1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gündoğdu, Sağ Seçmenin Oylarına Talip

Gündoğdu, Sağ Seçmenin Oylarına Talip

Gündoğdu, Sağ Seçmenin Oylarına Talip
      CHP Pendik Belediye Başkan aday Adayı Bilal Gündoğdu, sağ seçmenin oylarına talip olduğunu, bunu başaracak birikime ve tecrübeye sahip olduğunu söyledi.
 
      Yaklaşan yerel seçimler öncesinde CHP en hareketli siyasi partilerden. Pendik'te belediye aday adayları bir bir ortaya çıkmaya başladı. Pendik Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bilal Gündoğdu'da aday adaylığını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.
 
      Bilal Gündoğdu, şimdiye kadar girdiği tüm seçimlerden başarıyla çıkmış bir isim. Bu hususu kendisi de iddialı bir şekilde dilendiriyor. Son 25 yılda girdiği tüm seçimleri kazandığını söylüyor.
 
      Geleneğin, yerel seçimlerde de değişmeyeceğinin altını kalın çizgilerle çiziyor. Gündoğdu'nun en önemli hedefi ise sağ seçmenden oy almak. Başka türlü Pendik'te Belediye Başkanlığının kazanılmasını mümkün görmüyor. Bütün planlarını da buna göre yapmış Gündoğdu. Aday adaylığı sürecinden başarıyla çıkacağına olan inancı da tam. Bilal Gündoğdu, yaklaşık iki yıldır yerel seçimler için çalışma yaptığını söylüyor. Çalışmalar kapsamında, önemli isimlerle biraraya gelerek istişareler gerçekleştirdiğine dikkat çekiyor.
 
      CHP aday adayı, seçimi kazanmak için 150-160 bin oyun yeterli olacağını kaydediyor. Mutlaka 150 bin rakamına ulaşılmasına vurgu yapıyor. Bunun içinde iyi bir planlama yapılması gerektiğinin altını çiziyor.
 
      Şimdiye kadar gerçekleştirdiği görüşmelerden ve ziyaretlerden hep olumlu tepki aldığını belirten CHP aday adayı Bilal Gündoğdu, " Kiminle görüşüyorsam seninleyiz diyorlar. Hangi kurumu, hangi sivil toplum kuruluşunu ziyaret ettiysem temenniler hep aynı. Şahsıma ve partime önemli bir teveccüh olduğunu gözlemliyorum. Bu teveccühü zaferle taçlandırmalıyız. Bunun içinde iyi bir plenleme ve iyi bir ekiple halkımızın karşısına çıkmalıyız. Sağ cenahtan çok önemli isimlerle bir araya geldim. Desteklerinin benimle olacağını kaydediyorlar. Sırası gelince, adaylığım kesinleşince bu bilgileri kamuoyuyla paylaşacağım."diye konuştu.

HABERE YORUM KAT