Güngören'de Kuaför Salonuna Operasyon! Çıkanlara şaşıracaksınız

Kaçak silah atölyelerinde üretilen ruhsatsız tabancaları sattığı öne sürülen 2 şüpheli, Güngören'deki bir erkek kuaförüne düzenlenen operasyon sonucu yakalandı.

Güngören'de Kuaför Salonuna Operasyon! Çıkanlara şaşıracaksınız

Kaçak silah atölyelerinde üretilen ruhsatsız tabancaları sattığı öne sürülen 2 şüpheli, Güngören"deki bir erkek kuaförüne düzenlenen operasyon sonucu yakalandı.


İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kayıt dışı silah üretim atölyelerinde ünlü markaları taklit ederek üretilen ruhsatsız silahların Güngören"deki bir erkek kuaföründe depolandığını ve burada satışının yapıldığı istihbaratını aldı.


Bunun üzerine harekete geçen ekipler işyerine düzenledikleri baskında 2 şüpheliyi gözaltına aldı. Kuaförde yapılan aramada ise orijinal değeri 65 bin lira olan, dünyaca ünlü bir silah markasının taklidi seri numarasız 5 tabanca ele geçirildi.


ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER


Haklarında "6136 Sayılı Ateşli Silahlar, Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkındaki Kanuna Muhalefet Etmek" suçundan işlem yapılan 2 zanlı, jandarmadaki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.


Tabancaların ise herhangi bir suçta kullanılıp kullanılmadığının tespiti için Jandarma Kriminal Laboratuvarı"na gönderildiği belirtildi.


- İstanbul

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡