1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Genç Girişimciler Eğitimi Düzenlenecek

Genç Girişimciler Eğitimi Düzenlenecek

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından KOSGEB ile yapılan protokol çerçevesinde Genç Girişimciler eğitimi düzenlenecek.

Genç Girişimciler Eğitimi Düzenlenecek

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından KOSGEB ile yapılan protokol çerçevesinde Genç Girişimciler eğitimi düzenlenecek. 28-31 Mart 2017 tarihleri arasında Erzincan Gençlik Merkezi'nde düzenlenecek olan eğitime 18-29 yaş arası isteyen herkes başvurabilecek. Bu eğitimde, bir işletmenin nasıl kurulacağından, girişimcilik özelliklerinin sınanmasına, iş fikrinin geliştirilmesine, girişimcilik egzersizlerine ve bir iş planının nasıl oluşturulacağına kadar birçok konuyu katılımcılar öğrenecek.

Gençlik ve Spor Bakanlığının KOSGEB iş birliğiyle "Gencim, Girişimciyim , Güçlüyüm," sloganıyla düzenlediği Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 28-31 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenmeye başlanacak. Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi'nde verilen eğitimi başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan Genç Girişimciler KOSGEB'in iş kurmak isteyenlere verdiği 50 Bin TL'ye kadar hibe 100 Bin TL'ye kadar faizsiz kredi imkanından faydalanabilecekler.


Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT