1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Görevden alınan MHP Malatya İl Başkan Mehmet Erdem:

Görevden alınan MHP Malatya İl Başkan Mehmet Erdem:

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından dün görevden alınan MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, "Gelirken kırgın değil de giderken...

Görevden alınan MHP Malatya İl Başkan Mehmet Erdem:

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından dün görevden alınan MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, "Gelirken kırgın değil de giderken mi kırgın olacağız" dedi.

Mehmet Erdem, konuyla ilgili parti il binasında bugün bir basın açıklaması yaptı. Erdem, MHP" de Şu an bir kongre süreci başladığını genel merkezimizin daha iyi sağlıklı bir yapılanma için böyle bir karar aldığını söyleyerek,"10 Mart 2017 saat 15 30 itibari ile teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımızın bana telefonla bildirmiş olduğu emirleri bütün il teşkilatı dahil olmak üzere, Malatya'da ki tüm ilçe teşkilatlarının yeniden yapılandırılmasından dolayı görevi bırakmamızı söylemişlerdir, bizde bu gün itibarı ile görevimizi bıraktık. Geriye kalan tarafları genel merkezimizin yapacağı çalışmalar doğrultusunda hareket edeceklerdir. Kendim ve tüm ülküdaşlarım genel merkezin talimatıyla "evet" kampanyamız devam ediyor, bunda sonrada daha sür'atli bir şekilde devam edecektir "ifadelerini kullandı.

Basın mensupların tam olarak neden görevde alındınız, sorusunu da yanıtlayan Erdem, "Şu an bir kongre süreci başlamıştır daha iyi sağlıklı bir yapılanma için genel merkezimiz böyle bir karar almıştır ben de bu alınan karara saygı duyuyorum" Görevden alındığı için kırgın olmadığını da söyleyen Erdem, "Buraya gelirken, kırgın değil de, giderken mi kırgın olacağız. Öğle bir kırgınlık olmaz şeklide konuştu.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT