1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Pakistan ve Özbekistan ile iş birliği protokolü imzaladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Pakistan ve Özbekistan ile iş birliği protokolü imzaladı

İSTANBUL (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından Antalya'da düzenlenen 3. Uluslararası Etnospor Forumu'nda Pakistan ve Özbekistanlı mevkidaşları ile gençlik ve spor alanında iş birliği protokolüne imza attı.Bakanlıktan yapılan açıklamaya...

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Pakistan ve Özbekistan ile iş birliği protokolü imzaladı

İSTANBUL (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından Antalya'da düzenlenen 3. Uluslararası Etnospor Forumu'nda Pakistan ve Özbekistanlı mevkidaşları ile gençlik ve spor alanında iş birliği protokolüne imza attı.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre Kasapoğlu, 3. Uluslararası Etnospor Forumu'nda Pakistan ve Özbekistanlı mevkidaşları ile bir araya geldi.

Bakan Kasapoğlu, ilk olarak Pakistan İslam Cumhuriyeti Eyaletler arası Koordinasyondan Sorumlu Federal Bakanı Fehmida Mirza ile heyetler arası toplantı yaptı.

Görüşme sonunda "Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Pakistan İslam Cumhuriyeti Eyaletler arası Koordinasyon Bakanlığı arasında gençlik ve spor alanlarında 2020-2023 yılları için iş birliği programı" imzalandı.

Bakan Kasapoğlu daha sonra Özbekistan Cumhuriyeti Beden Eğitimi ve Spor Bakanı Nabiev Dilmurod ile heyetler arası görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmenin ardından "Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Özbekistan Cumhuriyeti Beden Eğitimi ve Spor Bakanlığı arasında spor alanında iş birliği mutabakat zaptı" imzalandı.

Kaynak: AA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT