1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gece eğitimlerine çiftçinin ilgisi artıyor

Gece eğitimlerine çiftçinin ilgisi artıyor

Kırklareli merkez ilçeye bağlı Kayalı köyünde Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından verilen gece eğitimi, çok sayıda çiftçinin...

Gece eğitimlerine çiftçinin ilgisi artıyor

Kırklareli merkez ilçeye bağlı Kayalı köyünde Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından verilen gece eğitimi, çok sayıda çiftçinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından eğitim ve yayım faaliyetleri kapsamında Kırklareli'nin merkez Kayalı köyünde hayvancılık, balıkçılık, gıda ve tarımsal yayım ve danışmanlık konularında eğitim verildi. Toplantıya, İl Müdür Yardımcısı Funda Eylem Özel, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Hasan Doğan, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Şerafettin Uçar, Gıda ve Yem Şube Müdürü Taner Akcakaya, Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürü Birol Yılmazer ile çok sayıda çiftçi katıldı.

Toplantıda, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Funda Eylem Özel tarımsal konularda bilgi verdi. Daha sonra Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri, Çiftçi Muhasebe Veri Ağı hayvan hastalıkları, buzağı ölümleri, gıda zehirlenmeleri ve kaçak avlanma ile ilgili konularda sunumlar yapılarak, çiftçinin sorularını cevaplandı.

Gece eğitimlerine çiftçinin ilgisi artıyor

Gece eğitimlerine çiftçinin ilgisi artıyor

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT