1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Gönül Elleri Kitap Okuma Yarışması Düzenledi.

Gönül Elleri Kitap Okuma Yarışması Düzenledi.

Gönül Elleri Kitap Okuma Yarışması Düzenledi.
         Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için ortaokul öğrencileri arasında yarışma düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, yarışmada 1. olan Ceren İşvarlar’a bisiklet hediye etti.
 
         Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Çocuk ve Gençlik Komisyonu, ortaokul öğrencileri arasında kitap okuma yarışması düzenledi. Komisyona kayıtlı  20 çocuğa Jack London’un dünya klasikleri arasında yer alan “Beyaz Diş” isimli kitabı hediye edildi. Çocuklar, kitaplarını okuduktan sonra Kadın Kent Gönüllüsü, Emekli Edebiyat Öğretmeni Nazlı İnce tarafından sınava tabi tutuldu. 
 
         Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Çocuk ve Gençlik Komisyonu’nun düzenlediği yarışmanın ödül töreni, Tuzla Belediyesi Ayyıldız Tesisleri’nde  gerçekleştirildi. Törene Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Çocuk ve Gençlik  Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Derya Bacacı, Kadın Kent Gönüllüleri, çocuklar ve aileleri katıldı.
 
         Yarışmada 1. olan Ceren İşvarlar’a, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından bisiklet hediye edildi. Yarışmaya katılan kız çocuklarına hatıra defteri, erkek çocuklarına da futbol topu hediye edildi.
 
       Çocuklar,  günün anısına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile birlikte pasta kesip objektiflere poz verdi.
 
 

HABERE YORUM KAT