1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. GKV’de YGS öncesi motivasyon semineri

GKV’de YGS öncesi motivasyon semineri

GKV Özel Okulları Eğitim Uzmanı Sadık Gültekin'i YGS öncesi sınava girecek olan öğrencilerle buluşturdu.

GKV’de YGS öncesi motivasyon semineri

GKV Özel Okulları Eğitim Uzmanı Sadık Gültekin'i YGS öncesi sınava girecek olan öğrencilerle buluşturdu. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında gerçekleşen söyleşiye 11 ve 12. sınıf öğrencilerinin yanı sıra öğretmen ve idareciler de katıldı.

Eğitim Uzmanı Sadık Gültekin'i öğrencilerle buluşturan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri sınav öncesi öğrencilerin merak ettikleri bir çok konuda bilgi sahibi olmalarını sağlarken sınav sırasında yapılması gerekenler hakkında da bilgiler aldılar. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında düzenlenen YGS Öncesi Motivasyon Seminerinde moral ve motivasyonun önemine değinen Gültekin, öğrencilerin sonuca ulaşabilmeleri için sabırla sonuca odaklanmaları gerektiğini ifade etti. Sınava girecek öğrencilerin öncelikle hedeflerinin belirlemeleri gerektiğini söyleyen Gültekin,"Mesele üniversite okumak, diploma sahibi olmak değil. İnanmak, bedel ödemek, ter dökmek gerekir. Kısa yoldan başarı gelmez" diye konuştu. Kısıtlı imkanlardan büyük sonuçlar elde etmiş öğrencilerden gerçek hikayeler anlatarak azmin önemini vurguladı. Öğrenciler sunum sonunda Gültekin'e sorular yönelterek sistemin detaylarını öğrenme fırsatı buldur.

Söyleşinin ardından GKV Özel Liseleri Müdürü İsmet Tiryaki Eğitim Uzmanı Sadık Gültekin'e teşekkür ederek sınava katılacak olan öğrencilere başarı diledi.

GKV’de YGS öncesi motivasyon semineri

GKV’de YGS öncesi motivasyon semineri

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT