1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı, 26 Ocak 2020 Pazar günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı, 26 Ocak 2020 Pazar değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 OCAK 2020 NURAY SAYARI | 26 OCAK PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık 26 Ocak Pazar günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 26 Ocak 2020 Pazar günü dikkat etmeniz gerekenler...

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili Koç;

Bugün tüm planlarınızı hassas bir şekilde uygulayacağınızı düşünüyoruz. Neşeli olmanın yanı sıra, bir tutam tuz gibi hayal kırıklıklarınızı da ekebilirsiniz. Sadece bugünlük bu kaliteye sahip olabilirsiniz, bu yüzden hakkınızı akıllıca kullanın. Özel hayatınızda da işler istediğiniz düzeyde seyredebilir. Bu güzel anların tadına varmanızı öneririz.

Bugün konuların eksik tarafından ziyade bütününe odaklandığında tam da görüp fark etmen gerekenleri tespit edebilir, sağlam bir yapıya dönüştürebilirsin. Kuruntu ve kuşkularının zihnini karışmasına izin vermemelisin. İhmal ettiğin dostlarla sohbet etmek için oldukça uygun bir gün, değerlendirmelisin.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili Boğa;

Daha rahat bir yaşam tarzı aradığınız için bugün içinizde gelgitler yaşayabilirsiniz. Kalabalıktan ve hiç bitmeyen rutinden kurtulma dürtüsünü hissedebilirsiniz. Bunun için sıra dışı planlar yapmanızı ve hayatınıza adrenalin katmanızı öneririz. Aklınıza gelen en uçuk fikri deneyin, tabi bahsettiğimiz şey tamamen kontrolsüz bir aktivite değil!

Gün içinde kimi zaman gereğinden fazla duygusal hissedebilir, kimi zamanda gergin olabilirsin. Çünkü bugün haksızlığa hiç tahammüllün olmayabilir. Kariyer hayatınla ilgili orijinal fikirler aklına gelebilir. Arkadaşınla aranda duygusal bağlar gelişebileceği gibi, gruplar içinde aktif olabileceğin koşullar da oluşabilir.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili İkizler;

İnsan ilişkilerine önem veriyorsunuz çevrenize karşı ılımlı davranıyorsunuz ve ancak kimi çevrelerden aldığınız tepkiler bütün motivasyonunuzu bozuyor. Herkes sizi sevsin istiyorsunuz ancak bunun mümkün olmadığını artık kabul etmelisiniz. Herkesin değil değer verdklerinizin sevgisi sizin için yeterli olmalı. Kilolarınıza dikkat, sizi üzecek sonuçlar doğurabilir.

Bu sabah hayata farklı bir bakış açısıyla bakabilir, yaşantınızı sorgulayabilirsiniz. Bazı konularda ikilemde kalabilirsiniz. Neyse ki sizi seven insanlar hep yakınınızda. Onların desteğiyle de rahatlayacak günün geri kalanını güzel geçireceksiniz.

Yıldızlar yüzünüze gülüyor. Neye el atsanız başarıyorsunuz ve sorunlar sanki kendiliğinden çözülüyor. Bu dönemde çok fazla yeniliğe kalkışmayın; bunun yerine günlük hayatın içinde sizi meşgul eden ve ayak bağı olan ufak tefek şeylere kapınızı kapatın. Haddinden uzun bir süredir omuzlarınızda taşıdığınız tüm yüklerden kurtulun. Yarım kalan projelerinizi tamamlayın, içinizden artık bir bağlılık hissetmediğiniz sorumlulukları bırakın. Her şeyin bu kadar iyi gitmeyebileceği günler için, kendinize nefes alabileceğiniz bir alan yaratın.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili Yengeç;

Bugün evinizle ilgilenebilir, değişiklikler yapabilirsiniz. Yüksek enerjinizi evinize harcayabilirsiniz. Ama kafanızdakileri böyle çözemezsiniz. Oturup düşünmeye ve karar vermeye çalışın. Geleceğinizle ilgili kararları ertelemekten vaz geçin.

Herşey hemen ve istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz. Ancak biraz daha sabırlı olmalısınız aksi halde her istediğinizi hemen elde edemezsiniz ve bunu fark etmelisiniz. İlişkilerinizi birçok açıdan değerlendiriyorsunuz ancak bazı şeyler nedensiz bir şekilde hoşunuza gitmiyor. Aklınıza takılan şeylerin olması hayatınızı yavaşlatıyor ve siz onları çözmeden rahat etmiyorsunuz.

Bugün iş yerinde oldukça keskin kararlar verebilirsiniz. Başlangıçta odak noktasını kaybetseniz de zihninizin sizi gerçek dünyaya geri getireceğini düşünüyoruz. Her zamankinden daha çok çalışabilirsiniz, sadece sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için bile olsa! Siz her zaman etrafındakileri düşünen insanlardan oldunuz ve muhtemelen henüz bir zararını görmediniz.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili Aslan;

Bugün arabuluculuk yapmanız istenebilir. Her iki tarafı da dinlemeden kimseyi yargılamamanızı öneriyoruz sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Çünkü iyi niyetli davranmaya çalışırken, arada kalıp zor duruma düşebilirsiniz.

Bugün enerjiniz çok yüksek Sabah saatlerinde ailenizin size güzel sürprizleri olabilir. Önemsenmek sizin en büyük mutluluğunuz. Sevginin kıymetini biliyorsunuz ve çevreniz de sizin kıymetinizi biliyor. Parasal konularda kimi sorunlar önümüzdeki günlerde canınızı sıkabilir ama bugünden bunu düşünerek moralinizi bozmayın. Çünkü güzel haberler yakın zamanda gelecek.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili Başak;

Geçmiş hatalarınız için ağlamaya gerek yok. Yakın geçmişte olduğu gibi başarıya ulaşmak için çok sıkı ve istikrarlı çalışmanız gerekebilir. İş yaşamınız kadar önemli olduğu için ilişkinizi ihmal etmeyin. Aksi takdirde başarılı bekar bir iş insanı olabilirsiniz! İki tarafı beraber idare etmeyi hızlı bir şekilde kavramanızı öneririz. İşiniz pek kolay değil!

Bugünü kendinize ayıracaksınız. Kişisel zevkleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Alışverişe gitmek, bakım yaptırmak size iyi gelecek. Tatilin tadını iyi çıkarın çünkü zor ve hareketli bir hafta sizi bekliyor.

İş yoğunluğuyla geçen son günler seni oldukça yıpratmış olabilir. Gününü dinlenmeye ayırmalı, ruhunun da en az senin kadar sakinleşmeye ihtiyacı olduğunu unutmamalısın. Beraber çalıştığın kişi ve gruplarla ortak projeler içinde bulunmak da sana iyi gelecektir.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili Terazi; 

Kendinizi ruhsal ve bedensel açıdan dengede ve rahat hissediyorsunuz. Yükselen enerji düzeyinizle işyerinizde atılım gerçekleştirebilir ve boş vakitlerinizde sizi tatmin edecek etkinliklerde bulunabilirsiniz. Bir-iki gün izin almak veya tatile çıkmak için de uygun bir zamandasınız. Tatilde sakin kafayla, hangi projelerinizin uğraşmaya değmediğini veya yeni projelere başlayıp başlamamayı düşünebilirsiniz. Sağlam kararlar almak için gereken zihin açıklığına sahip olduğunuz ve farklı koşullara uyum sağlayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Terazi burcu haftalık ve aylık burç yorumları...

Bugün çok sayıda evlilik teklifi gelebilir! Karizmanız göz dolduruyor ve size bakan bir kez daha bakıyor. Karşı cinsi adeta büyülediğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Hatta bu gazla biraz harcama yapabilirsiniz, neden daha iyi gözükmeyesiniz ki! Gün sonunda bir tercih yapmanız gerekebilir. Mantığınız mı yoksa duygusallığınız mı öne geçecek merak ediyoruz.

Söz konusu aşksa oldukça gözü kara birisiniz ancak buna rağmen yine de bazı şeyleri riske atmıyor ve cesurca davranmıyorsunuz. Doğru kişinin kim olduğunu düşünüyorsunuz şimdilik bilinmez ancak şu bir gerçek ki bu kişi sizin için ne ifade ediyor buna henüz karar vermiş değilsiniz. Aklınızda uzun uzun projeler var ve bunun için elbette hesaplamalar ve projeler yaptınız ancak adım atmayınca bunların hepsi boş biliyorsunuz.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili Akrep;

Eski dostlarınızla bir araya gelerek güzel bir gün geçirebilirsiniz sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Güzel bir hafta sonu sizi bekliyor. Akşama doğru aileniz ve varsa çocuklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Sorunları büyütmemeye çalışın.

Bugün tatil artık işinizle ilgili konuları hayatınızın merkezi olmaktan çıkarmalı ve iş ile özeli ayırmalısınız. Kendinize ve ailenize zaman ayırmak hem size iyi gelecektir hem de daha verimli çalışmanıza yardımcı olacaktır. Bugün önemli bir ödeme için güzel haber alabilirsiniz. Hesapta olmayan bu haber gününüzü daha da güzel kılabilir.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili Yay;

Sizin hedeflerinizle çevrenizdekilerin hedefleri örtüştüğünden, bu dönemde yapacağınız her türlü işbirliği verimli olacak. Fiziksel enerjinizi ve zekânızı özellikle takım çalışmalarına yönlendirin. İkili ilişkileriniz de bu dönemde uyumlu ve verimli bir şekilde ilerleyecek. Yay burcu haftalık ve aylık burç yorumları...

Ailenizle yaşadığınız ufak tefek sorunları kafanızda büyütmemenizi öneririz. Aksi takdirde en çok üzülen siz olabilirsiniz. Öğle ya da akşam yemeği için fikirlerine en çok güvendiğiniz arkadaşınızı tercih edebilir ve ondan sohbet boyunca akıl alabilirsiniz. Arkadaşınızın her söylediği çok mantıklı gelebilir ve bakış açınızı değiştirmeyi başarabilir. Bu bir başarı öyküsüdür…

Kardeşlerinle ve yakınlarınla olan ilişkilerin hareketlenebilir. Karşılıklı anlayışın ve paylaşımın yoğun olduğu zamanlar yaşayabilirsin. Gün içindeki seyahatlerde bazı engeller söz konusu olabilir. Deneyim ve fikirlerini paylaşmaktan kendini alamadığın gibi soru sormaktan da yorulmadığın bir pazar olabilir.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili Oğlak;

Geçmişte üzdüğünüz insanlar karşınıza çıkabilir ya da onlarla ilgili bir haber alabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Haklıyı haksızı düşünmek için artık geç olduğunun farkına varın. Özür dilemek, kendinizi affetmek kötü düşüncelerden sizi kurtaracaktır.

Para bugün çeşitli mahallerden size doğru akabilir, ancak cebinizden de bir çıkış yolu elbet bulacaktır! Giderlerinizi takip etmenizde fayda var. İşteki konumunuz biraz denenebilir ancak doğuştan ve kazanılmış becerilerinizle tüm sorunları halledebilirsiniz. Geçmiş deneyimlerinizin de bu zor gününüzde sizi yalnız bırakmaması muhtemeldir!

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili Kova;

Yeni bir yola girmeye karar verdiniz ve biraz ürkekçe de olsa yüksekteki hedeflerinize doğru ilerlemektesiniz. Geçmişe elveda deyin ve eskileri ardınızda bırakın. Eskiyi unutmak zorunda değilsiniz, ama tüm enerjinizi önünüzdekilere odaklayın. Yeni girdiğiniz bu yolda size yardımcı olması için hem eski, hem yeni çevrenizden yararlanın.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2020 Nuray Sayarı | 26 Ocak 2020 Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 26 OCAK 2020 PAZAR

Sevgili Balık;

Bu sıralar karşınıza herkesle son derece iyi anlaştığınızdan, günlük hayatınız epey keyifli bir hal almaya başladı. El üstünde tutulduğunuz bu günlerin tadını çıkarın. Bu pozitif enerjiyi, günlük hayatın streslerinden uzaklaşmak ve gevşemek için kullanın.

Bu gün küçük ama sizi bir o kadar büyük bir sevince boğan bir hediye alacaksınız bu sizi oldukça mutlu edecek aşkınız adeta kat ve kat artacak. İş hayatınızda ise oldukça sabırsızsınız bu imajınız sizin için iyi bir izlenim olmasa da şimdilik yapabilecek bir şeyiniz yok. Maddi konularda yeniden durum değerlendirmesi yapmanın tam zamanı.

 

 

NURAY SAYARI ARALIK AYI KOÇ BURCU YORUMU 2019

Aralık ayında Koçlar, sosyal ilişkilerinde yeniden harika olacak. Yıldızlar, bu dönemde kurulacak arkadaş ilişkilerinin uzun vadeli olacağını söylüyor. İnsanlar ve de onlarla birlikte yaşadığınız keyili zamanlar sizi yeni düşüncelerle zenginleştirecektir. İş yerinde, ihmal konusunda ve görünüşte önemsiz hatalarla ilgili olarak dikkatli olun. Bir iş görüşmesi ya da başka bir önemli toplantı sizi bekliyorsa kendinizi hazırlamak için yeterince zaman ayırın. Hiçbir şeyi hafife almayın. Son zamanlarda sağlıklısınız, bunu bozmayın. Daha sonra ciddi sorunlarınız olabilir.

NURAY SAYARI ARALIK AYI BOĞA BURCU YORUMU 2019

Aralık çok istikrarlı bir aydır. Şu an, özellikle de para durumları söz konusu olduğunda uzun vadeli planlar için en iyi zamandır. Diğer yandan Boğa burcu, aile sorunlarına karşı dikkatli olmalıdır. Yaşadığı zorluklar konusunda kendisine yardım etmek istediğiniz üzgün kişinin güvenini kazanmak zorundasınız. Belki uzun süre patronunuzun dikkatini çekmek için uğraştınız, ama sonunda buna değer olmadığını göreceksiniz. Kronik sağlık sorunlarını göz ardı etmeyin. Uygun bir uzman arayın.

NURAY SAYARI ARALIK AYI İKİZLER BURCU YORUMU 2019

Aralık'ta İkizler, ilişkilerin ve ailenin uyum içinde olduğu tek burç olacaktır. En çok Noel'de eğleneceksiniz. Bu dönemde aynı zamanda yeni deneyimler de bekleyebilirsiniz. Kişiliğinizi yeni bilgilerle zenginleştirecek bir kişi ile tanışacaksınız. Çeşitli şeyleri fark edeceksiniz ve çok olgun bir kişilik kazanacaksınız. Akşam yemeği yaptığınızda zoru deneyin. Bunu bir deneyim haline getirin ve damak tadınızı şımartın. Yorgun olsanız bile akşam temizlikten kaçınmamalısınız. Bir gün bir şey olmaz, ama uzun vadede bu hiç iyi değil.

NURAY SAYARI ARALIK AYI YENGEÇ BURCU YORUMU 2019

Yengeç burcu bu Aralık ayında geçen yılı gözden geçirecek. Arkanızda büyük bir başarınız var ve haklı olarak kendinizle gurur duyabilirsiniz. Sadece bunu çok açığa vurmayın. Sizi kötüye kullanmaya ve başarınızın en azından bir kısmını çalmaya çalışan kıskanç kişilerle her yerde karşılaşabilirsiniz. Eğer çok fazla işiniz olduğunu düşünüyorsanız, önceliklerinizi ayarlamalı veya bir program hazırlamalısınız. Vücudunuza saygı duyun, bu yüksek derecede ayarlı hızda sonsuza dek devam edemezsiniz.

NURAY SAYARI ARALIK AYI ASLAN BURCU YORUMU 2019

Aralık ayında şımarmaktan korkmayın. Bu zorlu yılın ardından bunu kesinlikle hak ediyorsunuz. Örneğin, kendinizi olağanüstü bir deneyimle ödüllendirin. Ruh haliniz daha iyi olacak ve çevrenizde görünecek ve size karşı kötü niyetli olan kişi tarafından bile keyfiniz kaçırılamayacak. Onunla rahatlıkla ilgileneceksiniz. Bir kitap okumayalı uzun zaman oldu. Bir şans verin. Eğlenceli olacağını göreceksiniz. Kendinizi düşünün ve vücudunuzu dinleyin. Sınırları her zaman aşmamalısınız. Bu akşam için daveti reddedin ve dinlenin.

NURAY SAYARI ARALIK AYI BAŞAK BURCU YORUMU 2019

Aralık ayı ile birlikte kariyerinizde bir değişiklik yapma şansı nihayet gelecektir. Artık yıldızlar daha istikrarlı ve olumlu bir konumdadır ve Başak burcunun iş alanında harikalar yaratacaktır. Zaman çok daha çabuk geçecek ve herhangi bir çaba sarfetmeksizin, tüm görevleri kolaylıkla başarabileceksiniz ve acil sorunlara çözüm bulacaksınız. Çalışmaktan yine keyif alacaksınız. İşten erken ayrılmanın cezbediciliği büyük olacaktır, ama siz karşı koymalısınız. Neyin yanlış gidebileceğini asla bilemezsiniz. Bir süredir dışarıda insanların içinde olmamıştınız. Örneğin bir filme gidin. Cildinize özen gösterin. Stres son zamanlarda yüzünüzde biraz fazla boy göstermiş görünüyor.

NURAY SAYARI ARALIK AYI TERAZİ BURCU YORUMU 2019

Bu yıl üstesinden gelmek zorunda olduğunuz tüm zorluklara rağmen Aralık ayında mutlu olduğunuzu ve hayatınızın tüm sorunlarınızdan ve meselelerinizden bağımsız olarak güzel olduğunu göreceksiniz Bu yıl Terazi burcunu gerçekten zenginleştirdi. Tüm olumsuz deneyimler kötü sonuçlar doğurmak zorunda değildir. Bu durumlar sayesinde öğrenirsiniz. İntikam almayı düşünmeyin çünkü iş arkadaşınız sizden daha iyi yapıyor. Kötü şans sizin aleyhinize olabilir. Eşinizle ya da bir arkadaşınızla konuşun ve bir baloya gidin. Bu, yılın sosyal olayıdır ve ortam buna gerçekten değer.

NURAY SAYARI ARALIK AYI AKREP BURCU YORUMU 2019

Bu yılın son ayı Aralık boyunca, enerjinizi kariyerinize doğru yönlendirmeniz önerilir. Özellikle en gayretli olanlara kariyerde ilerleme veya ikramiye şeklinde geri dönüş olabilir. Aynı zamanda etrafınıza daha dikkatli bakmaya başlayın. Akrep burcu, tarihler için yapılan davetiyeleri reddetmelidir. Squash veya diğer raket sporlarını deneyin. Bu sizin enerjinizi yenileyecektir. Son zamanlarda sağlıklısınız, bunu bozmayın. Daha sonra ciddi sorunlarınız olabilir.

NURAY SAYARI ARALIK AYI YAY BURCU YORUMU 2019

Aralık size sonunda huzur ve uyum getirecektir. Bir süreliğine gevşemek, derin bir nefes almak ve geçen yılı değerlendirmek için zamanınız olacak. Yay burcu kişiliğiyle ilgili büyük bir ilerleme kaydetti. Artık daha dengelisiniz ve stresle daha kolay başa çıkabilirsiniz. Şu anda hiçbir şey Noel'inizi bozamaz. Patronunuzdan sakınmalı ve bütün işi hemen bitirmelisiniz, böylece daha fazla sıkıntınız olmaz. Eğer alışveriş yaparken gerçekten gözünüze takılan ev yapımı bir şeylere baktıysanız, tereddüt etmeyin, satın alın. Kendinizi şımartabilirsiniz ama aynı zamanda başkalarını da düşünün.

NURAY SAYARI ARALIK AYI OĞLAK BURCU YORUMU 2019

Bu yılın son ayı Aralık'ta pişmalıklar olmadan tamamen keyif alacaksınız. Geri dönüp önceki olayları incelemek için de zaman bulacaksınız. Ne iyiydi ve neyi geliştirmek istiyorsunuz. Bu dönemde kişisel olarak olgunlaşacaksınız ve önceliklerinizi doğru belirleyeceksiniz. Oğlaklar arkalarında başarılı bir yıl bıraktılar. Bir ödül veya övgü bekleyebilirsiniz. Patronunuzun iyi bir ruh halinde olması olasılığı var. Bir müze ya da sergi ziyaret edin. Eğlenecek ve belki de yeni bir şeyler öğreneceksiniz.

NURAY SAYARI ARALIK AYI KOVA BURCU YORUMU 2019

Kova burcunun kariyeri söz konusu olduğunda, yılın sonu istikrarlı bir dönem getirecektir. Kısa günlerin ve sıkıcı olayların çalışma temponuzu düşürmek için sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. Çok fazla pasiflik asla iyi bir fikir değildir. Aralık ayında, sağlığınızı ve koruyucu önlemlerinizi de düşünmelisiniz. Noel'de hasta olmak istemezsiniz. Diğerleri yapsa bile siz kesinlikle tembellik yapmamalısınız. Patronunuz çabalarınızın farkına varacak. Eğer kilo vermek istiyorsanız ilk etapta alkolü azaltmanız gerekir.  

NURAY SAYARI ARALIK AYI BALIK BURCU YORUMU 2019

Eşleriyle henüz karşılaşmamış olan Balıklar Aralık ayında sosyalleşirken ve flört ederken bol bol eğlenceli vakit geçirebilirler. Hatta bunu bilmeden, karşı cinsi cezbedeceksiniz ve yeni kişilerle tanışmanız çok kolay olacak. Bu burç yorumlarına göre, Noel'in keyfine en çok aile çevresinde varacaksınız. İş arkadaşlarınız sizi kıskanıyorlarsa, yaptığınız şeyle ilgili yanlış bir şey olup olmadığını düşünün ve daha iyi olmaya çalışın. En yakınlarınızı ihmal etmemeye dikkat edin, programınızda onlar için bira zaman bulabilirsiniz. Gerçekten mutlu olacaklardır.

HABERE YORUM KAT