1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Günlük burç yorumları 3 Haziran Çarşamba 2020

Günlük burç yorumları 3 Haziran Çarşamba 2020

Günlük burç yorumları 3 Haziran Çarşamba günü burçları neler bekliyor? Günlük burç yorumları bize ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında işini şansa bırakmayanlar için 3 Haziran 2020 Çarşamba günlük burç yorumları..

Günlük burç yorumları aşk iş, para, Koç burcu günlük burç yorumları, Boğa burcu günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları meraklıları tarafından araştırılmaya devam ediyor. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarını bugün neler bekliyor? Burçlarla ilgili merak ettiğiniz herşey haberimizde. 

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA – ASTROLOJİ

 

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Koç; 

 

Çevrenizdekiler yaşınıza uygun davranmamanızdan şikayetçi olabilir. Fakat siz böyle yaşamaktan memnunsanız ve daha çok eğleniyorsanız hiçbir sorun yok! Yaşadıklarınızdan çıkardığınız derslerle geleceğinize yön vereceğiniz bir zamandasınız. Aile bireylerin arasındaki birtakım hukuksal gelişmeler söz konusu.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Boğa;

Sosyal çevrenizdeki çeşitlilik hayatınızın daha renkli olmasını sağlıyor. Farklı insanlarla iletişim kurmanız sizin vizyonunuza da çok şey katıyor. Karamsarlıktan uzak olmanız çevrenizdekilere de enerji veriyor.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili İkizler;

Kendi içine yöneldiğin bir güne merhaba diyorsun. Zaman ayırdığın hobilerin sana ek iş sağlama konusunda yardımcı olabilir. Üretmekten bugün daha çok keyif alıyorsun. Bakış açını değiştirerek ilerleyen günlerde kendini yeniden keşfetmenin tadına varacaksın.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yengeç;

Gün içerisinde yakın bir aile dostunla eski hesaplar yüzünden gerilebilirsin. Bu gerginlik hukuksal boyutlara kadar çıkabilir. Sakin kalıp olaylara karşı duygusal yaklaşmamalı ve süreçte arabulucu olacak kişilere karşı önyargısız olmalısın.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Aslan;

Bugün ufak sorunlar yaşadığınız insanlarla tartışmaya girmeniz biraz sinirinizi bozabilir. Sakin kalmaya ve kendinizi düzgün bir şekilde ifade etmeye çalışın. İnsanlara karşı daha ılımlı olmakta şu süreçte yarar var.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Başak;

Aşk hayatında yaşanan sorunların üstünü kapatmak yerine çözüm odaklı gitmelisin. Aile şirketinde çalışan bir Başak burcuysan, ortaklarınla önemli konularda fikir birliği sağlamak senin için avantajlı olacak.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Terazi;

Sabahın ilk saatlerinden itibaren düşünceli tavırların çevrenin dikkatini çekiyor. Davranışlarından hoşlanmadığın bazı insanlar ile muhatap olmak zorunda kalabilirsin.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Akrep;

Kendini ev işlerine verdiğin bir günde olabilirsin. Üzerindeki yorgunluğu sıcak bir bitki çayıyla atmak istiyorsun. Günün tadını çıkar ve kendine zaman ayırmayı unutma.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yay;

 

Azimli bir şekilde çalışmaya devam etmek sizi biraz zorluyor olabilir. Bitiş çizgisine ulaşmanız biraz zaman alsa da sabırlı olmalısınız. Sonuç sizi çok tatmin edecek, emin olabilirsiniz.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Oğlak; 

Değişimlerin geldiği bir gündesin. Hem sosyal hayatında hem de iş hayatında değişime ayak uydurmak senin için zor olmasa gerek. Yeni arkadaşlıklar gündeme gelebilir.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Kova;

Bazı planlarının sekteye uğraması seni kaygılı bir ruh haline sürükleyebilir. Bu konuda neler yapacağını düşünürken bambaşka olaylar ile karşılaşabilirsin.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Balık;

Duygusal olarak kendini güçlü hissettiğin bir gündesin. Uzun zamandır görüşemediğin bir arkadaşınla görüşmek seni inanılmaz biçimde mutlu ediyor. Enerji depoluyorsun. 

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde oluşan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 1 Haziran Pazartesi 2020

HABERE YORUM KAT