1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik'in düğününe ünlü isimler akın etti

Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik'in düğününe ünlü isimler akın etti

İş adamı Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik cumartesi akşamı evlendiler. Genç çift, ilk dansı Tarkan’ın “Beni Çok Sev” şarkısı eşliğinde yaptı.

Ünlü modacı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik evlendi. Geçtiğimiz günlerde düğün öncesi ünlü tasarımcı, 19’uncu yüzyıl Paris konseptli bir kına gecesi düzenledi. Gecede koreografisini Özgül Tuncer’in üstlendiği, “Moulin Rouge” (Kırmızı Değirmen) gösterisi de sahnelendi. Gülnur Güneş de başrol oyuncusu olarak gösteride yer aldı. Düğüne ise Tarkan ve Ebru Gündeş damga vurdu. Düğüne Özge Ulusoy, Danla Bilic, Nur Yerlitaş,  Şeyma Subaşı, Çağla Şikel, Hakan Akkaya gibi birçok isim katıldı.

ÜNLÜ MODACI EVLENDİ! DÜĞÜNE ÜNLÜLER AKIN ETTİ

İş adamı Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik cumartesi akşamı görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Genç çift, ilk dansı Tarkan’ın “Beni Çok Sev” şarkısı eşliğinde yaptı. Daha sonra sahneye çıkan Ebru Güneş ile beraber Tarkan düet yaptı.

Düğüne Özge Ulusoy, Danla Bilic, Nur Yerlitaş,  Şeyma Subaşı, Çağla Şikel, Hakan Akkaya gibi birçok isim katıldı.

Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik'in düğününe ünlü isimler akın ettiGülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik'in düğününe ünlü isimler akın ettiGülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik'in düğününe ünlü isimler akın etti

GÜLNUR GÜNEŞ KİMDİR?

Ankara’da doğan Gülnur Güneş, İstanbul Bilgi Üniversitesi Avrupa Birliği ve Uluslararası İlişkiler okurken, modaya olan ilgisini profesyonel bir alana taşımaya karar verir. Aynı anda İstanbul Moda Akademisi’ne başlar. Her iki taraftaki eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra, moda dünyasına kararlı bir giriş yapan Gülnur Güneş, Nişantaşı’nda ki şık butiğinde tasarımlarını modaseverlerle buluşturuyor.

GÜLNUR GÜNEŞ KAÇ YAŞINDA?

2012 yılında Star Gazetesine yaptığı bir röportajda 24 yaşında olduğunu söyleyen Gülnur Güneş şu anda 31 yaşındadır.

YİĞİT DOĞAN ÇELİK KİMDİR?

Geçtiğimiz günlerde nikah ve kına yapan iş adamı Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik dün akşam görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdiler. Yiğit Doğa Çelik iş adamıdır.

HABERE YORUM KAT