1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020 nasıl? Bugün burçlar ne diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarının yorumlarını, gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları siz astro severlerin hizmetinize sunuyoruz. İşte astrolojinin size mesajları

Günlük burç yorumları 30 Nisan 2020 Perşembe değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 30  Nisan Perşembe burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 30 Nisan 2020 Perşembe dikkat etmeniz gerekenler...

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç; 

Bugün işyerinde idari becerilerinizi konuşturmanız gerekecek. İş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirleri birleştirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun özgüveniniz üzerinde de olumlu bir etkisi olacak. Arkadaşlarınız ayrıca, farklı kişilikleri bir araya getirebildiğinizden sizin yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Kendinizi formda hissettiğiniz için şimdi başkalarının sağlığıyla ilgilenmeye başlayacaksınız. Ama unutmayın; sizin de sağlıksız alışkanlıklarınız var ve onların da üzerinde çalışmanız gerekecek. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa;

Uzun soluklu projelerinize yönelmenizde, başarmak için metodlarınızı uyarlamanızda fayda var. Tuhaf hareketler nedeniyle önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Ortaya çıkan şeyleri ya da mevcut durumu daha detaylı incelemeli veya ilerleyen zamanda oluşabilecek kayıp ve kazançlara odaklanmalısınız. 

Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler;

Fiziken ve ruhen zinde hissediyorsunuz. Bu enerjiniz sayesinde başkalarına da umut oluyorsunuz. Bu enerji sayesinde hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda büyük bir gelişme kat edeceksiniz. Yeni hedefler koyabilirsiniz. Hedefleriniz sizin odaklanmanızı kolaylaştırıyor. Bu güzel dönemde yapmak istediğiniz ne varsa keyfini sürün derim

Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç;

Sevgili Yengeç; ekonomik konularla ilgili girişimlerin risk içerdiğinden huzurun kaçabilir ya da beklediğin ödemelerin gelmemesi seni endişelendirebilir. Uzun vadede kendini güvende hissedebilmek için yaptığın yatırımlarda beklentiler içine girebilirsin. Yeteneklerini gösterebilmen için doğru ortamlarda bulunmalısın.

 Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan;

Kendiniz ile kavgaları beklentileriniz olmayanlar için suçlanmanız ve suçlamalarınızı arkanızda bırakmanın tam sırası.  Psikolojinizi düzeltmek hayattan keyif almak sevildiğiniz için şükredip sevene aşk ile sevgi ile karşılık vermek besleyecek sizleri. İyi niyetinizi suistimal edenleri size zarar veren alışkanlıklarınızı dönüştürebilmek mümkün şimdi. Size güvenen inanan sizi seven kişilerin sizde gördüğünü fark etme sahiplenme yenilenme zamanı sizler için maddi manevi aşk a dair güzellikler sizleri karşılarken tereddütlere yer vermeden kararlı olun ve kazanın.

Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak;

Bugün, enerjinizi çevrenizde bulunan insanlara yansıtmakta zorlanmayacaksınız. Normalde sakin yapınızla biliniyorsunuz ancak bugün içerisinde bu durum biraz olsun değişiklik gösterebilir. Ayrıca, zihinsel ve fiziksel sağlığınızı korumak için de elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız. Gün içerisinde kendinize zaman ayırmaya çalışmanız gerekmekte. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, gerekli olanları yerine getirmekte zorlanmayacak ve ilişkinizin iyiye gitmesini sağlayacaksınız. Birlikteliğinize önem verdiğiniz sürece herhangi bir sorun ve sıkıntı ile de karşılaşmayacağınızı artık biliyor olmalısınız. Mutlu olmak istiyorsanız, çabalamalısınız.

Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi; 

Eğer elin sürekli yemeye gidiyorsa o zaman stres ve gerginlikten kendini zorluyor olabilirsin. Yediklerine içtiklerine dikkat etmeli ve can sıkıntısından vücuduna yüklenmemelisin bugün. Vücuduna özen göstermek için yediklerine, içtiklerine ve hareketlerine özen göstermen gerekebilir. Sağlıklı bir plan ve program çıkarmak, sana daha iyi gelebilir. Tükettiğin şeylere özen göstermen gerekecek bugün. Kendi hislerini gözden geçirmek ve mutluluğuna odaklanmak, başkasını mutlu etmekten önde olabilir. Sevdiğin kişiyi mutlu etmek adına bir şeyleri değiştirmek yerine, kendini mutlu etmek için başka konulara odaklanabilirsin. Parasal açıdan bir şeylere hayır demek isteyebilirsin. Ancak acele karar almamalısın bugün. Eğer bir masraf yapılması gerekiyorsa enine boyuna düşünmen gerekecek. Bir şeyler içine daha sonradan sinmeye başlayabilir.

  Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep;

Bugün istediğin her konuya odaklanabileceğin bir motivasyona sahipsin. Bu verimli atmosferi değerlendirmeni öneririm. Yüksek özgüvenin sayesinde, özellikle iş hayatında ve eğitim hayatında liderlik üstlenmek isteyebilirsin. Fakat sorumluluklar üstlenirken hemen karar vermemelisin. Seni zorlayacak ciddi işleri iyice düşünmelisin. Önemli bir uyarıyla bitireyim; hijyenine dikkat et ve mecbur kalmadıkça dışarıya çıkma lütfen!

 Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere.

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay;

Bugün aynı yerden bakan insanlarla konuşmanın keyfine varacaksınız. Sizin gibi düşünen ve her söylediğinizi onaylayan insanlar, sizde şu etkileşimi bırakacaktır: “Böyle düşünen sadece ben değilmişim!” Bu sohbet bir süre sonra beyin fırtınası haline dönüşebilir. Sadece yaşanmış konulardan değil, yaşanabilecek konulardan da bahsetmek eğlenceli olacaktır. İş yeri bugün, 5 çayı tadında geçebilir.

 Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak; 

Bugün sizi şaşırtan gelişmeler olabilir. Özellikle güvendiğiniz bir arkadaşınız yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Güveniniz boşa çıkabilir ve kendi çıkarları uğruna sizi yarı yolda bırakabilir. Bu durum sizi üzse de işinizle ilgili konulara yansımamasına özen gösterin.. Bu durum karşısında yıkılmış bir ruh haline girmekten ve mücadele gücünüzü engellemekten kaçının.

 Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova;

Yolunuzda ilerlemeniz ilk başta düşündüğünüzden daha zor bir hal alıyor. Biri sizi planınızdan vazgeçirmeye hatta engellemeye çalışıyor olabilir. Pes etmeyin – bunu bir meydan okuma ve irade sınavı olarak görün. Ya planlarınızı savunarak ileri doğru bastırın, ya da fikirlerinizi mevcut koşullara uyarlayın. Hangisini seçerseniz seçin, hedefinizin gerçekçi olup olmadığı ve sonuna dek ilerlemenize değip değmeyeceği açığa çıkacak. 

 Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 30 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık;

Bugün zihniniz adeta yürümeyi bırakıp koşturuyor, çok aktif bir halde. Bu durum hem sizi daha üretken yaparken, bir yandan da anksiyete ve strese neden olabilir. Kendinize çok fazla yüklenmemelisiniz.  Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor.

  Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 30 Nisan Perşembe 2020

HABERE YORUM KAT