1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Gucci'nin olaylı mankenine Photoshop'la müdahale ettiler

Gucci'nin olaylı mankenine Photoshop'la müdahale ettiler

Dünyaca ünlü İtalyan markası Gucci'nin yeni modeli Armine Harutyunyan'a en çok konuşulan isimlerden birisi haline geldi. Güzellik algısını yıkan Harutyunyan'a Photoshop müdahalesi yapıldı.

Bir sosyal medya kullanıcısı, Gucci'nin 23 yaşındaki yeni modeli Ermeni Armine Harutyunyan'a photoshopla estetik yaptı.

ALIŞILAGELMİŞ GÜZELLİK ALGISINI YIKTI

Dünyaca ünlü İtalyan markası Gucci, 'Milano Moda Haftası'ndaki defilesine seçtiği mankenler nedeniyle ses getirmişti. Markanın 2015 yılından bu yana kreatif direktörü Alessandro Michele, podyuma baş manken olarak çıkardığı Armine Harutyunyan, alışagelmiş güzellik algısını yıkmasıyla tüm dünyada ses getirmişti.

Gucci'nin olaylı mankenine Photoshop'la müdahale ettilerGucci'nin olaylı mankenine Photoshop'la müdahale ettiler

PHOTOSHOPLA ESTETİK YAPTILAR

Sosyal medyada da büyük ses getiren 23 yaşındaki genç mankene bazı kullanıcılar Photoshop'la estetik yaptı. Instagram kullanıcıları, ortaya çıkan görüntüdeki genç mankeni ise oyuncu Hazer Ergüçlü'ye benzetti.

Gucci'nin olaylı mankenine Photoshop'la müdahale ettiler

NASIL KEŞFEDİLDİĞİNİ ANLATMIŞTI

Armine Harutyunyan "Manken değilim, grafik bölümü öğrencisiyim. Berlin'de konser izlerken modayla ilgilendiğini söyleyen bir ekip yanıma geldi. İletişim numaralarımı istediler. Bir ay sonra Gucci defilesinin baş mankeni olarak podyuma çıktım. Hala inanamıyorum. Alessandro Michele'nin bambaşka bir güzellik algısı var" diyerek nasıl keşfedildiğini anlatmıştı.

 

HABERE YORUM KAT