1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma puan durumu | 26 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma puan durumu | 26 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

Gündüz kuşağının sevilen programları arasında yer alan Gelinim Mutfakta 26 Şubat cuma puan durumu izleyici tarafından araştırılmaya başlandı. Ellerinin lezzetine güvenen gelin adayları maharetlerini sergilemeye devam ediyor. Peki 26 Şubat Cuma günü kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 26 Cuma puan durumu haberimizde...

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma puan durumu | 26 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta'da Günün Birincisi Gelin Kim Oldu? Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da haftanın son gününe gelindi. Hafta içi her gün 14.00'da yayınlanan ve Seda Sayan'ın sunuculuğunu üstlendiği yarışmada gelinler ve kaynanalar arasında çekişmeler eksik olmazken gelinler, birbirinden lezzetli tarifler ile yarışmaya renk ve tat katıyorlar.

Peki tüm bu polemiklerin sonunda Gelinim Mutfakta'da 26 Şubat Cuma günün birincisi kim oldu? Hangi geline kaç puan verdiler? 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta'ya ait detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

GELİNİM MUTFAKTA'DA GÜNÜN BİRİNCİSİ GELİN KİM OLDU? 26 ŞUBAT CUMA

GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta elenen ve kazanan isim açıklandı.

Gün birincisi Aysun oldu. Haftanın en düşük puanını Aysun ve Esra aldı. Puanların toplamında Gelinim Mutfakta'da elenen isim 65 puanla Esra oldu.

Gelinim Mutfakta'da Ayten 78 puanla birinci oldu.

Zeynep: 76 puan Aysun: 71 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA NEDİR?

Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D ekranlarında birkaç sezondur yayınlanan bir yemek yarışmasıdır. Hafta içi yayınlanan programda gelinler yarışmacı olurken, kayınvalideler ise yapılan lezzetli yemekleri tadarak puanlamasını yapmaktadır. Yarışmanın sunuculuğunu ise ünlü şarkıcı Seda Sayan üstleniyor.

GELİNİM MUTFAKTA KONUSU

Seda Sayan'ın sunumu ile hafta içi her gün 12:45 de izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Seda Sayan'ın sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet altın bilezik ödülü veriliyor.

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT