1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Gop Plevne Projesi, 4. Türk-Arap Zirvesine damgasını vurdu

Gop Plevne Projesi, 4. Türk-Arap Zirvesine damgasını vurdu

TURAB Fuarcılık tarafından Türk ve Arap iş adamlarını bir araya getirmek amacıyla organize edilen 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri...

Gop Plevne Projesi,  4. Türk-Arap Zirvesine damgasını vurdu

TURAB Fuarcılık tarafından Türk ve Arap iş adamlarını bir araya getirmek amacıyla organize edilen 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, 6-8 Aralık 2017'de İstanbul Pendik Greenpark Otel'inde gerçekleşti. Gaziosmanpaşa'da By Oktayöz İnşaat, Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen GOP Plevne projesi, 4. Türk-Arap Zirvesi'nde büyük ilgi gördü.

Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak 72 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan GOP Plevne'de inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. İstanbul Gaziosmanpaşa'da By Oktayöz İnşaat A.Ş- Reyhan İnşaat A.Ş - Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen proje, 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı'nda Arap yatırımcıları ile bir araya geldi.

Türkiye ve Arap ülkeleri arasında proje üretmek, Türk ve Arap iş adamlarını bir araya getirmek, Arap ülkelerine ziyaretlerde bulunmak, Türk ve Arap İş Adamı heyetlerini Türkiye'de ve yurtdışında buluşturmak amacıyla organize edilen fuarın GOP Plevne için verimli geçtiğini belirten By Oktayöz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz, "Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan GOP Plevne'nin alım heyeti ile Türk ve Arap Ülkeleri üretici, sanayici ve yatırımcıların bir araya gelmesi, ihtisas sektörlerinde ortak çalışma zemini oluşturabilmesi açısından bizim için verimli bir fuar oldu. Daralan iç piyasaya alternatif olarak yabancı yatırımcıların fuara ilgi göstermesi, karşılıklı ticari bağlantıların gerçekleşmesine de zemin hazırladı. Yabancı yatırımcılara orta ve uzun vadede ihtiyacımız var, Türk-Arap Zirvesi sektörü olumlu yönde etkiledi" dedi.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT