1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 nasıl? Bugün burçlar ne diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarının yorumlarını, gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları siz astro severlerin hizmetinize sunuyoruz. İşte astolojinin size mesajları

Günlük burç yorumları 26 Nisan 2020 Pazar değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 26 Nisan Pazar burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 26 Nisan 2020 Pazar dikkat etmeniz gerekenler...

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili Koç;

İçiniz rahat, özgüveniniz tam ve çevrenize hem iç huzuru hem de enerji ve heyecan yayıyorsunuz. Dışadönük tutumunuz sayesinde çevrenizdeki kişiler sizin yanınızda kendilerini çok rahat hissedecek. Özgüveniniz ve yaşam tutkunuzdan etkilenerek, hem iş hem özel hayatınızdan arkadaşlarınız size gelerek sırlarını açabilir ve önemli konular hakkında tavsiyenizi isteyebilirler. 

Hislerinizi bastırmaktan artık vazgeçmelisiniz. Başkalarının mutluluğunu düşünerek o kadar zaman geçiriyorsunuz ki kendi hislerinize dönüp bakmıyorsunuz bile. Önceliğinizi değiştirmenin zamanı geldi.

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili Boğa;

Duygusal yaşantınızla ilgili kesin tavırlarınız mevcut. Çevresel koşullarınızı yeniden irdelemekten korkmuyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal organizasyonlar içinde olacağınız bu günde, girişimciliğiniz ön plana çıkıyor. Bazı davranışlarınız tepki alabilir fakat siz bildiğinizden şaşmamalısınız.

Bir durumu değerlendirirken bütün açılardan ele almanız gerektiğini hatırlamalısınız. Ayrıca geçmişte aldığınız kararları göz önünde bulundurmak da bu konuda etkili olabilir. 

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili İkizler;

Bugün dünyaya kim olduğunuzu göstermenin zamanı. Çekici kişiliğiniz sayesinde takım çalışmasına özellikle yatkınsınız. Ne bekliyorsunuz? Bu dönem sona ermeden yararlanın. Sağlık açısından kendinizi tümüyle memnun ve rahat hissediyorsunuz. Ruh ve beden dengeniz, çevrenizdekilere olumlu etki etmenize yardımcı oluyor. Yakın arkadaşlarla ortak girişimlere başlamak için en uygun zaman.

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili Yengeç;

Eski alışkanlıklarınızdan vazgeçmek kolay olmayabilir. Ancak daha sağlıklı bir hayatınız olsun istiyorsanız artık bunları serbest bırakmalısınız.

Kişisel özgürlüğünüze hiç kimseye teslim etmek istemiyorsunuz. Yaşamın felsefi yönünü görmek istiyor ve düşüncelerinizi kendi yorumlarınız doğrultusunda ortaya koyuyorsunuz. Aldığınız kararlarla takdir toplayacaksınız. Olgunluk göstermeniz gereken bir gün içindesiniz. Bırakın insanların hakkınızda düşüncelerini.

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili Aslan;

Beklenmedik sorunlarla karşılaşacaksınız ve bunları çözmeye çalışırken her zamankinden daha çok zorlanacaksınız. Moralinizi bozmayın ve farklı cevaplar bulmaya bakın. Öte yandan, bu sorunun sizi aslında ne kadar etkilediğini de değerlendirin. Belki de en iyisi hiçbir şey yapmayıp, her şeyin kendi kendine hallolmasını beklemek.

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili Başak;

Bugün içinizdeki çocuğu beslemelisiniz. Çikolata yiyin, çizgi film izleyin, evde oyunlar oynayın… Bunları yapmak size çok iyi gelecek. 

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili Terazi; 

Enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Ailenizle aranızda sezgisel bağ oluşturmak isteyebilirsiniz. Maddi konulara yaklaşımınız bireysel olmaktan çok paylaşımcı bir tablo ile gündeme gelecek. Sizin için her şey deneysel yeteneklerinizin paralelliğinde ilerliyor. Maddi arayışlarınızı sürdürmeye devam etmelisiniz.

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili Akrep;

Bugün kendinize güveniniz epey yüksek, bunu sınırsızca kullanırsanız size pek fayda getirmeyecek. Sinirinizi en yakınınızdaki insanlardan çıkardığınızdan, çok değerli bağlantılarınız size verdikleri desteği geri çekebilir. Balıklama dalmayın, bir adım geri çekilin, sükunetinizi korumaya çalışın ve sağlığınızla ilgilenin, çünkü şu günlerde ortalamanın biraz altında.

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili Yay;

Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerinden istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Olabilecek aksilikler konusunda kendinizi donanımlı hissediyorsunuz. Çevrenizde bir çok farklı oluşumlara karşı aldığınız tedbirler sonuç getirecek. Yaşama mantık çerçevesi içinde baktığınız için, çözüme ulaşmanız zor olmuyor.

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili Oğlak; 

Geçmişte yaşanılan olayların şu anki davranışlarınızı nasıl etkilediği konusunda kafa yormalısınız. Kendinizde neyi beğenmiyorsanız onu değiştirmek için çabalayın.

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili Kova;

Bugün işyerindeki çalışmalarınız bir sınamadan geçecek. Kapasitenizi gösterebildiğiniz sürece endişelenmenize gerek yok. Özel hayatınızda da test ediliyorsunuz ve bu sefer kendi bakış açınızı savunmanız gerekecek. Bazı kararların verilmesi zor olsa da, gerçekte ulaşmak istediğinizin ne olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın. Her türlü sağlık sorununuzla dinlenerek başa çıkabilirsiniz. Hayat bir yarış değil – kazanmak için hep bu kadar sıkı savaşmanıza gerek yok. 

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2020 PAZAR

Sevgili Balık;

Çevrenizle yoğun iletişim içinde olacaksınız. Kişiliğinizi her zaman vurgulamaktan yanasınız. Ay'ın bulunduğu konum yakın ilişkilerinize güçlü bağlarla bağlanmanızı sağlarken, yaşamınızla ilgili hiç kimseye ödün vermek istemiyorsunuz. Kardeşler arasında sorunlar söz konusu olacak. Ayaklarınıza, daha fazla özen göstermelisiniz.

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 26 Nisan Pazar 2020 | Bugün burçlar ne diyor?

HABERE YORUM KAT