1. HABERLER

  2. SANCAKTEPE

  3. Güllüce'den Bir Ziyarette Sancaktepe'ye

Güllüce'den Bir Ziyarette Sancaktepe'ye

Güllüce'den Bir Ziyarette Sancaktepe'ye

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Sancaktepe Belediyesini ziyaret ederek, Sancaktepe'de gezi ve incelemelerde bulundu.

Bakan Güllüce, üst üste ikinci kez Sancaktepe Belediye Başkanlığına seçilen İsmail Erdem'i tebrik ederek yeni dönemde başarılar diledi.

11 Nisan Cuma günü ilk olarak Belediye Başkanlığı binasını ziyaret eden ve Sancaktepe'de yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Bakan Güllüce, Sancaktepe Belediyesinin göreve geldiği günden bu yana hayata geçirmiş olduğu insan odaklı yatırımlar sayesinden öncü belediyeciliğin mimarı olduğunu belirterek "Sancaktepe'nin gelişimini yerinde görmekten ve yüksek standartlarda bir şehircilik anlayışı ile Sancaktepe'ye hizmet edildiğini bizzat takip etmekten memnun oldum. Sizi, bütün çalışma arkadaşlarınızı ve sizden desteklerini esirgemeyerek yeniden Sancaktepe Belediye Başkanlığına layık gören Sancaktepe halkını içtenlikle kutluyorum” şeklinde konuştu.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ise, Bakan Güllüce’yi ilçemizde ağırlamaktan ve yapmış oldukları çalışmaları yerinde takip etmekten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Beş yıl önce göreve geldiğimizde, Sancaktepe’nin her yerinde, her Sancaktepelinin gönlünde umutları yeşertmeyi hedefledik. Bunun için de “Gelişim’i Takip Edin” dedik” şeklinde konuştu. Altyapı, üstyapı, sağlık, ulaşım, eğitim, kültür, sanat alanında kararlı, samimi, yenilikçi ve gerçekçi adımlar atıldığını belirten Başkanımız İsmail Erdem: “Çok şükür ki; hizmetlerimiz artık meyvelerini vermeye başladı. Göreve geldiğimiz ikinci dönemde de Gelişim’in eserleri ilçemizde bir bir yükselmeye devam edecek” şeklinde konuştu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İsmail Erdem ile Başkanlık makamında yaptıkları görüşmenin ardından Ortadağ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemek programına katıldıktan sonra ilçemizden ayrıldı.

2  6

HABERE YORUM KAT