Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi maaşı ne kadar sorusuna yanıt mı arıyorsun? Bu içerikte Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi iş tanımı, aylık ortalama maaşları, Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi görev tanımı nedir, Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi ne iş yapar, Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi olmak için hangi bölümü okumak gerekir? Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi mesleğine sahip olabilmek için hangi belgelerin gerektir tüm bu bilgileri makalemizde sizler için bir araya topladık.

Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi Tanımı;

İstenilen çapta tel yapan bir makineyi ayarlayarak çalıştıran kişidir.

Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi Maaşı Ne Kadar? 2023 Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi Maaşları

Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi maaşı ortalama aylık 9143 _TL’dir. En düşük Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi maaşı 8506 _TL, En yüksek ise 9780 _TL'dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız. İŞKUR Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

İşkur Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi İş İlanları İçin Tıklayın

Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi Olmak İçin Hangi Bölümü Okumak / Hangi Okul Mezunu Olmak Gerekir?

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : İlköğretim

Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi Ne İş Yapar?

Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi; işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

kac-para.jpg

Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi Meslek Ana Grubu :

Tesis Ve Makine Operatörleri Ve Montajcılar

Meslek Alt Ana Grubu :

Sabit Tesis Ve Makine Operatörleri

Meslek Grubu :

Metal İşleme Ve Perdahlama Tesisi Operatörleri

Meslek Birim Grubu :

Metal İşleme Tesisi Operatörleri

Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi Meslek Kodu Nedir?

Türk Meslekler sözlüğünde Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi mesleğinin meslek kodu 8121.09 olarak belirlenmiştir

YORUM KAT: Yukarıdaki Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi maaşlarına ek sizlerde Galvanizli/Galvanizsiz Tel Ürünleri Üretim İşçisi mesleğinde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere  iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

 

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN