1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Gençliğim Eyvah 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 8. bölüm izle

Gençliğim Eyvah 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 8. bölüm izle

Gençliğim Eyvah dizisi dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ATV ekranlarında izleyici ile buluştu. Kalbini iyiden iyiye Azra'ya kaptıran Zola'nın başı Çağla ile derttedir. Peki Gençliğim Eyvah 8. bölümde neler yaşanmıştır? Gençliğim Eyvah 9. yeni bölüm fragmanı haberimizdeç

ATV ekranlarının sevilen dizisi Gençliğim Eyvah Pazartesi akşamları izleyicileri ekranları başına kilitlemeye devam ediyor. Dün akşam yayınlanan yeni bölümde Azra, Ahmet'ten tamamen uzaklaşmaya başlasa da Ahmet'in başı Çağla ile beladan kurtulamıyor. Peki Gençliğim Eyvah 8. bölümde neler oldu? Gençliğim Eyvah 9. yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Gençliğim Eyvah 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 8. bölüm izle

GENÇLİĞİM EYVAH 9. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ahmet'ten uzaklaşan Azra, Zola ile yakınlaşır ve genç adamın gözü Azra'dan başkasını görmez. Çavi ise şimdiden Azra'nın ağabeyi moduna girmiştir. Çağla ısrarla Ahmet'in hayatına dahil olmaya çabalar.

 

Suzan'ın hamile olduğunu duyan Hacer, mutluluktan yerinde duramaz. Öte yandan Zola ile Çavi'nin babalarının kim olduğuna dair derin araştırmalara başlar.

Gençliğim Eyvah 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 8. bölüm izle

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kaçak gelin Çağla'dan kurtulduğunu düşünen Ahmet, Çağla'nın dükkanda işe başladığını görünce hayatının şokunu yaşar. Çağla, Ahmet'in başına bela olmaya devam ederken, Ahmet'ten ümidini kesen Azra, Zola ile yakınlaşır. Ancak Zola'nın başında daha büyük belalar vardır. Arif ve Zekeriya'nın gerçek babaları olduğunu öğrenen Çavi ve Zola sünnet tehdidi ile karşı karşıya kalırlar.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT