1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Göksel Gümüşdağ, koronavirüs belirtileri nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Göksel Gümüşdağ, koronavirüs belirtileri nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Başakşehir Kulübü koronavirüs testi yaptıran başkan Göksel Gümüşdağ'ın koruma amaçla hastanede kalacağını açıkladı.

Göksel Gümüşdağ, koronavirüs belirtileri nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Başakşehir'den konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Başkanımız Göksel Gümüşdağ'ın sağlık taramalarında çıkan belirtiler sebebiyle koronavirüs testi yaptırdığı ve test sonuçları kesinleşinceye kadar hastanede koruma amaçlı izolasyon altında kalacağını, sağlık durumunun iyi olduğunu kamuoyuna duyururuz." 

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ KİMDİR?

10 Ekim 1972 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Göksel Gümüşdağ, Makedonya göçmeni olan bir aileye mensutur. Anadolu Üniversitesi mezunu olan Göksel Gümüşdağ, Gümüşdağ Elektronik'in yönetim kurulu başkanıdır. Siyasete 2002 yılında Ak Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği -Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak giren Göksel Gümüşdağ, Küçükçekmece ilçesi Belediye meclis üyeliği, grup başkanvekilliği görevinden sonra 2004'te İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğine ve eğitim, gençlik spor ve kültür komisyonu başkanlığına, 2007, 2009 ve 2014 yıllarında ise İBB Meclis'i ikinci başkan vekilliğine seçildi.

ŞU AN BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ BAŞKANI

2014'ten beri Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığını 2017 yılında Dursun Özbek'e devreden Gümüşdağ, şimdi İstanbul Başakşehir Spor kulübü başkanlığını yapmaktadır.
İstanbul Bilgi Üniversitesi mütevelli heyeti üyesi olan Gümüşdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın yeğeni Müge Gülbaran ile evli ve 2 çocuk babası.

HABERE YORUM KAT