1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Gözyaşlarına boğulan Yeliz Yeşilmen: Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum

Gözyaşlarına boğulan Yeliz Yeşilmen: Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum

Instagram hesabından gözyaşları içinde çektiği videoyu paylaşan Yeliz Yeşilmen, "ok yaydan çıktı sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum."

Sosyal medya hesabından ağlayarak açıklamalarda bulunan Yeliz Yeşilmen yaşadığı zorlukları üstü kapalı şekilde anlatmaya çalıştı. Akıllara ise eşinden şiddet mi görüyor sorusu geldi.

"ÖYLE ŞEYLER KANITLARIM Kİ AĞZINIZ AÇIK KALIR"

Instagram hesabından gözyaşları içinde çektiği videoyu paylaşan Yeşilmen, şunları söyledi: "Bakın arkadaşlar şu kadarını söyleyeyim, ben başıma her türlü kötü olay geldiğinde cazgırlık yapmam, ortalara kendimi atmam, susarım, sabrederim. En yakınlarım, yanımda çalışanlar, bütün ailem bilir; hatta nasıl bir sabır bu derler. Çok eski kadınları düşünün, her şeye rağmen sabredip susan kadınlardanım ama ağzımı bir açtım mı, terbiyemi bozmayarak öyle şeyler kanıtlarım ki sizin de ağzınız açık kalır."

Gözyaşlarına boğulan Yeliz Yeşilmen: Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum

"REKLAMIM VAR EKMEK PARAM"

"Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız."

Gözyaşlarına boğulan Yeliz Yeşilmen: Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum

"SONUMUN BERGEN GİBİ OLMASINI İSTEMİYORUM"

"Ama her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz.O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Sadece son sözüm; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum."

Gözyaşlarına boğulan Yeliz Yeşilmen: Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum

Magazin Editörü

HABERE YORUM KAT