1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Game of Thrones Season 8 episode 1 watch! | GOT 8 Sezon 1. bölüm izle!

Game of Thrones Season 8 episode 1 watch! | GOT 8 Sezon 1. bölüm izle!

Dünya genelinde büyük bir ilgiyle izlenen Game Of Thrones'un 8. sezonu merakla beklenen filmler arasındaydı. Filmin sıkı takipçileri ve hayranları internette GoT nereden izleyebilirim sorusuna yanıt arıyor. Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm canlı izle! GOT Season 8 episode 1 watch!

Game of Thrones Season 8 episode 1 watch! |  GOT 8 Sezon 1. bölüm izle!

Game of Thrones geçmiş 7 sezonu ile dünya genelinde taht kurmuş bir seri haline geldi. Filmin hayranları ve severleri  yeni sezonu heyecanla bekliyor. 8. sezonu izlemek isteyenler internette 'GoT nereden izleyebilirim?' sorusunu araştırıyor. İşte tüm detaylar haberimizde.. Game of Thrones season 8 episode 1 watch!

GAME OF THRONES 8. SEZON 1. BÖLÜM CANLI İZLE!

GAME OF THRONES'UN EN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Cersei’nin hamile olması hem Jamie’yi hem de Tyrion’ ı şaşırttı. Jamie’ye bebeğin kendisinden olduğunu yedi dünyaya duyurmaktan çekinmeyeceğini belirtti. Cersei Jamie’ye ilişkilerini dünyaya duyurma sözü verdi. Tyrion’ın ve Jamie’nin Cersei’nin ateşkesi kabul etmesinde şüphe duymamasını sağlayan tek şey, Cersei’nin bebek bekliyor olmasıydı.

Daenerys ve Jon’un uzun zamandır beklenen yakınlaşma sahnesi finale damga vurdu. Lyanna Stark, gerçek isminin Aegon Targeryan olduğunu ilk kez itiraf etti. Artık Yedi Krallığı Akgezenler’den koruyacak bir duvar olmaması nedeniyle hem ölüler hem de onlarla savaşmak için bir araya mütfeffikleri Winterfell’e doğru yol aldı.

AK GEZENLER ÇOK DAHA GÜÇLÜ OLDU

Son bölümde Khaleesi, Jon Snow ve yanındakileri kurtarmak için 3 ejderhası ile kuzeye uçmuş ve onları kurtarmış, ölüler ordusunu görerek büyük dehşete düşmüştü. Burada Night King, Mızrağı ile Viserion 'u öldürdü ve onu akgezenler tarafına aldı.

Night King, Viserionla Duvar 'a geldi ve duvarı yerle bir ederek akgezenleri kuzeye doğru getirmeye devam etti.

 

HABERE YORUM KAT