1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Güllü Köse 22 kez estetik ameliyatı oldu

Güllü Köse 22 kez estetik ameliyatı oldu

Adana'da 2 yıl önce sahte doktora yaptırdığı dudak dolgusu nedeniyle yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme gelen güzellik merkezi işletmecisi Güllü Köse (34), kalça, göğüs, bacak, ince bel estetikleri yaptırdı.

Güllü Köse 22 kez estetik ameliyatı oldu

Kanal D'nin sevilen gündüz kuşağı programı olan Müge ve Gülşen'le 2.sayfa'ya konuk olan Güllü Köse kaç kez estetik operasyonu geçirdiğini açıkladı. Güllü Köse 22 kez ameliyat oldum dedi.

 Seyhan ilçesinde 2 yıl önce sahte doktor S.G.´ye yaptırdığı dudak dolgusu nedeniyle, aralarında hemşire Merve Keleş´in de bulunduğu 3 kişiyle birlikte sağlık sorunları yaşayan 2 çocuk annesi Güllü Köse’nin bu kez kalıcı makyajını lazerle sildirme işlemi sonucu kaş derisi yandı.

Güllü Köse 22 kez estetik ameliyatı oldu

Geçtiğimiz aylarda kalça, göğüs, bacak, ince bel operasyonları geçiren Güllü Köse, kaş estetiği için bıçak altına yattı.

“İNSANLARA İLHAM OLMAYI SEVİYORUM”

Samsun’daki özel bir klinikte ameliyat olan Köse, kaş estetiğiyle aynı anda bişektomi (yanak inceltme) estetiği de yaptırdı. 20’li yaşlarının başında doğum yaptıktan sonra 105 kiloya kadar çıkınca diyet yaparak 6 ayda tam 46 kilo veren Güllü Köse, son 10 yılına 22 estetik operasyon sığdırdı.

Güllü Köse 22 kez estetik ameliyatı oldu

Ameliyat öncesi ve sonrasında sosyal medya hesabından paylaştığı videolarla takipçilerini de bilgilendirmeyi ihmal etmeyen Köse şunları söyledi:

“Hiç 22´nci ameliyatım değilmiş gibi heyecanlıyım. Ameliyatın ardından çok enerjiğim ama kaşlarım nedeniyle yüzümde ödem var. Bana sürekli özel mesaj atanlar oluyor. `Sen millete özeniyormuşsun´ diyenler oluyor.  Genelde hemcinslerim söylüyor. Benim özendiğim insanlar genelde Türkiye´de yaşamıyor.

Güllü Köse 22 kez estetik ameliyatı oldu

Özenmek de özenilmek de kötü bir şey değil, çok güzel bir şey. Ama Adana´da gösterebilir misiniz birine özenmişim, ona göre giyinmişim, zayıflamışım, estetik yaptırmışım? Bunun örneği yoktur. Ben genelde insanlara bu konuda ilham olmayı seviyorum.”

Güllü Köse 22 kez estetik ameliyatı oldu

 

HABERE YORUM KAT