1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Görgü tanığı dehşet dakikalarını anlattı

Görgü tanığı dehşet dakikalarını anlattı

Büyükçekmece'de bir sürücü helikopter kazasında yaşanan dehşet anlarını anlattı.

Görgü tanığı dehşet dakikalarını anlattı

Büyükçekmece'de bir sürücü helikopter kazasında yaşanan dehşet anlarını anlattı. Helikopterin 20 metre önüne düştüğünü belirten sürücü Taner Esen, "Alevin içinden geçtik, cehennem gibiydi" dedi.

Büyükçekmece'de düşen helikopterde 5 kişi hayatını kaybetti. Olay yerinde kazayla ilgili inceleme çalışmaları sürerken, olay sırasında yoldan geçen bir sürücü yaşadığı dehşet dakikalarını anlattı. Helikopterin 20 metre önlerine düştüğünü ifade eden Taner Esen isimli vatandaş, helikopter parçalarını sürükleyerek ailesiyle birlikte ateşin içinden geçip kurtulduklarını belirtti.

Aracının olay nedeniyle hasar gördüğünü anlatan Taner Esen, "Beylikdüzü tarafından ailecek geliyorduk. Ses duydum, "helikopter düşüyor" galiba demeye kalmadan 20 metre önümüze düştü. Alevin içinden geçtik, cehennem gibiydi. Alevden ne kadar uzaklaşabilirsek kardır diye bastık, önümüzdeki parçalaraı sürükleye sürükleye buraya kadar geldik. Patlar diye aşağı çektik. Arabanın sağı solu tavlandı. Arabada 4 kişiydik. Yoğun bir ateşin içinden geçtik. Çok şükür bize bir şey olmadı. Araba yerine gelir de can gelmez" dedi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT