1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. GKV’li Yöneticiler AB Bakan Yardımcısı Ali Şahin’i ziyaret etti

GKV’li Yöneticiler AB Bakan Yardımcısı Ali Şahin’i ziyaret etti

Gaziantep Kolej Vakfı yöneticilerinin ziyaretinde konuşan AB Bakan Yardımcısı Ali Şahin, Gaziantep Kolej Vakfı'nın sadece Gaziantep için değil, Türkiye...

GKV’li Yöneticiler AB Bakan Yardımcısı Ali Şahin’i ziyaret etti

Gaziantep Kolej Vakfı yöneticilerinin ziyaretinde konuşan AB Bakan Yardımcısı Ali Şahin, Gaziantep Kolej Vakfı'nın sadece Gaziantep için değil, Türkiye için de önemli bir misyon üstlendiğini ifade etti.

GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar, Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan ve Liseler Müdürü İsmet Tiryaki, AB Bakan Yardımcısı Ali Şahin'i makamında ziyaret ederek, GKV Özel Okullarının yürüttüğü çalışmalar ve önümüzdeki süreçte gerçekleştireceği projeler hakkında bilgiler verdi. Ziyarette GKV'li heyet ve bakan Yardımcısı Şahin, eğitim ile ilgili genel değerlendirmelerde bulundu. Gaziantep'te eğitim alanında GKV Özel Okullarının üstlendiği misyonun önemine değinen Bakan Yardımcısı Şahin yarım asırdan fazla bir zamandır eğitime destek veren GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy ve Celal Ersoy'un çalışmalarını yakından takip ettiklerini, binlerce öğrenciyi geleceğe hazırlayan GKV Özel Okullarının üstlendiği eğitim misyonunu başarıyla yerine getirdiğini söyledi.

Yurt dışı etkinliklerle de GKV Özel Okullarının ülke ve Gaziantep tanıtımına katkılarının küçümsenemeyeceğini ifade eden Bakan Yardımcısı Şahin GKV Özel Okulları yöneticilerinin ziyaretinden memnun olduğunu da kaydetti. Şahin, GKV'nin sadece Gaziantep için değil, Türkiye için de önemli bir misyon üstlendiğini sözlerine ekledi.

GKV Gazianteplilerin ortak eseridir

GKV Özel Okullarının birçok konuda AB Bakan Yardımcısı Ali Şahin'den destek aldığını belirterek verdikleri destek için teşekkür eden Genel Müdür Müfit Taşlıyar Gaziantep Kolej Vakfı'nın Gazianteplilerin ortak eseri olduğunu ve bu bilinçle Gazianteplilerin her zaman kuruma destek verdiğini de belirtti. Taşlıyar ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, "AB Bakan Yardımcımız Ali Şahin'i bu gün makamında ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi verdik ve geçtiğimiz dönemlerde kurumlarımıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettik. Bizleri olumlu karşıladı ve yakından ilgilendi. Gaziantep'e geldiği zaman kurumlarımızı ziyaret ederek etkinliklerimizde deneyimlerini paylaşan ve etkinliklerimizde bizleri sürekli destekleyen Şahin yürütmekte olduğumuz çalışmalara da gerekli desteği vereceğini ifade etti. Kendilerine görevlerinde başarılar dilerken Gaziantep ve Gazianteplilere verdiği desteklerden dolayı da ayrıca teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

GKV’li Yöneticiler AB Bakan Yardımcısı Ali Şahin’i ziyaret etti

GKV’li Yöneticiler AB Bakan Yardımcısı Ali Şahin’i ziyaret etti

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.