1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Gönül Elleri ile Tanışan Çocukların Artık Umutsuz değil düşünceleri, umutsuz değil hayalleri

Gönül Elleri ile Tanışan Çocukların Artık Umutsuz değil düşünceleri, umutsuz değil hayalleri

Gönül Elleri ile Tanışan Çocukların Artık Umutsuz değil düşünceleri, umutsuz değil hayalleri

                Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Sosyal İnceleme Komisyonu, Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde değerlendirme toplantısı düzenlendi toplantıya Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın  eşi Dr. Fatma Yazıcı ile Kadın Kent Gönüllüleri katıldı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı komisyon üyelerine “Siz olmasaydınız Gönül Elleri Çarşısı bugünkü haline ulaşamazdı” diyerek teşekkür etti. Yazıcı, “Gönül Elleri Çarşısı, 4 yılda 8500 aileye ulaştı. Bu çok ciddi bir sayı. Gönül Elleri, yaptığı hizmetlerle artık marka değeri taşımaya başladı. Bize, farklı yerlerde şubemiz olup olmadığı sorulmaya başladı” dedi.

         Gönül Elleri Çarşısı’nın çocukların hayallerini gerçekleştiren misyona sahip olduğunu belirten Dr Fatma Yazıcı  “Gönül Elleri ile tanışan çocukların artık umutsuz değil düşünceleri, umutsuz değil hayalleri” ifadesini kullandı.

          Toplantıda ayrıca farklı fikir ve projelerde görüşüldü. Eylül ayında ve aktif çalışan Kadın Kent Gönüllüleri’nin doğum günüde kutlandı.

HABERE YORUM KAT