1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma puan durumu |18 Haziran Gelinim Mutfakta kim elendi, kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma puan durumu |18 Haziran Gelinim Mutfakta kim elendi, kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta'da bugün eleme günü. Her hafta olduğu gibi bu haftanın son gününde de bir gelin elenecek. Peki 18 Haziran Gelinim Mutfakta kim elendi, kim birinci oldu? İşte Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma puan durumu...

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma puan durumu |18 Haziran Gelinim Mutfakta kim elendi, kim birinci oldu?

18 Haziran Gelinim Mutfakta kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta'da bir önceki gün Aysun birinci olmuştu. Bakalım bugün kim elenecek? 18 Haziran 2021 Cuma günü programda eleme heyecanı yaşanıyor. Ayten mi, Aysun mu, Yağnur mu yoksa Gönül mü yarışmaya veda edecek? Çekişmeli geçen 1 haftanın ardından elenen isim haberimizde. İşte Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma puan durumu...

18 HAZİRAN GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ, KİM BİRİNCİ OLDU?

18 Haziran Gelinim Mutfakta yarışmasında günün birincisi belli oldu. Haftanın en yüksek puanını alan gelin "Yağnur" oldu. Finale 2 hafta kaldığı için bu hafta da elenen yarışmacı olmadı.

Öte yandan Gelinim Mutfakta'nın bugünkü bölümünde yapılan Tavada Waffle tarifine aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

GELİNİM MUTFAKTA NEDİR?

Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D'nin reyting rekorları kıran bir yemek yarışma programıdır. Bu yarışmada hem yemek hem gelin hem kaynana hem de bol ödül yer alıyor. Yarışmanın sunuculuğunu Seda Sayan yapıyor.

GELİNİM MUTFAKTA KONUSU

Seda Sayan'ın sunumu ile hafta içi her gün 12:45 de izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Seda Sayan'ın sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet altın bilezik ödülü veriliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT