1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Gönen’de kariyer günleri düzenlendi

Gönen’de kariyer günleri düzenlendi

Programa Gönen Kaymakamı Faruk Bekarlar, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcısı Prof.

Gönen’de kariyer günleri düzenlendi

Balıkesir'in Gönen ilçesinde Kariyer Günü etkinliği düzenlendi.

Programa Gönen Kaymakamı Faruk Bekarlar, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. İbrahim Ethem Arıoğlu, Balıkesir İŞKUR Müdürü Nazım Balcı, protokol üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Moderatörlüğünü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel'in yaptığı programa Gönen Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu, Gönen Ticaret Odası Başkanı Hasan Özçağlayan, özel bir firma temsilcisi ve Eczacı Ataman Özbay ve gıda sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Gediz ise konuşmacı olarak katıldı.

Programda ilk söz alan isim Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu Müdür Yardımcısı Murat Özcan oldu. Özcan konuşmasında İŞKUR'un çalışmalarından ve istihdama olan katkısından bahsetti. Ardından söz alan Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir girişimciliğin ve İŞKUR'un Türkiye için öneminden bahsederek öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu.

Programda konuşmacılar girişimcilik, kendi iş deneyimleri, başarılı iş yaşamı için neler yapılması gerektiğine dair bilgi ve tecrübelerini öğrenciler ile paylaştı.

Gönen’de kariyer günleri düzenlendi

Gönen’de kariyer günleri düzenlendi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT