1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gebzeli gençler ‘Macera’yı çok beğendi

Gebzeli gençler ‘Macera’yı çok beğendi

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in davetlisi olarak Macera ve Aksiyon Parkı'nı ziyaret edenAnibal ve Mehmet Akif Ersoy Anadolu liselerinin öğrencileri,...

Gebzeli gençler ‘Macera’yı çok beğendi

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in davetlisi olarak Macera ve Aksiyon Parkı'nı ziyaret edenAnibal ve Mehmet Akif Ersoy Anadolu liselerinin öğrencileri, tırmanma parkuru ve dağ kızağını test ederek adrenalin ve macera dolu bir gün geçirdi.

Binlerce metre kare yeşil alan, dağ kızağı ve sportif faaliyet alanlarını barındıran Macera Aksiyon Parkı'na gelen öğrenciler, teknik ekip eşliğinde dağ kızağı ve tırmanma parkurunun tadını çıkardı. Parkı Başkan Köşker ile birlikte gezen öğrenciler daha sonra, 510 metre uzunluğunda ve 40 kilometre hıza ulaşan dağ kızağı ile macerayı zirvede yaşadı.

Keyifli ve macera dolu bir gün geçiren Anibal ve Mehmet Akif Ersoy Anadolu liselerinde okuyan öğrenciler Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'e özel daveti için teşekkür etti. Böylesine güzel bir projenin ilk konukları olmaktan duydukları mutluluğu ifade eden öğrenciler, "Macera Aksiyon Parkı gerçekten çok güzel olmuş. Özellikle biz gençler düşünülerek hazırlanmış. Burada bir çok aktiviteyi yapma imkanı bulduk. Böylesine güzel bir projeyi hayat geçirdiği ve bizleri bugün burada ağırladığı için Belediye Başkanımız Adnan Köşker'e teşekkür ederiz" dedi.

Gebzeli gençler ‘Macera’yı çok beğendi

Gebzeli gençler ‘Macera’yı çok beğendi

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT