1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı , 6 Aralık 2019 Cuma günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları, gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı, 6 Aralık 2019 Cuma günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları,  gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 6 ARALIK 2019 NURAY SAYARI | 6 ARALIK CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık 6 Aralık Cuma günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 6 Aralık 2019 Cuma günü dikkat etmeniz gerekenler...  

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili Koç;

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, kendinizi bir hayli yorgun ve kaygılı hissetme ihtimaliniz var. Yoğun yaşantınıza ayak uydurmak isterken sürekli olarak koşuşturma içerisinde olabilirsiniz ve bu da, zihinsel ve fiziksel açıdan sıkıntıya düşebileceğiniz anlamına gelmekte. Size uygun olmayan koşullar ya da düzensizliklerle karşı karşıya kaldığınızda sürekli olarak bir arayış içerisine girebilirsiniz. Bu durumu biraz olsun kabullenmeli ve düşüncelerinizle çatışma içerisine girmemelisiniz.

Günlük Burç Yorumu Aşk

Koç burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, birlikte olduğunuz kişiyle ufak tefek uyumsuzluklar ortaya çıkabilir ve kendinizi ifade etme noktasında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Duygusal açıdan gerilime düşebileceğiniz bir gün sizi beklemekte. Birlikte olduğunuz kişinin nazını çekemeyeceğiniz ve ani tepkilerde bulunacağınız bir gün.

Günlük Burç Yorumu İş 

İş ve kariyer hayatınızda bugün, işbirliği içerisinde olduğunuz kişiler gün içerisinde sizi isteksizlik ile suçlayabilir. Sorumluluklarınıza ve çalışmalarınıza olan ilginiz azalmış durumda ve bu da suçlamaların gerçeklik payı olduğuna işaret etmekte. Gün içerisinde yapılacak en iyi şey, sakin kalmak ve engelleri analiz etmek olabilir.

Günlük Burç Yorumu Para

Koç burcu günlük maddi yorum : Bugün, finansal durumunuz söz konusu olduğunda yarım kalmış girişimlerinizi tamamlamaya çalışacak ve koşulları lehinize çevirmek adına elinizden geleni yapabileceksiniz. Fırsatları dilediğiniz gibi değerlendirme şansınız olsa da aceleci davrandığınız sürece zarar görebileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili Boğa

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, çevrenizde bulunan insanlarla uzlaşmayı ve ortak nokta üzerinde buluşmayı pek başaramayacaksınız. Sizin söyledikleriniz veya düşündükleriniz, karşınızdaki insanlar tarafından gereksiz bulunabilir. Adım atmanız gereken konularda ise aradığınız desteği bulmakta zorlanabilirsiniz. Tüm bu etkiler altında karmaşık ruh halinde olmanız bir hayli normal. Yaşamsal konulara odaklanmakta başarılı olamayacağınız bir gün.


Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Aşk 

Boğa burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, birlikteliğinize karşı çekimser davranışlar ortaya koyuyorsunuz ve bu da ilişkinize odaklanamayacağınız anlamına gelmekte. Kendinizi geri planda tuttuğunuz için ilişkinizden yana sorunlar yaşamanız da oldukça normal. Birlikte olduğunuz kişinin düşünceleriyle tamamen uyum sağlayamıyor olsanız da en azından ters düşmemeye çalışın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, işbirliği içerisinde olduğunuz kişilerle aranızdaki güveni biraz daha tazelemeye çalışmalı ve onların desteğini çekmek adına uğraş vermelisiniz. Gelişmeleri kontrol etmekte zorlanacağınız bir sürece giriyorsunuz. Pozitif etkilerle karşılaşma ihtimaliniz var ancak bunun hızla gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Maddi Durum

Boğa burcu günlük maddi yorum : Bugün, finansal açıdan elde ettiğiniz gelirin beklediğiniz düzeyde olmaması, doğal olarak ödemeler açısından sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Güvendiğiniz insanların desteğini görmeyi arzu edeceğiniz bir gün. Canınız biraz olsun sıkılabilir. Etkilerin olumsuz olması, karşılaşacağınız fırsatları da değerlendiremeyeceğiniz anlamına geliyor.

gün içinde yeni bir girişimde bulunmak yerine var olan konulara odaklanmanda fayda var. Eşinin, ortağının ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğiyle, geleceğe dair hedeflerinle ilgili kararlar alabilir, planlar yapabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde fazla bireysel davranabilirsin.

 Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

 

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili İkizler

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, yaşamsal konularda kendinizi ister istemez stres altında hissedebilirsiniz. Çevrenizde bulunan insanları eleştirmeye müsaitsiniz ki bu da ikili ilişkilerde sorunlar yaşanabileceğine işaret etmekte. Aradığınız güven duygusunu bugün içerisinde bulamayacaksınız. Özenli davranışlar ortaya koymadığınız sürece sorunların artarak karşınıza çıkabileceğini bilmelisiniz. Anlayışlı olmanız gereken bir gün.


 
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

İkizler burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, birlikte olduğunuz kişiyle aranızda hiç istemediğiniz olaylar gerçekleşebilir. Size yönelteceği sorulara ters cevap vermemeniz, birlikteliğiniz açısından çok daha iyi olabilir. Bilinçli yaklaşımlarda bulunduğunuz sürece ilişkinizden yana daha az sorunlar yaşayabilirsiniz. Biraz daha mantıklı davranmaya çalışın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, gergin enerjiler alarak güne giriş yapıyorsunuz. Çalışmalarınıza verecek olduğunuz önem düşüş göstermekte. Sanki biraz olsun uzaklaşmak ve kafa dinlemek istiyorsunuz. Karamsarlık göstermemeniz gereken bir gün. Ayrıca, mesleki konularda dürüst davranışlar ortaya koymanız daha iyi olabilir. 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu Maddi Durum

İkizler burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyata dayalı konularda bilinçli yaklaşımlar ortaya koymalı ve elinizden geleni yapmalısınız. Kişisel yetersizliğinizi kafanıza takmamanız gereken bir gün. Zorlanıyor olsanız da tüm bunların yakın zaman içerisinde değişim gösterebileceğini aklınızda bulundurmalısınız. Güzel gelişmelerle karşılaşacağınız ve rahat olacağınız günler de gelecek.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili Yengeç

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, düzene ve rutine her zamankinden daha fazla ilgi duymaya başlıyorsunuz. İkili ilişkilerdeki duygu ve düşüncelerinizi çevrenizde bulunan insanlara yansıtmak istemeyeceğiniz bir gün. Kendi başınıza hareket etme isteğiniz var ki bu da soluklanmak ve dinlenmek amacıyla olabilir. Kimsenin kaprisini ya da baskısını çekmek istemeyeceğiniz bir gün. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Yengeç burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal konulardan uzaklaşmak ve kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Gezegenlerden alacak olduğunuz etkiler, ister istemez sorunlarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Birlikteliğinize odaklanmanız gerekiyor. Aksi halde, partnerinizin şikayetçi yaklaşımlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, zihinsel olarak kendinizi çok da iyi hissetmeyeceğiniz için işlerinize ve sorumluluklarınıza gereken önemi veremeyeceksiniz. Normalin çok altında performas sergileyebilirsiniz. Günü sorunsuz geçirmeniz için gerekli olan her şeyi yapmanız gerekmekte. Ayrıca, üstünüz olan kişilerle de aranızın açılmamasını sağlamalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu Maddi Durum

Yengeç burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddi durumunuz söz konusu olduğunda çözümler üretmekte zorlanmayacak ve fırsatları da dilediğiniz gibi değerlendirmeye alabileceksiniz. Finans dünyanızda yaşadığınız tüm sorun ve sıkıntıları kısa zaman içerisinde çözümleme şansınız var ancak bu noktada da hızlı hareket etmemeniz gerekmekte.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili Aslan

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, çevrenizde bulunan insanlarla aranızda beklenmedik tartışmaların gündeme gelme ihtimali var. Her şey yolundaymış gibi hareket ediyorsunuz ancak bunun size fazladan sorunlar çıkartabileceğini de unutmamalısınız. Kendinizi savunmaya ihtiyaç duyacağınız anlar olabilir. Ayrıca, yaşamsal konularda sadece kendinizi düşünmeden, egonuzu ortaya çıkarmadan hareket etmelisiniz.


 Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Aslan burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, karmaşık duygular içinde olabileceksiniz. Birbirinden oldukça farklı davranışlar ortaya koyma ihtimaliniz var. Kimi zaman sanki ona çok bağlıymış gibi hareket ederken, kimi zaman da ondan kuşku ve şüphe duyabilirsiniz. Dengesiz davranışlarınız, birlikteliğinizde sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, sağlam temeller üzerine kurulu olduğunu düşündüğünüz işinizin aslında hiç de öyle olmadığını fark edebilirsiniz. Zihinsel konularda karmaşıklık yaşama ihtimaliniz var. Etkileri nasıl kontrol edeceğinizi kestiremiyorsunuz. Kontrolü elinizde bulundurmak istiyorsanız aceleci davranmamalısınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu Maddi Durum

Aslan burcu günlük maddi yorum : Bugün, söz konusu maddi durumunuz olduğunda sizi zorlayacak harcamalardan olabildiğince kaçınmalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. İş hayatınızdaki fırsatları değerlendirmekte zorlanıyor olsanız da parasal konulardaki fırsatları dilediğiniz gibi değerlendirme şansınız var. Çok daha bilinçli olmanız gereken bir gün.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili Başak

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, ev, aile ve yuva konusunda güçlü duygular altındasınız. Güvenlik duygusuna aşırı derecede dikkat edeceğiniz bir gün. En ufak bir zarar ya da can sıkıntısı yaşanmaması adına sürekli olarak tetikte durabilirsiniz. Ayrıca, kuşkularınızı ve kuruntularınızı gidermeniz gereken bir gün. İçiniz rahat olmadığı sürece odaklanma konularında sorun ve sıkıntılar yaşanabilir. Olgun ve mantıklı tavırlar sergilemeniz gerekmekte.


Başak Burcu Günlük Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Başak burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal konularda denetimi ele geçirmeyi arzulayacak ve birlikteliğinizin kontrolünü elinizde bulundurmak isteyeceksiniz. Agresif tavırlar sergileyebileceğiniz bir gün. Birlikteliğinizde yaşanacak sorun ve sıkıntıları en aza indirmeniz gerekiyor. İlişkinizde sorun yaşadığınız sürece rahat hareket edemeyeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, gerçekleştirmek istediğiniz her ne varsa gün içerisinde ona odaklanmalı ve sırtınızdaki yükleri hafifletmeniz çok daha iyi olabilir. Bilinçli adımlar attığınız sürece başarıya adım adım yakınlaşacaksınız. Üstünüz olan kişilerin olumlu anlamda dikkatini çekmeyi başarabileceğiniz bir gün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu Maddi Durum

Başak burcu günlük maddi yorum : Bugün, söz konusu maddi durumunuz olduğunda dengesiz durumlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Güne başlarken kendinizi maddi açıdan rahat hissederken, akşam saatlerinde sıkıntıların artış göstermesiyle karşılaşabilirsiniz. Kontrollü harcamalar gerçekleştirmeniz gerekiyor. Aksi halde daha fazla sorun ortaya çıkabilir.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili Terazi

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, dikkat etmeniz konuların başında sağlık gelmekte. Sağlığınız çok da güçlü değil ve bu da sorunlarla karşılaşmaya müsait olabileceğiniz anlamına gelmekte. Ne yapacağınız çok da belli olmadığı için beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, bazı konularda kaprisli davranışlar sergileme ihtimaliniz var. Önünüze koyulan şeyleri beğenmeyeceğiniz ve dağınıklığa meyil göstereceğiniz bir gün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Terazi burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, biraz rahatlamalı ve birlikteliğinize zaman ayırmalısınız. Duygularınızın artış göstermesi, zihinsel açıdan rahat hareket edemeyeceğiniz anlamına gelmekte. Bağlılık hissiyatınızın yoğunluk göstermesi, ister istemez korkularınızın da gündeme gelmesine sebebiyet verebilir. Biraz dikkatli olmalısınız.


Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, üstünüz olan kişilerin dayatmalarda bulunmasına çok da izin vermeyeceğiniz ve bu gibi durumlarla karşılaştığınızda ister istemez gerginlik gösterebileceğiniz bir gün. Çalışmalarınıza ve sorumluluklarınıza odaklanmanız gerekmekte. Ayrıca, iç dünyanızda yaşadığınız sorunları iş hayatınıza yansıtmamalısınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu Maddi Durum

Terazi burcu günlük maddi yorum : Bugün, finansal konularda sizi rahatlatmasını beklediğiniz konularla sürekli temas halinde olabilirsiniz. Cebinizdeki parayı dikkatli harcamanız gerekmekte. Aksi halde istenmeyen durumlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Ödemelerinizi çok da geciktirmemeye çalışın. Dengeli ve tutumlu olmanız gerekmekte.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili Akrep

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, beklentilerinizin tam olarak karşılık bulamayacağını bilerek güne giriş yapmalısınız. Düşündüklerinizin gerçekleşmeyecek olması, kafanızın bir hayli karışık olmasına neden olabilir. Planlı hareket etmeyi başardığınız takdirde her şeyi daha kolay ele alabilirsiniz. Ayrıca, yaşamsal konularda sizi tedirgin edebilecek bir durumla karşılaşırsanız da gerginliğe düşmemeniz çok daha iyi olabilir.


Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Akrep burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınızı ve düşüncelerinizi aktarma noktasında sorun ve sıkıntılar ile karşılaşma ihtimaliniz var. İyimser bakış açısıyla hareket etmenize rağmen aksaklık ve engellemelerin gündemde olabileceğini bilmelisiniz. Söz konusu aşk hayatınız olduğunda biraz geride kalmanız gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, uzun süredir aklınızda olan ve girişimde bulunmayı düşündüğünüz bir konuyla alakalı yeni adımlar atabilirsiniz. Hiçbir şey tam da beklediğiniz gibi olmayabilir ancak tüm bunların gelip geçici etkiler olduğunu da kabul etmeniz gerekmekte. Fayda sağlayacağınız sonuçlar için biraz daha beklemede kalmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu Maddi Durum

Akrep burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyata dayalı konularda engeller ve gecikmeler ile karşılaşma ihtimaliniz var. Finansal açıdan önde olma isteğinizin bugün içerisinde karşılık bulmayacağını bilmelisiniz. Otorite konumunda bulunan kişilerin üzerinizde baskı kurmasına da izin vermeyeceksiniz. Parasal açıdan kendinizi güvensiz hissedebileceğiniz bir gün.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili Yay

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, yaşamsal konularda egonuzu devre dışı bırakmalı ve çevrenizde bulunan her şeyi kontrolünüz altına almalısınız. Sakin bakış açısıyla hareket etmeyi başardığınız takdirde her şeyin daha da kolay çözümlenebileceğini bilmelisiniz. Aklınızın karışık olabileceği bugünlerde enerjinizden bir şekilde fayda sağlamalısınız. Sizi gerginlik içerisine çekebilecek durumlarla karşılaşma ihtimaliniz de var. Her ne olursa olsun, sakinliğinizi ve olgunluğunuzu korumaya çalışın.


Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Yay burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, ilişkinizle alakalı konularda duyarlı davranışlar ortaya koymalı ve birlikteliğinize gereken önemi vermelisiniz. Partneriniz sizden ilgi beklemekte ve siz bu ilgiye olumlu anlamda cevap veremediğiniz sürece rahat hareket edemeyeceğinizi de bilmelisiniz. Düşüncelerinizi ve bakış açınızı değiştirmeniz gereken bir gün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, ilerlemekte ve sorumluluklarınızı yerine getirmekte ufak da olsa engelleme ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Olumlu adımlar atmakta zorlanıyorsunuz. Şimdiye kadar elde ettiğiniz tecrübelerden yarar sağlamaya çalışın. İçinde bulunduğunuz durum karmaşık olsa da çıkış yolu bulmanız gerekmekte.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Maddi Durum

Yay burcu günlük maddi yorum : Bugün, finansal konularda kendinizi zorlayacak her türlü harcamadan kaçınmalı ve biraz daha tutumlu olmalısınız. Temel ihtiyaçlarınızı karşılamak önceliğiniz olmalı. İhtiyaç gibi durmayan şeylere gereksiz harcamalar yapmak, yerine koyma noktasında sizi yıpratabilir. Finansal dengesizliği gidermeniz gerekiyor.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili Oğlak

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, sosyal hayatınız, hayatınızın diğer kısımlardan çok daha önde olabilir. Ayrıca bugün, alışık olmadığınız bir şekilde özgürlük duygunuzun üst seviyelere ulaşacak olması, planlama açısından farklı gelişmeler yaşanabileceğine işaret etmekte. Etkileri doğru değerlendirmek istiyorsanız, hayatınızdaki öncelikleri doğru belirlemeniz ve alacağınız kararlarda da tutarlı olmanız gereken bir gün.


 Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Oğlak burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, uzaklaşmalar söz konusu olabilir. Birlikteliğinizin size yük olduğunu düşünmeye başlıyorsunuz. Bu sebeple içinde bulunduğunuz durum zorlayıcı olabilir. Zihinsel olarak kendinizi iyi hissetmediğiniz sürece hangi yönde adım atacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz. Dikkatli olmalısınız. Birlikteliğiniz yoksa aklınızı karıştıracak seçenekler arasında kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, idealleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Meslek hayatınız sizin açınızdan oldukça önemli ve bu alanda istediğiniz sonuçlar elde edemediğiniz sürece önünüzü görmekte zorlanıyorsunuz. Bakış açınızı değiştirmelisiniz. Kaç yıldır çalıştığınızın bir önemi yok, söz konusu iş hayatınız olduğunda biraz daha profesyonel davranmak zorundasınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Oğlak burcu günlük maddi yorum : Söz konusu maddi durumunuz olduğunda bugün güçlü olmak ya da güçlü görünmek isteyebilirsiniz. Yapmak istediklerinizin bir sınırı yok ancak tüm bunları elde etmeniz sizin açınızdan zorlayıcı olabilir. İçinde bulunduğunuz şartlar size uygun olmadığında sizin şartlara uygun hareket etmeniz en azından şimdilik daha iyi olabilir.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili Kova

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, gezegenlerden alacak olduğunuz etkiyle beraber sürekli olarak düşünceli bir ruh hali sergileme durumunuz var. Ayrıca gün içerisinde geçmişte yaşananları tekrar tekrar hatırlamak tadınızın kaçmasına neden olabilir. Bugün sorunlarınızı tartışma içerisine girerek çözümlemek yerine iletişim kurarak çözümlemeye çalışmanızda fayda var. Sakinliğinizi korumanız sizin açınızdan çok daha faydalı olabilir.


Kova Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Kova burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, birlikteliğinizin gidişatınız incelemek isteyeceksiniz. İçinde bulunduğunuz durum alışık olmadığınız düzeyde olabilir. Çözümleme noktasında biraz daha titiz hareket etmelisiniz. Sonuçlar her ne kadar zorlayıcı olursa olsun, bir karar almalı ve uygulamaya koyulmalısınız. İradeniz sınanacak.

Kova Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

Bugün, iş ve kariyer hayatınızı ilgilendirecek seyahatlar gündeme gelebilir. Sahip olduğunuz görüşleri uygulama noktasında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. İşbirliği içerisinde olduğunuz insanların sizi tam anlamıyla anlamasını bekleyemezsiniz. Biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Doğru ifadeler, başarıyı da beraberinde getirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Kova burcu günlük maddi yorum : Söz konusu maddi durumunuz olduğunda bugün, sizi rahat ettirecek fırsatlar peşinde koşmak isteyebilirsiniz. Hızlı koşarsanız düşeceğinizi, yavaş koşarsanız da geç kalacağınızı unutmamalısınız. Şimdiye kadar elde ettiğiniz başarıların ve finansal gücün tesadüf olmadığını herkesten önce kendinize kanıtlamaya ihtiyaç duyacağınız bir gün.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2019 Nuray Sayarı | 6 Aralık Cuma günlük burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 6 ARALIK 2019 CUMA

Sevgili Balık

6 Aralık 2019 Cuma yorumu : Bugün, bireyselliğinizle ilgili her konuda fazlasıyla sahiplenici yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca, gün içerisinde kendinizi ve kendinizle ilgili konuları yeniden keşfetme şansınız da olacak. Kişisel olarak hassas günlerden geçiyorsanız bugün pozitif etkiler sayesinde hayatınızı dilediğiniz gibi şekillendirme şansınız olabilir. Seçimleriniz açısından biraz daha titiz davranmalı ve yarar sağlama noktasında önemli adımlar atmaya çalışmalısınız.


Balık Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Balık burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, düşündüklerinizi hayata geçirme noktasında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Sahip olduklarınızı ortaya koymak isterken birlikteliğinizden uzaklaşma ihtimalinizi de göz önünde bulundurun. Olumsuz bir karar almadan önce birlikte olduğunuz kişiyle oturup konuşmanızda fayda var.

Balık Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

Bugün, iş ve kariyer hayatınızda sizi memnun edecek etkilerle karşı karşıya kalacaksınız. Ancak gelişmeler söz konusu olduğunda engellemeler yaşanabilir. İlerlemek istediğiniz sürece hiçbir şeyin size engel olamayacağını siz de iyi biliyorsunuz. Tüm olayları kendi tarafınıza çekmekten kaçının. Kendinize kaldırabileceğinizden daha fazla yük yüklememelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Balık burcu günlük maddi yorum : Söz konusu maddi durumunuz olduğunda, gün içerisinde yapacağınız çalışmalardan olumlu geri dönüşler elde edebilirsiniz. Aklınızda bulunanları bir kenara koymanız ve zihinsel olarak tazelenmeniz gerekiyor. Finansal durumunuza ayak uydurmak isterken beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinize çok fazla yüklenmemeye çalışın.

NURAY SAYARI ARALIK AYI KOÇ BURCU YORUMU 2019

Aralık ayında Koçlar, sosyal ilişkilerinde yeniden harika olacak. Yıldızlar, bu dönemde kurulacak arkadaş ilişkilerinin uzun vadeli olacağını söylüyor. İnsanlar ve de onlarla birlikte yaşadığınız keyili zamanlar sizi yeni düşüncelerle zenginleştirecektir. İş yerinde, ihmal konusunda ve görünüşte önemsiz hatalarla ilgili olarak dikkatli olun. Bir iş görüşmesi ya da başka bir önemli toplantı sizi bekliyorsa kendinizi hazırlamak için yeterince zaman ayırın. Hiçbir şeyi hafife almayın. Son zamanlarda sağlıklısınız, bunu bozmayın. Daha sonra ciddi sorunlarınız olabilir.

NURAY SAYARI ARALIK AYI BOĞA BURCU YORUMU 2019

Aralık çok istikrarlı bir aydır. Şu an, özellikle de para durumları söz konusu olduğunda uzun vadeli planlar için en iyi zamandır. Diğer yandan Boğa burcu, aile sorunlarına karşı dikkatli olmalıdır. Yaşadığı zorluklar konusunda kendisine yardım etmek istediğiniz üzgün kişinin güvenini kazanmak zorundasınız. Belki uzun süre patronunuzun dikkatini çekmek için uğraştınız, ama sonunda buna değer olmadığını göreceksiniz. Kronik sağlık sorunlarını göz ardı etmeyin. Uygun bir uzman arayın.

NURAY SAYARI ARALIK AYI İKİZLER BURCU YORUMU 2019

Aralık'ta İkizler, ilişkilerin ve ailenin uyum içinde olduğu tek burç olacaktır. En çok Noel'de eğleneceksiniz. Bu dönemde aynı zamanda yeni deneyimler de bekleyebilirsiniz. Kişiliğinizi yeni bilgilerle zenginleştirecek bir kişi ile tanışacaksınız. Çeşitli şeyleri fark edeceksiniz ve çok olgun bir kişilik kazanacaksınız. Akşam yemeği yaptığınızda zoru deneyin. Bunu bir deneyim haline getirin ve damak tadınızı şımartın. Yorgun olsanız bile akşam temizlikten kaçınmamalısınız. Bir gün bir şey olmaz, ama uzun vadede bu hiç iyi değil.

NURAY SAYARI ARALIK AYI YENGEÇ BURCU YORUMU 2019

Yengeç burcu bu Aralık ayında geçen yılı gözden geçirecek. Arkanızda büyük bir başarınız var ve haklı olarak kendinizle gurur duyabilirsiniz. Sadece bunu çok açığa vurmayın. Sizi kötüye kullanmaya ve başarınızın en azından bir kısmını çalmaya çalışan kıskanç kişilerle her yerde karşılaşabilirsiniz. Eğer çok fazla işiniz olduğunu düşünüyorsanız, önceliklerinizi ayarlamalı veya bir program hazırlamalısınız. Vücudunuza saygı duyun, bu yüksek derecede ayarlı hızda sonsuza dek devam edemezsiniz.

NURAY SAYARI ARALIK AYI ASLAN BURCU YORUMU 2019

Aralık ayında şımarmaktan korkmayın. Bu zorlu yılın ardından bunu kesinlikle hak ediyorsunuz. Örneğin, kendinizi olağanüstü bir deneyimle ödüllendirin. Ruh haliniz daha iyi olacak ve çevrenizde görünecek ve size karşı kötü niyetli olan kişi tarafından bile keyfiniz kaçırılamayacak. Onunla rahatlıkla ilgileneceksiniz. Bir kitap okumayalı uzun zaman oldu. Bir şans verin. Eğlenceli olacağını göreceksiniz. Kendinizi düşünün ve vücudunuzu dinleyin. Sınırları her zaman aşmamalısınız. Bu akşam için daveti reddedin ve dinlenin.

NURAY SAYARI ARALIK AYI BAŞAK BURCU YORUMU 2019

Aralık ayı ile birlikte kariyerinizde bir değişiklik yapma şansı nihayet gelecektir. Artık yıldızlar daha istikrarlı ve olumlu bir konumdadır ve Başak burcunun iş alanında harikalar yaratacaktır. Zaman çok daha çabuk geçecek ve herhangi bir çaba sarfetmeksizin, tüm görevleri kolaylıkla başarabileceksiniz ve acil sorunlara çözüm bulacaksınız. Çalışmaktan yine keyif alacaksınız. İşten erken ayrılmanın cezbediciliği büyük olacaktır, ama siz karşı koymalısınız. Neyin yanlış gidebileceğini asla bilemezsiniz. Bir süredir dışarıda insanların içinde olmamıştınız. Örneğin bir filme gidin. Cildinize özen gösterin. Stres son zamanlarda yüzünüzde biraz fazla boy göstermiş görünüyor.

NURAY SAYARI ARALIK AYI TERAZİ BURCU YORUMU 2019

Bu yıl üstesinden gelmek zorunda olduğunuz tüm zorluklara rağmen Aralık ayında mutlu olduğunuzu ve hayatınızın tüm sorunlarınızdan ve meselelerinizden bağımsız olarak güzel olduğunu göreceksiniz Bu yıl Terazi burcunu gerçekten zenginleştirdi. Tüm olumsuz deneyimler kötü sonuçlar doğurmak zorunda değildir. Bu durumlar sayesinde öğrenirsiniz. İntikam almayı düşünmeyin çünkü iş arkadaşınız sizden daha iyi yapıyor. Kötü şans sizin aleyhinize olabilir. Eşinizle ya da bir arkadaşınızla konuşun ve bir baloya gidin. Bu, yılın sosyal olayıdır ve ortam buna gerçekten değer.

NURAY SAYARI ARALIK AYI AKREP BURCU YORUMU 2019

Bu yılın son ayı Aralık boyunca, enerjinizi kariyerinize doğru yönlendirmeniz önerilir. Özellikle en gayretli olanlara kariyerde ilerleme veya ikramiye şeklinde geri dönüş olabilir. Aynı zamanda etrafınıza daha dikkatli bakmaya başlayın. Akrep burcu, tarihler için yapılan davetiyeleri reddetmelidir. Squash veya diğer raket sporlarını deneyin. Bu sizin enerjinizi yenileyecektir. Son zamanlarda sağlıklısınız, bunu bozmayın. Daha sonra ciddi sorunlarınız olabilir.

NURAY SAYARI ARALIK AYI YAY BURCU YORUMU 2019

Aralık size sonunda huzur ve uyum getirecektir. Bir süreliğine gevşemek, derin bir nefes almak ve geçen yılı değerlendirmek için zamanınız olacak. Yay burcu kişiliğiyle ilgili büyük bir ilerleme kaydetti. Artık daha dengelisiniz ve stresle daha kolay başa çıkabilirsiniz. Şu anda hiçbir şey Noel'inizi bozamaz. Patronunuzdan sakınmalı ve bütün işi hemen bitirmelisiniz, böylece daha fazla sıkıntınız olmaz. Eğer alışveriş yaparken gerçekten gözünüze takılan ev yapımı bir şeylere baktıysanız, tereddüt etmeyin, satın alın. Kendinizi şımartabilirsiniz ama aynı zamanda başkalarını da düşünün.

NURAY SAYARI ARALIK AYI OĞLAK BURCU YORUMU 2019

Bu yılın son ayı Aralık'ta pişmalıklar olmadan tamamen keyif alacaksınız. Geri dönüp önceki olayları incelemek için de zaman bulacaksınız. Ne iyiydi ve neyi geliştirmek istiyorsunuz. Bu dönemde kişisel olarak olgunlaşacaksınız ve önceliklerinizi doğru belirleyeceksiniz. Oğlaklar arkalarında başarılı bir yıl bıraktılar. Bir ödül veya övgü bekleyebilirsiniz. Patronunuzun iyi bir ruh halinde olması olasılığı var. Bir müze ya da sergi ziyaret edin. Eğlenecek ve belki de yeni bir şeyler öğreneceksiniz.

NURAY SAYARI ARALIK AYI KOVA BURCU YORUMU 2019

Kova burcunun kariyeri söz konusu olduğunda, yılın sonu istikrarlı bir dönem getirecektir. Kısa günlerin ve sıkıcı olayların çalışma temponuzu düşürmek için sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. Çok fazla pasiflik asla iyi bir fikir değildir. Aralık ayında, sağlığınızı ve koruyucu önlemlerinizi de düşünmelisiniz. Noel'de hasta olmak istemezsiniz. Diğerleri yapsa bile siz kesinlikle tembellik yapmamalısınız. Patronunuz çabalarınızın farkına varacak. Eğer kilo vermek istiyorsanız ilk etapta alkolü azaltmanız gerekir.  

NURAY SAYARI ARALIK AYI BALIK BURCU YORUMU 2019

Eşleriyle henüz karşılaşmamış olan Balıklar Aralık ayında sosyalleşirken ve flört ederken bol bol eğlenceli vakit geçirebilirler. Hatta bunu bilmeden, karşı cinsi cezbedeceksiniz ve yeni kişilerle tanışmanız çok kolay olacak. Bu burç yorumlarına göre, Noel'in keyfine en çok aile çevresinde varacaksınız. İş arkadaşlarınız sizi kıskanıyorlarsa, yaptığınız şeyle ilgili yanlış bir şey olup olmadığını düşünün ve daha iyi olmaya çalışın. En yakınlarınızı ihmal etmemeye dikkat edin, programınızda onlar için bira zaman bulabilirsiniz. Gerçekten mutlu olacaklardır.

HABERE YORUM KAT