1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Günlük burç yorumları 4 Nisan Cumartesi 2020

Günlük burç yorumları 4 Nisan Cumartesi 2020

Günlük burç yorumları 4 Nisan Cumartesi 2020 nasıl? Bugün burçlar ne diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarının yorumlarını, gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları siz astro severlerin hizmetinize sunuyoruz. İşte astrolojinin size mesajları

Günlük burç yorumları 4 Nisan Cumartesi değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 4 NİSAN 2020 CUMARTESİ

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 4 Nisan Cumartesi burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 4 Nisan 2020 Cuma dikkat etmeniz gerekenler...

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili Koç;

Uzun süredir hazırladığınız planların eyleme dönüştürülmesine az kaldı. Hâlâ şüpheleriniz olsa bile bu işi daha fazla ertelemeyin. Dört bir yandan yardım teklifleri alacaksınız. Fakat yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek, neticede sizin iyiliğiniz isteniyor. Bu hareketli dönemde vücudunuz için de bir şeyler yapmayı unutmayın. Beslenmenize dikkat edin ve bir hobiyle uğraşarak kendi içinizde denge sağlayın. Karşılaşacağınız stresle ancak bu şekilde baş edebileceksiniz.

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili Boğa;

Dostluklar konusunda seçici ve titiz davranmaya çalışıyorsunuz. Bugün, kalıcı işler yapmak için önemli adımlar atacaksınız. Kendinizi yoğun iş temposunun içinde bulabilirsiniz. Ani iş gezileri gündeme gelecek ve bağımsız yönünüzü istediğiniz gibi kullanma şansınızı elde edecek, özellikle inatçı yapınızı ön plana çıkaracaksınız.
 

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili İkizler;

Zihinsel açıdan hayli yaratıcı ve aktif bir durumdasın. Sezgilerin de hayli güçlü durumda. Çocuklarla ilgili bir hikâye kitabı yazmak gibi bir düşüncen varsa Ay'ın da Aslan burcunda olduğu günü gayet güzel kullanabilirsin.

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili Yengeç;

Gitgide daha fazla beklenmedik ve zor olayla karşılaşabilir ve sorumlu olsalar da olmasalar da ilk başta suçu başkalarının üzerine atmaya kalkışabilirsiniz. Belki de hata sizdedir. Bunun yerine, sakin ve rahat olmaya çalışın ve tüm güçlükleri, bu meselelerin çözümlerine yeni bir yaklaşım bulma fırsatı olarak görün. Dinginliğinizi yeniden keşfedin ve bu dönemden çok daha güçlenmiş şekilde çıkın.

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili Aslan;

Aşırı tutkulu yapınızı iş yaşantınıza da yansıtıyorsunuz. Kararlarınızı yalnız vermekten hoşlandığınız için, coşku duygusunun eksilmesi, sizde gerilim yaratıyor. Bugün, içsel savaşlarınıza bir son vermeli, ve çevrenizdeki olayları daha sıkı bir şekilde takip etmelisiniz. Eski hesapların yeniden gündeme gelmesi canınızı sıkmamalı.

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili Başak;

Yaptığın şeylerle ilgili takdir toplamak istiyor olabilirsin. Hayal dünyasına kapılıp gitmen ve aşk hayatında mutluluk beklentisi içinde olman seni gerçeklerden uzaklaştırabilir.

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili Terazi; 

Sağlığınıza dikkat, bugün biraz yorulabilirsiniz. Başka sorunlarla da karşılaşmanız mümkün. Sorunlarınızı sabırla kabul etmeyi öğrenin ve bunları paldır küldür saldırarak çözmeye kalkışmayın. Enerjinizi dış dünyanıza harcamak yerine içinizdeki dengeyi sağlamak için kullanırsanız, bu dönemi çok daha keyifli geçireceğiniz kesin.

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili Akrep;

İş yaşantınızda gizli düşmanlarınız olduğu bir gerçek. Kinci değilsiniz ama bazen elinizde olmadan onlara içerliyorsunuz. İş yaşantınızda farklı bir sisteminiz var. Çevrenize kendinizi ispat etmeniz zor oluyor Bugün duygularınız mantığınızın önüne geçecek. Bazen,fazla hassas davranmakla kendinize haksızlık ediyorsunuz.

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili Yay;

Eğlenceli ve hareketli bir gün geçirmek isterken evden çıkamıyor olman moralini bozmasın. Zira ev içerisinde zihinsel açıdan güzel uğraşlar yapabilirsin. Örneğin kitap yazma denemeleri yapmak olabilir.

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili Oğlak; 

Hedefiniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili Kova;

Mantık ve duygu ikilemi yaşadığınız bugün, çevrenizin fikirlerine kayıtsız kalmamalısınız. Çıkacağınız yolculuklar işiniz için önemli olacak. Bugün aile büyüklerinizin ve sizden yaşlı kişilerin desteğini almalısınız. Onların fikirleri size farklı bir bakış açısı sunuyor. Olayları derinlemesine irdelemek, sağlığınızı tehdit ediyor
 

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 3 NİSAN 2020 CUMA

Sevgili Balık;

Yaratıcı zihnini ve bedensel uyumunu olumlu enerjiler ve meditasyon yapmak için kullanabilirsin. Bugün gökyüzü seni ruhsallık açısından da destekliyor olacak. Kendini fazla kasmamalı ve akışa bırakmalısın.

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 3 Nisan Cuma 2020

HABERE YORUM KAT

1 Yorum