1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Günay Tuncel kimdir, nerelidir? Günay Tuncel öldü mü? Günay Tuncel neden öldü?

Günay Tuncel kimdir, nerelidir? Günay Tuncel öldü mü? Günay Tuncel neden öldü?

Günay Tuncel kimdir? Günay Tuncel öldü mü? gibi sorular internette sıkça araştırılmaya başladı. Biz de sizler için araştırdık ve haberimizde yer verdik.

Günay Tuncel kimdir, nerelidir? Günay Tuncel öldü mü? Günay Tuncel neden öldü?

Günay Tuncel kimdir? Günay Tuncel öldü mü? soruları şu zamanda çokça araştırılmaya başlandı. Günay Tuncel kimdir? Günay Tuncel öldü mü? sorularının internet mecrasında bu kadar araştırılmasından dolayı biz de sizler için bu konuları bulduk ver haberimizde derledik. İşte bütün detaylar...

Günay Tuncel kimdir, nerelidir? Günay Tuncel öldü mü? Günay Tuncel neden öldü?

Günay Tuncel kimdir?

Bugüne kadar birçok isme şöhret kapılarını açan ve İstanbul’un en popüler mekanları arasında gösterilen Günay Restaurant‘ın eski sahibidir.

Günay Tuncel, 1940 yılında İstanbul‘da varlıklı bir ailede doğmuştur. Liseyi bitirdikten sonra Üniversiteyi okumadı. 19 yaşından itibaren 9 yıl playboy hayatı yaşadı.

Tiyatrocu Zerrin Sümer ile evlenince, çalışmaya karar verdi, ve ilk kez As Kulüp’te müdür olarak işe başladı. Bir sene orada çalıştıktan sonra Süzer Plaza Otel’in olduğu yerde ‘Lalezar’ adlı restoranda müdür olarak çalıştı. Burada; Emel Sayın, Öztürk Serengil ve Ajda Pekkan, haftanın yedi günü sahneye çıkardı.

1980 yılında Egemen Bostancı ile ortak bir yer açmaya karar vererek Harbiye’de “Günay Restaurant” adı ile mekanı açtı. Açılıştan itibaren Leman Sam ile 11 yıl çalıştı. Sevgili oldular bu süre içerisinde.

İbrahim Tatlıses‘den ayrıldığı günlerde Günay Restorant’ın sahnesine çıkan Derya Tuna 14 Ekim 2002 tarihinde transparan giyindiği için Hüseyin Bozan tarafından bacağından vurulmuştur.

Günay Tuncel, 2009 yılında Şişli’deki Günay Restorant’ı 650 bin TL civarıne’de balıkçı restoranı açtı. Burada da işleri iyi gitmeyince iş hayatına zorunlu olarak noktaladı.

Günay Tuncel kimdir, nerelidir? Günay Tuncel öldü mü? Günay Tuncel neden öldü?

Günay Tuncel öldü mü, neden öldü?

Bugüne kadar birçok isme şöhret kapılarını açan ve İstanbul'un en popüler mekanları arasında gösterilen Günay Restaurant‘ın eski sahibi Tuncel, bir süredir tedavi görüyordu. 79 yaşındaki Tuncel tedavi gördüğü hastanede bugün öldü.  Günay Tuncel, perşembe günü  Zincirlikuyu Cami'nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek. 

Eşleri :

1.eşi : Tiyatrocu Zerrin Sümer ile evlendi. Boşandı. Büke (d.1978) adında bir oğlu vardır. 
2.eşi : 1980 yılından beri Leman Sam ile evlenmedi ama 11 yıl birlikte yaşadı. 1991 yılında ayrıldılar. 
3.eşi : 1997 yılında Fatma Sevil Özdikmen ile evlendi. 29 Mart 2002 Tarihinde 5 yıllık eşi Fatma Sevil’den boşandı. 
4.eşi : 2 Haziran 2002 tarihinde Ahu Erbaydar (d. 20 Temmuz 1978) ile evlendi. 12 Ocak 2004 tarihinde Ahucan adında kızı ve Günay Can (d.2007) adında oğlu oldu. 2009 yılında boşandılar.

Video Editörü

HABERE YORUM KAT