecilik alanında 20 yıllık deneyime sahip bir medya uzmanıdır. 2018'in ortalarına kadar Habertürk gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni ve daha sonra Habertürk haber ağı, 2020 yılına kadar Türkiye'nin en büyük televizyon haber odalarından birine liderlik ediyor. Selçuk, geçmişte Newsweek's Turkish edition ve Aktüel gibi yüksek profilli haber dergilerinin Genel Yayın Yönetmeni olmuştur.

Kariyeri boyunca çok sayıda gazetecilik Ödülü kazanan takımlara liderlik eden Selçuk, ünlü Türk ve uluslararası isimlerle röportajlar yaptı, 40'tan fazla ülkeye düzinelerce resmi başkanlık gezisi izledi. Sık sık Türk haber yayınlarında siyasi yorumcu olarak yer alıyor ve geçmişte güncel olaylar şovlarına ev sahipliği yapıyor. Selçuk, basılı, dijital ve televizyon gibi çeşitli medya platformlarında deneyime sahiptir. İstanbul'daki Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler ve Fransa'daki Science Po Rennes'de okudu. Türkçe, İngilizce, İspanyolca ve Fransızca bilmektedir.

FOX Ana Haber canlı yayın izle bugün

SELÇUK TEPELİ'NİN HAYATI

1974 yılında İstanbul doğdu.

Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümünü bitiren  Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri mastırını yaptı.

Aynı okulda Yazılı Basın Yönetim ve Hukuku mastırını da tamamlayan  Selçuk Tepeli, şu görevlerde bulundu: Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliği, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini icra etti.

Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı'nın görevini bırakmasından sonra Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliğine getirilmişti.

FOX Ana Haber canlı yayın izle bugün

FOX TV YAYIN AKIŞI 28 EKİM

20.00 : Baraj

FOX TV YAYIN AKIŞI 29 EKİM PERŞEMBE

Saat 08. 00 : İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
Saat 10.45 :Çağla ile Yeni Bir Gün
Saat 12.45 :Mehmet Özer ile Mutfakta
Saat 14.00 :Temizlik Benin İşim
Saat 16.00 :Zuhal Topal'la Sofrada
Saat 19.00: Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
Saat 20.00 :Mucize Doktor

Bölge Gündem
Editör Ekibinin Ortak Haberi
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT