Günlük burç yorumları 14 Haziran Pazar 2020 | Haftalık burç yorumları

Günlük burç 14 Haziran Pazar yorumları meraklıları tarafında araştırılmaya devam ediyor.Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Retroların etkisiyle yorgun ve yoğun günler geçiriyoruz. Peki Hangi burcu neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

Günlük burç yorumları 14 Haziran Pazar 2020 | Haftalık burç yorumları

14 Haziran Günlük burç yorumları nasıl? Bu Pazar gününde Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını neler bekliyor? Venüs retrosu bitmeden peşinden Merkür retrosunu yaşadığımız Haziran ayında burçlar bizler yön gösteriyor. Peki Aşk, İş, Para konularında hangi burç daha şanslı? Meraklılarının gün gün araştırdığı burç yorumlarını haberimizde sizler için bir araya getirdik...

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili Koç; 

Fikirlerinizi kendinize saklamak istediğiniz için garip bir gizem içindesiniz. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirebilir.

 

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili Boğa;

Beklemediğiniz bir şekilde elde edeceğiniz liderlik konumu kendinize güveninizi kazanmanıza yardımcı olacaktır. İlk başta zorlayıcı olan bu göreve hızlı bir şekilde adapte olabileceksiniz.

 

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili İkizler;

Duygusal ve yaratıcılığınızı mükemmel kullanacağınız bir gün içindesiniz. Ay'ın konumu, aşkta güçlü yönleriniz ortaya çıkarıyor. Çevreniz tarafından ilgiyle izlenebilirsiniz. Partneriniz ile olan beraberliğinize aileniz tarafından desteklenebilir. İlişkilerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Bugün kendinize güveniyorsunuz.

Günlük burç yorumları 14 Haziran Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili Yengeç; 

Bugün işyerinde idari becerilerinizi konuşturmanız gerekecek. İş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirleri birleştirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun özgüveniniz üzerinde de olumlu bir etkisi olacak. Arkadaşlarınız ayrıca, farklı kişilikleri bir araya getirebildiğinizden sizin yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Kendinizi formda hissettiğiniz için şimdi başkalarının sağlığıyla ilgilenmeye başlayacaksınız. Ama unutmayın; sizin de sağlıksız alışkanlıklarınız var ve onların da üzerinde çalışmanız gerekecek. 

Günlük burç yorumları 14 Haziran Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili Aslan;

Çevrenizde  size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir.

 

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili Başak:

İş yerinde kapalı kapılar ardındaki sessiz tartışmalara dikkatinizi olabildiğince verin. Çok yüksek olasılıkla sizin hakkınızda konuşuyorlar ve konuşma sizi pozitif bir şekilde etkileyecek!

Günlük burç yorumları 14 Haziran Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili Terazi;

Bugün çevrenize karşı objektif gözlerle bakmalısınız. Etrafınızda gelişen olaylara karşı kayıtsız davranmakla bazı önemli detayları gözden kaçırıyorsunuz. Arkadaşlarınızla ortak çalışmaların gündeme gelmesiyle, kendiniz bir takım olayların ortasında bulabilirsiniz. Özgüveninizi yitirmeden, kendinizi sınamalısınız.

Günlük burç yorumları 14 Haziran Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili Akrep;

Yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olun, özellikle de ilk başlarda pek ilerleme kaydedemediğiniz işyerinizde. Bu sizi yıldırmasın. Bu tür dönemler gelir geçer. Özel hayatınızda da taze bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizin tükenmeye başladığını hissediyorsunuz. Günlük kalıpların dışına çıkın ve sıra dışı bir şey yapın.

Günlük burç yorumları 14 Haziran Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili Yay;

Ayın konumu duygusal ilişkilerinize farklı bir boyut getiriyor. Partnerinize sürprizler yapabilirsiniz. İçsel enerjinizin yüksek olması nedeniyle çatışmalardan uzak kalmalısınız. İstemediğiniz problemleri bertaraf etmek sizin elinizde. Aşka bakış açınızda farklılıklar oluşmaya başladı.

 

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili Oğlak; 

Karşınıza çıkacak belirsizliklere karşı nasıl bir tavır alacağınıza karar vermelisiniz. Şu anda aleyhinize işleyen eski düşünce tarzınızdan vazgeçmekte zorlanıyorsunuz. Ancak engellerden kolayca kurtulabilmek için esnek ve açık davranmaya çalışın. Kendinizi çok zorlarsanız sağlığınız zarar görebilir.

Günlük burç yorumları 14 Haziran Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili Kova;

Yaşamınızla ilgili vereceğiniz kararların sonuçlarını çok çabuk görmek istiyorsunuz. Sabırsız davranmayın. Zamanı yanınıza alarak, emeklerinizin boşa gitmesine izin vermemelisiniz.

Günlük burç yorumları 14 Haziran Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 14 HAZİRAN 2020 PAZAR

Sevgili Balık;

Sezgilerinizle üzerine gideceğiniz meselede Ay'ın konumu size gerekli desteği veriyor. Çevrenizde şahit olduğunuz değişken davranışlar nedeniyle doğruluk ve güven arayışı içindesiniz Bu konuda sevdiğiniz kişiye de sorgulayıcı tarzda konuşmalar yapıyorsunuz. Sağlam karakterli yapınızı bulunduğunuz her ortamda hissettirin.

Günlük burç yorumları 14 Haziran Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde oluşan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 14 Haziran Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?MERKÜR RETROSU NEDİR?

Merkür her yıl üç kez retro dönemine girer. Merkür bu dönemde güç kaybetmeye başlar ve bu nedenle yeni girişimler bu dönemde başarılı olamaz. Merkür retrograd döneminde herhangi bir yeni bölgeye girmemeniz ve kalmamanız tavsiye edilir. Aslında Merkür her zaman aynı yönde ve aşağı yukarı aynı hızda Güneş'in etrafında dönmeye devam eder. Merkür’ün Retro dönemlerini bilmek, girişimlerinizi yoldan çıkmamaları için önceden planlamanıza yardımcı olabilir.

Astrolojik mitolojide Merkür tanrıların elçisidir. Dolayısıyla Merkür gezegeni iletişim ile ilgili her şeyi yönetir:

• sözleşme imzalama

• sınıflar, okullar ve kolejler

• yazışma gönderme / alma

• bilgisayarlar, telefonlar, uydular vb. İletişim ekipmanları

• arabalar, bisikletler, trenler ve uçaklar, gemiler, vb. Gibi seyahat ve seyahat ekipmanları.

Ne yapılmalı?

• Geriye çekmeden önce iletişimi içeren projeleri tamamlayın.

• Geri dönüş sırasında büyük anlaşmalar yapmaktan kaçının

• Geri dönüş sırasında yeni projeler başlatmaktan kaçının

• Büyük bir karar vermek için toplantılar planlamaktan kaçının

• Seyahat ederken ekstra zaman tanıyın

• Geri yüklemeden önce sabit sürücünüzü veya diğer önemli verilerinizi yedekleyin

• Geri gitmeden önce makinelerde / evlerde gerekli onarımları yapın

• Daha önce başlatılmış olan bir projenin takiplerini yapın

• Başlamış bir projeyi tamamlayın

• Yeni bir projeyi iyice araştırın

• Evrak işlerini takip edin

• Bilgi paylaşım toplantısı yapın

1
1
1
1
1
1
1
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡