1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Günlük burç yorumları 24 Mart Perşembe 2022 | Yengeçler aşkta kaybedip işte kazanacaksınız! Koçlar zorluklar sizi yıldıramaz!

Günlük burç yorumları 24 Mart Perşembe 2022 | Yengeçler aşkta kaybedip işte kazanacaksınız! Koçlar zorluklar sizi yıldıramaz!

Günlük burç 24 Mart 2022 Perşembe yorumları meraklıları tarafında araştırılmaya devam ediyor. Bugün burçlar bize neler söylüyor. Aşkta ve ilişkide hangi burcu neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

Günlük burç yorumları 24 Mart Perşembe 2022 | Yengeçler aşkta kaybedip işte kazanacaksınız! Koçlar zorluklar sizi yıldıramaz!

Günlük burç yorumlarına göre 24 Mart 2022 gününde bizi nelerin beklediğini, Aşk, iş para konularında hangi burçların bugün daha şanslı olacağını siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz. Burçlar hakkında merak ettikleriniz ve günlük burç yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz..

koc-001.jpg

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili Koç; Bugün, düşündüklerinizi karşı tarafa aktarma konusunda çok ısrarcı olmayın çünkü bu hareket için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Sizin için en iyisi gözlemlemek ve ona göre hareket etmek. Sonuçlarını doğru şekilde alacağınızı göreceksiniz... Aşk ve ilişki hayatınızda partnerinizle bugün bir takım sorunlar yaşasanız da sonunda sonunda aranızdaki uyumu konuşturacak ve mükemmeli yakalayacaksınız. Bugün iş hayatınızda bir takım zorluklarla karşılaşabilir ve bu durum modunuzu düşürebilir. Bunun geçici bir süreç olduğunu unutmamanız gerekir.

bo-003.jpg

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili Boğa;  Bugün, ev ve aile hayatınızdaki sorunları yavaş yavaş çözüme kavuşturmaya başlayacaksınız. Sizi zorlayan durumlara karşı anlayışlı bir takım davranışlar içine girmeniz sizin lehinize  olacaktır. Aşk hayatınızda partnerinizden ilginç bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. İlişkiniz bugün daha sıcak ve sempatik bir hale bürünecek. Bugünü bir başlangıç olarak göreceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

İş ve kariyer hayatınızda bugün, en nokta atışı davranışlar sergilemek zorundasınız aksi bir durumda işinizle ilgili bir takım çıkmazlara girebilir ve bunun geri dönüşleri hiç iyi olmayabilir.

ik-003.jpg

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili İkizler; Bugün elinizi eteğinizi her şeyden çekerek kendi kabuğunuza çekilerek biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. Bu ara size çok iyi gelecek. Bu sosyal hayat detoksunu önümüzdeki günlere de yansıtabilirsiniz. Bu boşvermiş tavrınız haliyle ilişkinize de yansıyabilir. İş ve kariyer hayatınızda bugün, çıkarlarınıza göre hareket etmelisiniz. Bunu yaparken suçluluk duygusu hissetmemelisiniz çünkü bu hareketleriniz kariyeriniz açısından oldukça önemli bir adım olacak.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç;  Bugün, konuştuğunuz her insanın sizin gibi düşünmesi ve istediğiniz şekilde davranışlar sergilemesini isteyebilirsiniz. Bugün biraz insanları alttan almaya özen göstermelisiniz aksi bir durumda işler iyice büyür ve şiddetli tartışmalara doru yol alırsınız. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, maalesef ki olumsuz olaylar yaşayacak ve kırılacaksınız. Bugün size ilişkinizi tekrar bir gözden geçirme farkındalığı gelebilir. İş ve kariyer hayatınızda ise bu düşük modunuzu yükseltebilirsiniz. Aşkta kaybedip işte kazanacaksınız. 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili Aslan; Bugün, dengeleri zorlayabilecek herhangi bir adım atmayacaksınız. Her şeyin daha sıradan olmasını istiyorsunuz. Sınırların yeniden belirlenebileceği bir süreçtesiniz. Odaklanmayı başardığınız takdirde her şey daha iyiye gitmeye başlayacaktır. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki uyum üst seviyelere çıkacak. Huzursuzluk yaratabilecek herhangi bir gelişmeyle karşılaşmayacak olmanız da önemli. İş ve kariyer hayatınızda bugün, elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyeceksiniz. Etkin adımlar atmak için uygun zamandasınız. Amaçlarınıza uygun hareket etmeye devam etmeniz gerekiyor.

bas-001.jpg

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili Başak:  Bugün, kendinizi fazlasıyla gergin hissedebilirsiniz. En ufak şakayı dahi kaldıramayacak durumdasınız. Kontrollü olmanız sizin açınızdan daha iyi olabilir. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, birlikte olduğunuz kişi üzerinizde hakimiyet kurmak isteyecek. Bu durum sizi fazlasıyla rahatsız edebilir. Tartışmaların gündemde olabileceği bir sürece giriyorsunuz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak daha sabırlı olmalısınız. İstediklerinize hemen sahip olmak istiyorsunuz ancak bunun sandığınız kadar kolay olmayacağını da bilmelisiniz.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili Terazi; Bugün, şartlar ne kadar zorlayıcı olursa olsun üstesinden gelebileceğinizi bilmelisiniz. Olduğunuz gibi davrandığınız sürece her şeyin yolunda ilerleyeceğini bilmelisiniz.  Tüm problemleri geride bırakmayı başarabileceğiniz bir gün. Güzel gelişmelere hazırlıklı olun. Bakış açınızı değiştirmeye ihtiyacınız var. Hata yapmamaya devam edin. Belirsizliklerin önüne geçebildiğiniz takdirde pek sorun yaşanmayacak. Engellerin yıpratıcı etkilerinden mutlaka kurtulmaya çalışın. Mesleki olarak biraz zorluk yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili Akrep; Beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceğinizi bilmelisiniz. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olursa olsun, kendinize inandığınız takdirde sizi engelleyemeyecekler. İkili ilişkilerde biraz daha kontrollü olmanız gereken bir gündesiniz. Beklentilerinizin genel olarak karşılık bulabileceği bir gündesiniz.  Her şeye hızlı ulaşma arzunuz var ancak bunun da kolay olmayacağını bilmeniz gerekiyor. Sorunları ve sıkıntıları ortadan kaldırmak için biraz daha beklemede kalmalısınız.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili Yay; Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Enerjinizdeki yükseklikten doğru anlamda yararlanmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda yaşayacağınız sorunların kolaylıkla üstesinden geleceğiniz bir gündesiniz. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli etmeye ihtiyacınız var. Her şeyin istediğiniz gibi olabileceği bir süreçtesiniz. Beklenmedik sorunlarla karşı karşıya kalacak olsanız da çözüm üretme şansınız var. Hata yapmadığınız sürece pek sorun yaşanmayacak.  Finansal konularda daha temkinli davranmaya çalışın. Elinize geçen fırsatları doğru değerlendirmeniz gereken bir gün.

og-001.jpg

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak; Bakış açınızın değişim göstereceği bir gündesiniz. Tüm sıkıntıları geride bırakmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyeceksiniz. Doğruluğundan emin olduğunuz adımları atmaktan vazgeçmemelisiniz. Aşk hayatınızda partnerinize karşı daha net olmalısınız. İlişkinize verdiğiniz değeri göstermekten korkmamalısınız. Kendinizi toparlamayı başardığınız sürece herhangi b ir sorunla karşılaşmayacağınız bir gündesiniz. Kontrolü kaybetmemelisiniz. Çevrenizdeki insanların davranışlarını yadırgayabileceğiniz bir gündesiniz. Fazla alınganlık sergilememeniz gerekiyor.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili Kova; Bugün, dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan olabildiğince uzak durmaya çalışın. Tüm problemleri ortadan kaldırmanız gereken bir gün. Aklınızın biraz karışacağı bir gündesiniz. Eski ilişkinize özlem duyacağınız bir gün geçireceksiniz. Geri dönmek isteyebilirsiniz. Pişman olacağınız bir adım atmamanızda fayda var. Gereksiz adımlar attığınız sürece her şeyin daha karmaşık olabileceğini de unutmayın. Finansal durumunuzla ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir. Zorlukları geride bırakmak için biraz daha beklemeniz gerekmekte.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 24 MART 2022 PERŞEMBE

Sevgili Balık; Bugün, hata yapmaktan kaçınmalı ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız. Dengeleri lehinize çevirmek için elinizden gelenin en iyisine ihtiyacınız var. Aşk hayatınızda  birlikteliğiniz olsun ya da olmasın kendinizi daha heyecanlı ve tutkulu hissetmeye başlayacaksınız. Olumsuzlukları yavaş yavaş ortadan kaldırmayı başarabileceğiniz bir gün. Başarıya ulaşma konusunda pek sorun yaşanmayacak. Her türlü problemi çözüme kavuşturma şansınız var.  Maddiyatla ilgili konularda daha kontrollü olmaya çalışın. Olumsuzlukları çözüme kavuşturmaya çalışın. 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

 

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde oluşan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

İLİŞKİLERDE BURÇ UYUMU

Astroloji meraklıların en çok aradıkları konuların başında gelen ise ilişkilerde hangi burçların uyumlu olduğu yönünde. Peki hangi burçlar birbiriyle uyumlu? Akrep burcu ile ilişki yürütülebilir mi? Hangi burç ilişkide daha baskın karakterdir? İşte merak ettiğiniz soruların cevabı..

Sevdiğiniz Koç burcu ise, karşınızda beklemeyi sevmeyen, istediğini almak için tüm enerjisiyle savaşan ve sizin de böyle olduğunuzu varsayarak, size çok danışmadan beklemeden hareket eden sabırsız bir model vardır. Spor yapmayı hareket halinde olmayı yeni şeyler denemeyi canı ne istiyorsa onu yapmayı isteyen dinamik biri… o yüzden ona kendinizi ifade etmeli, neyi isteyip istemediğinizi söylemelisiniz. Onun durup sizin neyi arzuladığınızı anlamasını beklemeyin. Onu yavaşlatacak şeyleri sevmediğini hatırlayarak, onun hızına temposuna enerjisine uyum sağlamaya çalışın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, İkizler, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yengeç, Terazi ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi balık, akrep, başak ve boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Boğa burcu ise, yemesine içmesine keyfine rahatına düşkün sakin bir model vardır karşınızda. Sevdikleriyle temas halinde olmaktan, dokunulmaktan dokunmaktan hoşlanır. Onu mutlu eden şey; yanında olmaktan huzur ve keyif aldığı insanlarla zaman geçirmektir. Onu strese sokan, kaybetme korkusunu tetikleyen; ilişkiler, heyecanlar, arayışlar, riskler içinde olmaz. Sosyalleşmek ya da yeni yerler görmek için değil doğanın ve yaşamın keyfine varmak, hissetmek için gezer dolaşır. Sosyal medyayı kullanmaktan kaçınır çünkü huzurunu bozacak insan ve olaylardan uzak durmayı tercih eder. Keyfine düşkünlüğü ve inadı meşhurdur. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Balık, Terazi ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Akrep ve Kova burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, koç, yay burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz İkizler burcu ise, tatlı dilli esprili meraklı sohbeti hiç bitmeyen bir modelle birliktesiniz. Hem zihni hem de bedeni hareketi dinamizmi sever, yeni şeyler öğrenmek araştırmak bilmek konuşmak anlatmak en büyük hobisidir. Yüksek ihtimalle İyi bir dinleyici olmadığından sizin ne demek istediğinizi anlamakta zorlanabilir, pes etmeyin odaklanın göz teması kurun ve sözünüzü tekrar edin. Yorulmak bilmediğinden onu yavaşlatan tekrara düşüren bir ilişki arkadaşlık onu sıkabilir. Aktif ve çok yönlüdür, çok sayıda kişiyle temas halinde olmayı arzular. Sosyal medyada aktiftir, telefonu ve kitabı elinden düşmez. Arkadaşlarıyla görüşmesini engellemeye çalışmak, ona yasaklar koymaya çalışmak büyük bir hata olur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Koç ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Başak ve Balık burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yengeç burcu ise, halinizden anlayan sizi düşünen incitmekten kaçınan yanınızda iken kendini güvende hisseden ve en çok da sizinle bu yüzden beraber olan biriyle birliktesinizdir. “İyi günde kötü günde” teması yengeçler için hala geçerliliğini korumaktadır, şüpheniz olmasın. Fakat sizden aynı oranda ilgi, güven, sevgi ve şefkat bekler, düşünüldüğünü bilmek ister. Ona özel hediyeler, küçük ayrıntılar, sevgi sözleri bekler. Bu ayrıntıları atlarsanız, onu sevdiğinizi belli etmezseniz; kabuğuna kapanıp sizden uzaklaşır, ilişkiden kendini çekebilir. Ta ki siz gelip durumun farkında olduğunuzu belli edip gerekli ayarlamaları yapana kadar. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Terazi, Oğlak, Koç burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, aslan, yay, kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Aslan burcu ise, acaba onu ne mutlu eder? ya da neyden hoşlanır? diye düşünmenize detaylı araştırma yapmanıza gerek yok.  Aslan zaten kendini belli eder. Samimi içten eğlenmeyi ve yaşamayı bilen, canınıza can katan, lider bir kişilik ile birliktesiniz. Ona karşı dürüst olun, dolambaçlı yollar kullanmayın. Onun egosunu ve özgüvenini olumlu yönde destekleyecek davranışlarda bulunun. Sık sık göz teması kurun, dikkatinizin onda olduğunu hissettirin. Eğer eleştirecekseniz önce iyi taraflarından başlayın, sonra sadede gelin. Sizi mutlu eden ve önemli olan konular her ne ise, ona detaylıca anlatın ki sizi kendi gibi sanıp istediklerinin peşinden sürüklemeye kalkmasın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, İkizler ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Akrep, Kova ve Boğa burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi yengeç, başak, oğlak ve balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Başak burcu ise, size her an yardıma desteğe ve bakıma hazır bir modelle birliktesiniz. Sizin geliştiren iyileştiren varsa aksayan sorun çıkaran işlerinizi-ilişkilerinizi onarmak için tavsiyeler vermeye can atan bir sevgili. Gözlem ve idrak kabiliyeti çok yüksek, pratik, yeri geldiğinde de bir “geyşa”. Onu en çok iğreti eden, sizden uzaklaştıran şey önerilerini dikkate almamanız olacaktır. Ayrıca uzun süre bir konuda karar alamayan, net olamayan belirsiz durum ve ilişkiler onu yorar. Ona karşı net olun, evetlerinizi ve hayırlarınızı detaylı anlatın ki sizin adınıza düşünüp durmasına gerek kalmasın. Günü birlik, yüzeysel, güven vermeyen ilişkiler kurmaya yanaşmaz, unutmayın. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Balık ve İkizler burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Aslan, Terazi, Koç ve Kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Terazi burcu ise oldukça zarif, hem sizin hem de çevresindeki diğer insanların isteklerine ve seçimlerine karşı oldukça duyarlı biriyle birliktesinizdir. Onun için çok rahatsız edici olmadıkça yaptığınız programa ve akışa uyar, sorun çıkarmaz. Daha çok problem çözen, orta yolu bulmaya çalışan biridir. Etrafını güzelleştirmeye bayılır, bunu müzikle sözle edebiyatla moda veya sanatla yapıyor olabilir. En büyük sıkıntısı, huzurunun yani içindeki hassas dengenin bozulmasıdır. İdare eden görmezden gelen pek belli etmeyen bir yanı vardır. Dikkat edin, eğer bu moda kayarsa bilin ki bu sıkıntı bir yerden patlak verecek, büyük ihtimalle önemsiz bir konudan. Onun, size verdiği öncelik ve ilgi kadar sizde ona vermeyi ihmal etmeyin. “Fark etmez, sorun yok, olsun, sen nasıl istersen” ifadelerini dikkatli okuyun, belki fark ediyordur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Yay, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Başak, Balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Akrep burcu ise, sizi baştan aşağıya taramış, olumlu olumsuz özelliklerinizi, güçlü zayıf yanlarınızı hafızaya almış biriyle birliktesiniz. Onu kandırmanızın, yüzeysel davranmanızın, dikkat edeyimde açığımı yakalamasın uğraşlarının bir faydası yok! Dürüst olun. Eğer seviyorsanız korkmayın ondan J zira akrep çok vefalı sadık duyarlı elinde avucunda ne varsa veren bir modeldir. Ancak kandırılmaya ve kullanılmaya gelemez. Akreple yaşanan tutkulu ve samimi bir aşk, öfkeli bir ilişkiye güç savaşına dönüşebilir ve akrep kaybetmeyi hiç sevmez. Sizinle beraberse onun yaşamına kattıklarınızın değerini biliyordur. Ama bir akrep’e karşı da güçlü durmayı, sınırlarınızı çizmeyi, nerde başlayıp nerde bittiğinizi de göstermeniz lazım. Ondan ayrı program yapabilir misiniz?, gün içinde yaşadığınız şeyleri detaylı anlatmadan geçebilir misiniz? pek emin değilim, önce bir konuşun derim. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Oğlak ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Boğa, Kova ve Aslan burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Terazi, Yay, Koç ve İkizler burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yay burcu ise, deli dolu ağız dolusu gülen kıpır kıpır bir modelle birliktesiniz. O hayata nerden bakılması gerektiğini iyi bilir, vizyonerdir. Yaşamın ve insanların Güzel taraflarını görür, fark eder. Ona göre gezecek görecek yaşanacak öğrenilecek konuşup tartışılacak tecrübe edilecek çok şey vardır yaşamda. O yüzden böyle bir modeli sınırlamaya kalkmayın, çabanız beyhude olur. Onunla birlikte yaşamadan keyif almayı öğrenin. Acil durumlarda dikkatini çekmek ve onu uyarmak için; merakını uyandıran ifadeler kullanın. Öğrenmeye ve yeni uğraşlar hobiler edinmeye açık olduğunuzu gösterin. Çünkü o, hareketli dopdolu bir yaşam arayışındadır. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Balık ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Oğlak, Yengeç ve Boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Oğlak burcu ise, sadece kendinin değil hayatın da sorumluluğunu sırtlanmış giden bir modelle birliktesiniz. Ona göre yaşamak çok ciddi bir iştir, sevmek de öyle! Yaşam modeline, aile terbiyesine uyumlu olmayan biriyle beraber olmaktan kaçınacaktır. Tek gecelik ilişkiler, emek harcamadan kurulmuş bağlar ona samimi gelmez. Onun önceliklerine ve emeğine saygı göstermeniz, onu ciddiye almanız çok önemli. Kendini güvende hissetmek ve ayaklarını yere sağlam basmak isteyen bu modelin güvenini ve takdirini kazanırsanız, onun hayatla dalga geçen keyifli yanıyla da karşılaşabilirsiniz. Zorlukları beraber aşacağınız bir yol arkadaşı da kazanmış olursunuz. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Akrep ve Balık ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Terazi burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Yay, Kova, İkizler ve Aslan burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

Sevdiğiniz Kova burcu ise, hayatta kendi merkezini belirlemiş,  “evet ve hayırları” net olan ama bir o kadar da diğerlerine karşı hoşgörülü ve anlayışlı bir modelle birliktesiniz. Her konuda konuşabilen, herkesle zaman geçirebilen, hümanist, keyifli, eğlenceli, muzip biridir kova burcu. Onun için bir ilişkide arkadaşlık dostluk çok önemlidir. Arkadaşça ve özgür bir yaklaşım sergileyen, birbirlerinin tercihlerine saygı gösteren ve yeniliğe açık bir ilişkide mutlu olabilir ancak. Kendi başına ayakta durmak temasını çok önemser, bağımlı sürekli iç içe dip dibe “sensiz yapamam” ilişki modellerini sevmez. Aşkta kendini sınırlanmış hissetmek, belli kurallar ve yasakların olduğu bir ilişki modeli onun dengesini bozar. İnatçı asi ele avuca sığmayan bir moda girer, en iyisi onu çok sıkmayın. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Koç ve Yay ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Boğa ve Akrep burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Balık, Oğlak, Yengeç ve Başak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Balık burcu ise, bir yandan işkolik bir yandan da melankolik olan bir modelle birliktesinizdir. Bu nasıl olur demeyin çünkü balık burcunun simgesi birbirine ince bir bağla bağlı iki balıktır. Biri hayatın gerçeklerinin farkında iken (geçim derdi, sorumluluklar, engeller, para sıkıntısı, ödemeler…) bir diğeri hayatı yaşama, anda olma, her şeyin yolunda ve tam olduğu inancı içindedir (tembelliğe, bırakmaya meyillidir). Sanatsal ve artistik bir ruha sahip,  duyarlı biridir. Yardıma ihitiyacı olanın, derdi olanın, sevgiye ihtiyacı olanın yanındadır. Sizle beraber olmak için fedakarlıktan kaçınmaz, size inanıyor ve güveniyorsa, sevginiz onu çoğaltıyorsa sorun yok. Ona özel zaman harcamayı ihmal etmeyin, ayrıca onu zaman zaman yalnız bırakın ki kendini şarz edebilsin. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Oğlak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Yay ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Kova, Koç, Aslan ve Terazi burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Bölge Gündem Editör Ekibi
Haberler, Son Dakika Haberleri
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT