1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. GTO başkanlarından İbrahim Çağlar için taziye mesajı

GTO başkanlarından İbrahim Çağlar için taziye mesajı

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan...

GTO başkanlarından İbrahim Çağlar için taziye mesajı

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar'ın kalp krizi geçirerek vefat etmesinden ötürü derin üzüntü duyduklarını belirtildi.

TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İTO Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar'ın vefatına ilişkin bir taziye mesajı yayımlayan GTO Başkanları, Türk iş dünyasının önde gelen temsilcilerinden İbrahim Çağlar'ın bugüne kadar üstlendiği görevlerle ülkemize ve İTO'ya büyük katkılar sağladığını dile getirdi. GTO Başkanları Hıdıroğlu ve Konukoğlu, "TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız ve İTO Başkanımız İbrahim Çağlar'ın vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. İş dünyası çok sevilen, çok kıymetli, üretken bir evladını genç yaşta kaybetti. Çağlar'ın ekonomimize ve ticari hayatın gelişimine büyük katkıları ve emeği olmuştur. Oda ve borsa camiasına verdiği hizmetlerin yanı sıra bir işadamı olarak üretime ve istihdama katkılarıyla her zaman saygıyla anılacak bir isim oldu. Mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Ailesinin ve tüm iş dünyamızın başı sağ olsun" dedi.

GTO başkanlarından İbrahim Çağlar için taziye mesajı

GTO başkanlarından İbrahim Çağlar için taziye mesajı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT