1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gratis indirimi 9 Kasım | Gratis 9 Kasım indirimi ne zamana kadar devam edecek?

Gratis indirimi 9 Kasım | Gratis 9 Kasım indirimi ne zamana kadar devam edecek?

Gratis 9 Kasım indirimi bugün başladı. % 50 indirim kampanyası başlatan kozmetik ve bakım mağazası, ürünleri sıraladı. Peki Gratis indirimi 9 Kasım ürünleri neler? Gratis indirimi ne zamana kadar devam edecek?

Gratis indirimi geldi! Gelen bilgilendirme sms'iyle herkes Gratis indirimi 9 Kasım gününü konuşuyor.

Peki Gratis indirimi 9 Kasım ürünleri neler? Gratis indirimi ne zamana kadar devam edecek? İşte tüm detaylar...

Gratis indirimi 9 Kasım

Gratis Kart'lılara 11.11'E ÖZEL 111 ÜRÜNDE %60  ve daha pek çok üründe %50'ye varan İNDİRİM fırsatları için mağazaları ziyaret edebilirsiniz. Keyifli alışverişler! 

Gratis indirimi 9 Kasım | Gratis 9 Kasım indirimi ne zamana kadar devam edecek?

Gratis 9 Kasım indirimi ne zamana kadar devam edecek?

İndirim 13 Kasım tarihine kadar geçerli.

Bilgi: 08502106900

Detay: www.gratis.com

GRATİS NEDİR?

Gratis indirimi 9 Kasım | Gratis 9 Kasım indirimi ne zamana kadar devam edecek?

Türkiye'nin sevilen kozmetik markası Gratis, kendi kişisel bakımınız ve ailenizin ihtiyaçları için aradığınız her şeyi bünyesinde barındırmakta. Ürün yelpazesi oldukça renkli olan mağazada hak ettiğiniz sağlık ve yaşam kalitesini artırmak için hijyen, cilt bakımı, kozmetik, kişisel bakım gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere kolayca ulaşabilir ve bütçenizi sıkmayacak uygun fiyatların keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ülkemiz genelinde 300'ün üzerinde mağazası ile Edirne'den Ağrı'ya hemen her ilimizde bir Gratis şubesine rast gelebilirsiniz. Özellikle yılbaşı ya da bayramlar gibi bolca alışveriş yapılan dönemlerde mağazanın ciddi indirimleri oluyor. Yılbaşına özel kampanya fırsatlarını, özel olarak hazırlanan güncel katalogları aracılığıyla duyuran mağaza, kozmetik ürünler, cilt bakım ürünleri ve parfümler başta olmak üzere yüzlerce üründe %30 ile %50'ya varan indirimler ile yeni bir yılı yeni bir tarz ile karşılayabilmenizin kapılarını açıyor.

Son zamanlarda The Balm markasının tutkunu olan kadınlar bu markayı ülkemizde sadece Gratis'te bulabilirler. Kozmetik düşkünlerinin bir hayli hayranı olduğu markanın en önemli özelliği ise içerisinde talc ve paraben kullanılmaması. Bu denli sağlıklı bir kozmetik ürünü yurt dışındaki birçok mağazada “high-end” yani yüksek kalite ürün olarak tanımlanırken, Gratis çok tutulan lip balm ve allıkları oldukça uygun fiyatlar ile tüketici ile buluşturuyor.

Gratis'in gözde ürün kategorilerinden bir diğeri de şüphesiz göz makyajının olmazsa olmazı maskara çeşitleri. Dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran mağaza, maskara konusunda da kaliteden ödün vermemek adına oldukça seçici davranıyor. Öyle ki Gosh, Betty Boop, Essence, Cecile, L'oreal Paris, Max Factor, Wet'n Wild ve Maybelline gibi ünlü markaların ekstra hacim ve kıvrım veren, çok çeşitli teknoloji ile üretilmiş özel fırçalara sahip gözlere ayrı bir çekicilik veren maskaraları özel indirim günlerinde %50'ye varan indirimler ile satın almak kadar keyiflisi yoktur sanıyoruz.

Gratis indirimi geldi! Gelen bilgilendirme sms'iyle herkes bu indirimi konuşuyor.

Gratis indirimi 9 Kasım ürünleri neler? Gratis indirimi ne zamana kadar devam edecek?

HABERE YORUM KAT