1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Galatasaray şampiyonluğunu ilan etti Mersin’de hayat durdu

Galatasaray şampiyonluğunu ilan etti Mersin’de hayat durdu

MERSİN'de, Spor Toto Süper Lig'in 33'ncü haftasında Medipol Başakşehir'i 2-1 yenerek 2018-2019 sezonunun bitimine bir hafta kala Galatasaray'ın şampiyonluğunu...

Galatasaray şampiyonluğunu ilan etti Mersin’de hayat durdu

MERSİN'de, Spor Toto Süper Lig'in 33'ncü haftasında Medipol Başakşehir'i 2-1 yenerek 2018-2019 sezonunun bitimine bir hafta kala Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan etmesini taraftarlar coşkuyla kutladı.

Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan etmesiyle birlikte Mersin'de taraftarlar kentin dört bir yanında sokaklara, cadde ve meydanlara döküldü. Kent merkezindeki ana caddelerde konvoy yapan Galatasaray taraftarı daha sonra merkez Mezitli ilçesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan Galatasaray Meydanı'nda buluştu.

Havai fişek patlatan, ellerindeki meşalelerle marşlar söyleyip, şampiyonluğu kutlayan taraftarlar, büyük mutluluk yaşadı. Bazı taraftarlar davul zurna eşliğinde halay çekerken, bazı taraftarlar da ellerindeki Galatasaray bayraklarıyla 22'nci şampiyonluğun coşkusunu yaşadı.

Mersinli taraftarın şampiyonluk sevinci nedeniyle adeta hayat dururken, trafik ekipleri ana arterlerde trafiğin akışını kontrollü bir şekilde sağladı.

FOTOĞRAF

DHA

HABERE YORUM KAT