1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. GKV’lilerden “Biz Hayal Kurduk” Resim sergisi

GKV’lilerden “Biz Hayal Kurduk” Resim sergisi

Gaziantep Kolei Vakfı Özel Okulları öğrencileri Görsel Sanatlar Zümre Başkanı Hayal Akman Bazoğlu rehberliğinde hazırladıkları 52 eserden oluşan "Hayallerden...

GKV’lilerden  “Biz Hayal Kurduk” Resim sergisi

Gaziantep Kolei Vakfı Özel Okulları öğrencileri Görsel Sanatlar Zümre Başkanı Hayal Akman Bazoğlu rehberliğinde hazırladıkları 52 eserden oluşan "Hayallerden resimlere, Biz Hayal Kurduk" adlı resim sergisinin açılışını GKV Sanat Sokağında gerçekleştirdi.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu öğrencileri tarafından açılışı gerçekleştirilen Hayallerden resimlere "Biz Hayal Kurduk" adlı resim sergisi büyük ilgi görüyor. GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcıları Can Hoşcan ve İsmet Tiryaki'nin yanı sıra idareci ve öğretmenlerin de katıldığı açılış töreninde öğrencilerin eserleri büyük beğeni kazandı. 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk döneminde öğrenciler tarafından gerçekleştirilen eserlerden oluşan resim sergisi hakkında bilgi veren Görsel Sanatlar Zümre Başkanı Hayal Akman Bazoğlu "Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu 6.sınıf öğrencilerimiz gelecek hayallerini yaptıkları resimlerle anlattı. Sergide toplam 52 adet resim yer almaktadır. Öğrencilerimizin hayallerinden oluşan resimler "Biz Hayal Kurduk" adlı sergi ile okulun sanat koridorunda sergileniyor. Sergide aynı zamanda öğrencilerimizin "Hayal kur" "Sev" "Ümit et" "Geleceğini planla" gibi geleceğe ve iyiliğe dair mesajlarının yer aldığı fotoğraflar da bulunuyor. Görsel sanatlar alanındaki çalışmalarımız ve sergilerimiz önümüzdeki dönemde de devam edecektir. Bizlere destek veren GKV Özel Okulları Genel Müdürümüz Sayın Müfit Taşlıyar, Genel Müdür Yardımcılarımız İsmet Tiryaki ve Can Hoşcan'a ve değerli velilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız" dedi.

Serginin bir hafta süreyle GKV Sanat Sokağında sanatseverlerin ziyaretine açık tutulacağı da öğrenildi.

GKV’lilerden  “Biz Hayal Kurduk” Resim sergisi

GKV’lilerden  “Biz Hayal Kurduk” Resim sergisi

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT