Günlük burç yorumları 23 Mayıs Pazartesi 2022 | Koçlar çizginizi koruyun! Aslanlar, ilacınız zaman...

Günlük burç 23 Mayıs 2022 Pazartesi yorumları meraklıları tarafında araştırılmaya devam ediyor. Bugün burçlar bize neler söylüyor. Hangi burcu neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

Günlük burç yorumları 23 Mayıs Pazartesi 2022 | Koçlar çizginizi koruyun! Aslanlar, ilacınız zaman...

Günlük burç yorumlarına göre 23 Mayıs 2022 gününde bizi nelerin beklediğini, Aşk, iş para konularında hangi burçların bugün daha şanslı olacağını siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz. Burçlar hakkında merak ettikleriniz ve günlük burç yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

koc-001.jpg

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili Koç; yaşamsal konuları daha yakından takip etmek isteyecek ve gelişmeleri lehinize çevirmek için ne gerekiyorsa onu yapacaksınız. Sınırları zorlamadığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak. Etkin adımlar atabildiğiniz sürece her şey daha da istediğiniz gibi olabilir. Olumsuzlukları da gözünüzde çok fazla büyütmekten kaçının. Bugün,  hayatınızda daha duygusal davranacaksınız. Hata yapmadığınız sürece her şey daha iyiye gidebilir. Birlikteliğinize zarar verebilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gerekiyor. kariyer hayatınızda bugün, iş birliği içerisinde olduğunuz kişilerle ortak nokta üzerinde buluşmaya çalışın. Sınırları gereğinden fazla zorlamadığınız sürece her şey daha iyiye gidebilir. Gelişmeleri yakından takip etmeniz gerekmekte.

bo-003.jpg

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili Boğa; Haftanın ilk gününde, değer verdiğiniz insanları fazlasıyla sahiplenmek isteyeceksiniz. İstenmeyen durumlarla karşılaşmamak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız. Doğru olduğuna inandığınız adımlar atabildiğiniz sürece kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Yaşamsal konularda da sizi memnun edecek yeni gelişmeler gündeme gelebilir. İlişki hayatınızda birlikte olduğunuz kişiyle aranızda ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Birbirimizi tam olarak anlamayacağınız için her şey daha da zorlaşacak. Biraz olsun birbirinize zaman tanımaya çalışmalısınız.

ik-003.jpg

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili İkizler; Haftanın ilk gününde, sürekli olarak koşuşturma içerisinde girebilirsiniz. İstenmeyen ne kadar sorunla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Olumsuzlukarı çözüme kavuşturmayı başardığınız sürece her şey daha iyiye gidecek. Yaşamsal konulara odaklanmayı başardığınız sürece sorunları da ortadan kaldırmayı başaracaksınız. Kontrollü olmanız gereken bir gün. Aşk ve ilişki hayatınızda daha heyecanlı hissedeceksiniz. Aldığınız önemli kararlar aşk hayatınızın gidişatını değiştirebilir. Odak sorunu yaşamadığınız sürece mutluluğa ulaşmanız zor olmayacaktır.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç; Haftanın ilk gününde, kendinizi ifade ederken herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. İkili ilişkilerden yana daha rahat hareket edebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla daha iyi geçirecek olmanız da önemli. Dengeleri dilediğiniz gibi lehinize çevirme şansına sahipsiniz. Var olan sorunlar ve sıkıntılar yavaş yavaş geride kalmaya başlayacak. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda ilişkinize verecek olduğunuz önem üst seviyelere çıkabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle uyumu yakalamak için ne gerekiyorsa onu yapacaksınız. Her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili Aslan; Haftanın ilk gününde, toplumsal içerisindeki yerinizi daha iyi seviyelere taşımak isteyebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durum şu an için sizi zorluyor olabilir ancak bunun uzun sürmeyeceğini de bilmeniz gerekmekte. Her şeyin daha iyiye gitmesi için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Hızlı hareket etmekten kaçınmanız gerekiyor. Aşk ve ilişki hayatınızda ufak tefek anlaşmazlıklar yaşanacak olsa da üstesinden gelebilirsiniz. Siz, ilişkinize değer verdiğiniz sürece mutluluğa ulaşmanız zor olmayacak. Hatalı adımlar atmamanız gereken bir gün. İş ve kariyer hayatınızda bugün, olumsuzlukları ortadan kaldırmayı başaracak ve etkin adımlar atacaksınız. İstenmeyen sorunları da ortadan kaldırma şansınız var. İstediklerinize ulaşmanızın çok da zor olmayacağı bir gündesiniz.

bas-001.jpg

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili Başak: İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmanız sizin açınızdan çok daha iyi olabilir. Fikirlerinizi uygulama konusunda da elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Geçmişte yapmış olduğunuz hatalardan da ders çıkarmalısınız. Aşk ve ilişki hayatınızda beklenmedik adımlar atabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen ortadan kaldırmaya çalışın. İlişkinize odaklanabildiğiniz sürece sorun yaşanmayacak. Kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. İlişkinizi zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Sınırları zorlamaktan kaçınmanız gerekiyor. Daha dengeli olmaya çalışın.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili Terazi; Özellikle ikili ilişkilerde beklenmedik gelişmeler de gündeme gelebilir. Zorunlulukları geride bırakabildiğiniz sürece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Elinizden gelenin en iyisine ihtiyaç duyabileceğiniz bir süreçtesiniz. Doğru olan ne ise, ona odaklanın. Aşk ve ilişki hayatınızda biraz daha anlaşılabilir olmanız gerekiyor. İstenmeyen tüm sorunların üzerine gitmeli ve çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Kariyer hayatınızda bugün, gelişmeleri biraz daha yakından takip etmeye çalışın. Sınırlarınızı yeniden belirleme şansına sahipsiniz. Olumsuzlukları ortadan kaldırmayı başardığınız sürece her şey daha iyiye gidebilir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili Akrep; Ön planda olmak ve her türlü gelişmeyi yakından takip edeceksiniz. İstenmeyen tüm sorunları ortadan kaldırmayı başardığınız sürece kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Odak sorunu yaşamadığınız takdirde her şeyi lehinize çevirme şansına da sahipsiniz. Hata yapmamanız gereken bir günde olduğunuzu da unutmayın. İş hayatınızda bugün, çabalarınızın karşılığını alacak ve sorunları ortadan kaldıracaksınız. Mesleki açıdan yeni gelişmelerle karşı karşıya kalabileceğiniz bir gündesiniz. Güzel gelişmelerle karşılaşma şansınız var.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili Yay; Haftanın ilk gününde, kendinizi her şeyden geriye çekmek isteyecek ve dinlenmeye vakit ayıracaksınız. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atarken ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Sorunların ve sıkıntıların son bulmasını arzu ediyorsanız, atacak olduğunuz adımları ona göre atmanız gerektiğini de unutmayın. Koşullara uygunluk göstermeniz gereken bir gün. Aşk ve ilişki hayatınızda daha net adımlar atmaya çalışın. Duygularınıza uygunluk göstermeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Sınırların tamamen yeniden belirlenme ihtimali bulunuyor.

og-001.jpg

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak; Haftanın ilk gününde, kendinizi her şeyden geriye çekmek isteyecek ve dinlenmeye vakit ayıracaksınız. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atarken ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Sorunların ve sıkıntıların son bulmasını arzu ediyorsanız, atacak olduğunuz adımları ona göre atmanız gerektiğini de unutmayın. Koşullara uygunluk göstermeniz gereken bir gün. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda daha net adımlar atmaya çalışın. Duygularınıza uygunluk göstermeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Sınırların tamamen yeniden belirlenme ihtimali bulunuyor. İş ve kariyer hayatınızda bugün, istediklerinize ulaşma şansınız çok da zor olmayacak ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız gerektiğini de unutmayın. Çabalamanız gereken bir gündesiniz.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili Kova; Haftanın ilk gününde, yaşamsal konulara uygunluk göstermekte zorluk yaşamayacaksınız. Dengeleri lehinize çevirmeyi başardığınız sürece her şey daha iyiye gidecek. Kendi açınızdan doğru olduğunu düşündüğünüz adımlar atmaktan da kaçınmamanız gerekiyor. Biraz olsun kendinizi düşünerek hareket etmeye ihtiyacınız var. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda duygusal güvence arzunuz üst seviyelere çıkacak. Birlikteliğinize zarar verebilecek herhangi bir adım atmadığınız sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Daha dengeli olmanız gerekmekte.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ

Sevgili Balık; Haftanın ilk gününde, zor olanı denemekten çekinmemelisiniz. Sizi mutlu edecek şeylere ulaşmak için ne gerekiyorsa onu yapın. Daha aktif hareket edebileceğiniz bir süreçtesiniz. Sınırların yeniden belirlenme ihtimali de var. Her şeyden önce kendinize güvenmeli ve bunu da etrafınıza net olarak belli etmelisiniz. Tüm sorunların ve sıkıntıların üstesinden gelebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda ufak tefek sorunlar yaşanacak olsa da üstesinden gelme şansınız var. İlişkinize zarar verebilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gerekiyor. Çabalamaya devam etmeli ve ilişkinize odaklanmalısınız.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde oluşan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

İLİŞKİLERDE BURÇ UYUMU

Astroloji meraklıların en çok aradıkları konuların başında gelen ise ilişkilerde hangi burçların uyumlu olduğu yönünde. Peki hangi burçlar birbiriyle uyumlu? Akrep burcu ile ilişki yürütülebilir mi? Hangi burç ilişkide daha baskın karakterdir? İşte merak ettiğiniz soruların cevabı..

Sevdiğiniz Koç burcu ise, karşınızda beklemeyi sevmeyen, istediğini almak için tüm enerjisiyle savaşan ve sizin de böyle olduğunuzu varsayarak, size çok danışmadan beklemeden hareket eden sabırsız bir model vardır. Spor yapmayı hareket halinde olmayı yeni şeyler denemeyi canı ne istiyorsa onu yapmayı isteyen dinamik biri… o yüzden ona kendinizi ifade etmeli, neyi isteyip istemediğinizi söylemelisiniz. Onun durup sizin neyi arzuladığınızı anlamasını beklemeyin. Onu yavaşlatacak şeyleri sevmediğini hatırlayarak, onun hızına temposuna enerjisine uyum sağlamaya çalışın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, İkizler, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yengeç, Terazi ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi balık, akrep, başak ve boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Boğa burcu ise, yemesine içmesine keyfine rahatına düşkün sakin bir model vardır karşınızda. Sevdikleriyle temas halinde olmaktan, dokunulmaktan dokunmaktan hoşlanır. Onu mutlu eden şey; yanında olmaktan huzur ve keyif aldığı insanlarla zaman geçirmektir. Onu strese sokan, kaybetme korkusunu tetikleyen; ilişkiler, heyecanlar, arayışlar, riskler içinde olmaz. Sosyalleşmek ya da yeni yerler görmek için değil doğanın ve yaşamın keyfine varmak, hissetmek için gezer dolaşır. Sosyal medyayı kullanmaktan kaçınır çünkü huzurunu bozacak insan ve olaylardan uzak durmayı tercih eder. Keyfine düşkünlüğü ve inadı meşhurdur. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Balık, Terazi ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Akrep ve Kova burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, koç, yay burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz İkizler burcu ise, tatlı dilli esprili meraklı sohbeti hiç bitmeyen bir modelle birliktesiniz. Hem zihni hem de bedeni hareketi dinamizmi sever, yeni şeyler öğrenmek araştırmak bilmek konuşmak anlatmak en büyük hobisidir. Yüksek ihtimalle İyi bir dinleyici olmadığından sizin ne demek istediğinizi anlamakta zorlanabilir, pes etmeyin odaklanın göz teması kurun ve sözünüzü tekrar edin. Yorulmak bilmediğinden onu yavaşlatan tekrara düşüren bir ilişki arkadaşlık onu sıkabilir. Aktif ve çok yönlüdür, çok sayıda kişiyle temas halinde olmayı arzular. Sosyal medyada aktiftir, telefonu ve kitabı elinden düşmez. Arkadaşlarıyla görüşmesini engellemeye çalışmak, ona yasaklar koymaya çalışmak büyük bir hata olur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Koç ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Başak ve Balık burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yengeç burcu ise, halinizden anlayan sizi düşünen incitmekten kaçınan yanınızda iken kendini güvende hisseden ve en çok da sizinle bu yüzden beraber olan biriyle birliktesinizdir. “İyi günde kötü günde” teması yengeçler için hala geçerliliğini korumaktadır, şüpheniz olmasın. Fakat sizden aynı oranda ilgi, güven, sevgi ve şefkat bekler, düşünüldüğünü bilmek ister. Ona özel hediyeler, küçük ayrıntılar, sevgi sözleri bekler. Bu ayrıntıları atlarsanız, onu sevdiğinizi belli etmezseniz; kabuğuna kapanıp sizden uzaklaşır, ilişkiden kendini çekebilir. Ta ki siz gelip durumun farkında olduğunuzu belli edip gerekli ayarlamaları yapana kadar. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Terazi, Oğlak, Koç burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, aslan, yay, kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Aslan burcu ise, acaba onu ne mutlu eder? ya da neyden hoşlanır? diye düşünmenize detaylı araştırma yapmanıza gerek yok.  Aslan zaten kendini belli eder. Samimi içten eğlenmeyi ve yaşamayı bilen, canınıza can katan, lider bir kişilik ile birliktesiniz. Ona karşı dürüst olun, dolambaçlı yollar kullanmayın. Onun egosunu ve özgüvenini olumlu yönde destekleyecek davranışlarda bulunun. Sık sık göz teması kurun, dikkatinizin onda olduğunu hissettirin. Eğer eleştirecekseniz önce iyi taraflarından başlayın, sonra sadede gelin. Sizi mutlu eden ve önemli olan konular her ne ise, ona detaylıca anlatın ki sizi kendi gibi sanıp istediklerinin peşinden sürüklemeye kalkmasın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, İkizler ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Akrep, Kova ve Boğa burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi yengeç, başak, oğlak ve balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Başak burcu ise, size her an yardıma desteğe ve bakıma hazır bir modelle birliktesiniz. Sizin geliştiren iyileştiren varsa aksayan sorun çıkaran işlerinizi-ilişkilerinizi onarmak için tavsiyeler vermeye can atan bir sevgili. Gözlem ve idrak kabiliyeti çok yüksek, pratik, yeri geldiğinde de bir “geyşa”. Onu en çok iğreti eden, sizden uzaklaştıran şey önerilerini dikkate almamanız olacaktır. Ayrıca uzun süre bir konuda karar alamayan, net olamayan belirsiz durum ve ilişkiler onu yorar. Ona karşı net olun, evetlerinizi ve hayırlarınızı detaylı anlatın ki sizin adınıza düşünüp durmasına gerek kalmasın. Günü birlik, yüzeysel, güven vermeyen ilişkiler kurmaya yanaşmaz, unutmayın. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Balık ve İkizler burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Aslan, Terazi, Koç ve Kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Terazi burcu ise oldukça zarif, hem sizin hem de çevresindeki diğer insanların isteklerine ve seçimlerine karşı oldukça duyarlı biriyle birliktesinizdir. Onun için çok rahatsız edici olmadıkça yaptığınız programa ve akışa uyar, sorun çıkarmaz. Daha çok problem çözen, orta yolu bulmaya çalışan biridir. Etrafını güzelleştirmeye bayılır, bunu müzikle sözle edebiyatla moda veya sanatla yapıyor olabilir. En büyük sıkıntısı, huzurunun yani içindeki hassas dengenin bozulmasıdır. İdare eden görmezden gelen pek belli etmeyen bir yanı vardır. Dikkat edin, eğer bu moda kayarsa bilin ki bu sıkıntı bir yerden patlak verecek, büyük ihtimalle önemsiz bir konudan. Onun, size verdiği öncelik ve ilgi kadar sizde ona vermeyi ihmal etmeyin. “Fark etmez, sorun yok, olsun, sen nasıl istersen” ifadelerini dikkatli okuyun, belki fark ediyordur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Yay, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Başak, Balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Akrep burcu ise, sizi baştan aşağıya taramış, olumlu olumsuz özelliklerinizi, güçlü zayıf yanlarınızı hafızaya almış biriyle birliktesiniz. Onu kandırmanızın, yüzeysel davranmanızın, dikkat edeyimde açığımı yakalamasın uğraşlarının bir faydası yok! Dürüst olun. Eğer seviyorsanız korkmayın ondan J zira akrep çok vefalı sadık duyarlı elinde avucunda ne varsa veren bir modeldir. Ancak kandırılmaya ve kullanılmaya gelemez. Akreple yaşanan tutkulu ve samimi bir aşk, öfkeli bir ilişkiye güç savaşına dönüşebilir ve akrep kaybetmeyi hiç sevmez. Sizinle beraberse onun yaşamına kattıklarınızın değerini biliyordur. Ama bir akrep’e karşı da güçlü durmayı, sınırlarınızı çizmeyi, nerde başlayıp nerde bittiğinizi de göstermeniz lazım. Ondan ayrı program yapabilir misiniz?, gün içinde yaşadığınız şeyleri detaylı anlatmadan geçebilir misiniz? pek emin değilim, önce bir konuşun derim. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Oğlak ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Boğa, Kova ve Aslan burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Terazi, Yay, Koç ve İkizler burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yay burcu ise, deli dolu ağız dolusu gülen kıpır kıpır bir modelle birliktesiniz. O hayata nerden bakılması gerektiğini iyi bilir, vizyonerdir. Yaşamın ve insanların Güzel taraflarını görür, fark eder. Ona göre gezecek görecek yaşanacak öğrenilecek konuşup tartışılacak tecrübe edilecek çok şey vardır yaşamda. O yüzden böyle bir modeli sınırlamaya kalkmayın, çabanız beyhude olur. Onunla birlikte yaşamadan keyif almayı öğrenin. Acil durumlarda dikkatini çekmek ve onu uyarmak için; merakını uyandıran ifadeler kullanın. Öğrenmeye ve yeni uğraşlar hobiler edinmeye açık olduğunuzu gösterin. Çünkü o, hareketli dopdolu bir yaşam arayışındadır. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Balık ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Oğlak, Yengeç ve Boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Oğlak burcu ise, sadece kendinin değil hayatın da sorumluluğunu sırtlanmış giden bir modelle birliktesiniz. Ona göre yaşamak çok ciddi bir iştir, sevmek de öyle! Yaşam modeline, aile terbiyesine uyumlu olmayan biriyle beraber olmaktan kaçınacaktır. Tek gecelik ilişkiler, emek harcamadan kurulmuş bağlar ona samimi gelmez. Onun önceliklerine ve emeğine saygı göstermeniz, onu ciddiye almanız çok önemli. Kendini güvende hissetmek ve ayaklarını yere sağlam basmak isteyen bu modelin güvenini ve takdirini kazanırsanız, onun hayatla dalga geçen keyifli yanıyla da karşılaşabilirsiniz. Zorlukları beraber aşacağınız bir yol arkadaşı da kazanmış olursunuz. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Akrep ve Balık ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Terazi burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Yay, Kova, İkizler ve Aslan burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

Sevdiğiniz Kova burcu ise, hayatta kendi merkezini belirlemiş,  “evet ve hayırları” net olan ama bir o kadar da diğerlerine karşı hoşgörülü ve anlayışlı bir modelle birliktesiniz. Her konuda konuşabilen, herkesle zaman geçirebilen, hümanist, keyifli, eğlenceli, muzip biridir kova burcu. Onun için bir ilişkide arkadaşlık dostluk çok önemlidir. Arkadaşça ve özgür bir yaklaşım sergileyen, birbirlerinin tercihlerine saygı gösteren ve yeniliğe açık bir ilişkide mutlu olabilir ancak. Kendi başına ayakta durmak temasını çok önemser, bağımlı sürekli iç içe dip dibe “sensiz yapamam” ilişki modellerini sevmez. Aşkta kendini sınırlanmış hissetmek, belli kurallar ve yasakların olduğu bir ilişki modeli onun dengesini bozar. İnatçı asi ele avuca sığmayan bir moda girer, en iyisi onu çok sıkmayın. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Koç ve Yay ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Boğa ve Akrep burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Balık, Oğlak, Yengeç ve Başak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Balık burcu ise, bir yandan işkolik bir yandan da melankolik olan bir modelle birliktesinizdir. Bu nasıl olur demeyin çünkü balık burcunun simgesi birbirine ince bir bağla bağlı iki balıktır. Biri hayatın gerçeklerinin farkında iken (geçim derdi, sorumluluklar, engeller, para sıkıntısı, ödemeler…) bir diğeri hayatı yaşama, anda olma, her şeyin yolunda ve tam olduğu inancı içindedir (tembelliğe, bırakmaya meyillidir). Sanatsal ve artistik bir ruha sahip,  duyarlı biridir. Yardıma ihitiyacı olanın, derdi olanın, sevgiye ihtiyacı olanın yanındadır. Sizle beraber olmak için fedakarlıktan kaçınmaz, size inanıyor ve güveniyorsa, sevginiz onu çoğaltıyorsa sorun yok. Ona özel zaman harcamayı ihmal etmeyin, ayrıca onu zaman zaman yalnız bırakın ki kendini şarz edebilsin. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Oğlak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Yay ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Kova, Koç, Aslan ve Terazi burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT