1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Günlük burç yorumları 8 Haziran Pazartesi 2020

Günlük burç yorumları 8 Haziran Pazartesi 2020

Günlük burç 8 Haziran 2020 Pazartesi yorumları meraklıları tarafında araştırılmaya devam ediyor. Bugün burçlar bize neler söylüyor. Hangi burcu neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

Günlük burç yorumları 8 Haziran Pazartesi 2020

Günlük burç yorumlarına göre 6 Temmuz 2020 gününde bizi nelerin beklediğini, Aşk, iş para konularında hangi burçların bugün daha şanslı olacağını siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz. Burçlar hakkında merak ettikleriniz ve günlük burç yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz..

koc-001.jpg

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili Koç; 

Eski dost ve eski sevgili konularında dikkatli olmalısınız. Hareketli ve enerjik koçlar ilişkilerinde dikkatli olmalı. Herkese karşı hoşgörülü olun ve insanları kabul edin eğer ki entrikaların içerisinde olmak istemiyorsanız...

İlişki hayatınızda tutamayacağınız sözleri vermeyin, eğer gelecekte güvensiz biri imajı vermek istemiyorsanız. Aile ilişkilerinde miras konularında haftanın üçüncü ve dördüncü gününde bazı sorunlar olabilir. Bu konuda alttan alan ve sakin olan taraf yine siz olmalısınız. Hiçbir konuda kimseyi dinlemeyin kendi kararlarınızı kendiniz verin veya akışa bırakın. Sağlık açısından koç burçları baş ağrılarına dikkat etmeli. Maddi konularda ise telaşa kapılmamalı, sabırlı olmalısınız.

"Kimin ne yaptığıyla ilgilenme"

bo-003.jpg

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili Boğa;

Aşk hayatınızda tutkulu olacağınız bir haftadasınız. İşinizde önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. İş arkadaşlarınız ile birbirinize destek olabilir ve başarılı olabilir, iyi paralar kazanabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı tedirgin ve önyargılı yaklaşmayın. Yeni tanışacağınız insanlara fırsat verin, geçmişi hatırlamayın.

Sosyal ve maddi alanda size yük olan olayları hayatınızın dışında tutmak isteyecek ve bunu başaracaksınız. Evli iseniz çocuklarınız hakkında haftanın üçüncü ve dördüncü günlerinde mutluluk yaşayacak, eşinizden ilgi ve şefkati göreceksiniz.

İştahınızı kontrol altına almayı unutmayın. 

"Her şeye rağmen hayata ve kendime güveniyorum."

ik-003.jpg

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili İkizler;

Hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikler var. Bunları yapmaya, geliştirmeye başlamalısınız. Bunun sonucunda maddi manevi yükseliş göreceksiniz. Şehir ve yurt dışı konularınız var ise yapmanız gerekeni yapmalısınız. Genel olarak kararsız kalmamalı ve bir adım atmalısınız. 

Kendi kendisine "Aldatılıyor muyum?" sorusunu soran ikizler bu hafta bu konularda açıklığa kavuşacak. Eğer aldatıldığınız haberinizi alırsanız affetmeyin, kimseye şans vermeyin. 

Para konusunda güzel imkanlar elde edeceğiniz durumdasınız.

"Arkandakilerle ilgilenme, önüne bak."

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç; 

Sevgili yengeçler, gelecekten korkamayın. Neyi korkarsanız onu çekersiniz bunu unutmayın. 

Aşk hayatında da saplantılı olmamalısınız, aşırı sevginin de insanları yorabildiğini unutmayın. Sevdiklerinizin sana olan sevgisinden şüphe etmemeli, korkulardan arınmalısınız. Sağlık açısından bir sorununuz olmayacak. 

"Korkularınızdan arının"

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili Aslan;

Aslanların yanlış ilişkiler yaşama olasılıkları oldukları için aşk hayatında seçici olmalarında fayda var. Gerilimli duygulardan uzak durmalı, insanları özenle seçmelisiniz. Hayatınıza biri dahil olabilir ancak o kişiyi iyice tanımadan bağlanmayı tercih etmeyin. 

İşsiz ve iş başvurusu yapmak istiyorsanız çarşamba veya perşembe günü iş başvurularını yapın. Daha önce başvuru yaptıysanız yine aynı günler geri aranabilirsiniz. Yeni bir iş bulabilir veya temelini attığınız işler hızlı gelişip maddi anlamda kazançlar elde edebilirsiniz. Göz sağlığınıza dikkat edin.

"İlişkiler konusunda seçici olun"

bas-001.jpg

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili Başak:

Bu hafta çevrenizdeki insanlara karşı aşırı yardımsever olabilirsiniz fakat bu konuya dikkat etmeli, fazla fedakar olmamalısınız yoksa pişmanlık yaşarsınız. Sizden borç isteyenlere borç verirseniz paranızı geri alamayabilirsiniz. Yardım isteyen kişi için de aynı şey geçerlidir. Her zaman iki kez düşünün. 

Uzak ihtimal olarak gördüğünüz kararlarınızı hafta sonuna kadar geliştirme şansınız olacak. Aniden birileriyle tanışabilir ve aşık olabilir, güzel ilişkiye adım atabilirsiniz. Güçlü duruşunuzla kendinizi iyi hissedeceğiniz bir haftadasınız. Maddi olarak şanslı bir haftada olacaksınız.

"Ben kendime değer veriyorum ve güveniyorum."

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili Terazi;

Kas ve eklem ağrılarına karşı dikkatli olmalı, ani hareketlerden kaçınmalısınız. Aile hayatında tekrar huzursuzluk yaşamamak için tartışma konularını kapatmaya çalışın yoksa eski olaylara geri dönüp gerginlik hissedebilirsiniz. 

Hayalini kurduğunuz ilişkileri yaşamanıza az kaldı. Bir çok terazi bu yaz evlenebilir. Muhteşem aşklar kapıda görünüyor. Geçmiş ilişkiler geri gelebilir ancak bitmiş işi tekrar denememelisiniz. 

İş hayatınızda tutarlı olduğunuz taktirde başarılı olacaksınız. işsiz olanlar ise hafta sonu güzel fırsatlar elde edecek.

"Hedeflerinize güvenin."

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili Akrep;

Bu hafta sakin olmaya özen göstermeli, öfke ve sinirle hiçbir yere varamayacağınızı bilmelisiniz. Bir karar alırken güvendiğiniz insanlara akıl danışırken onlarla istişare içerisinde olun.

İşsiz isen ve yatırım planın varsa haftanın üç, dört, beşinci gününde inanılmaz yükselişe geçeceksin. Kariyer hayatında yükseleceksin.

Aile bireylerini ihmal etmeyin, onlara sevginizi gösterin. 

"Ben sakin, huzurlu ve mutluyum."

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yay;

Gelişmek istediğiniz konularda yeteri kadar istekliyseniz başaramayacağınız hiçbir şey yok bunu bilmelisiniz. Kendinizi geliştirmeye özen gösterin. İş hayatınızda söylediklerinize çok dikkat edin, iş arkadaşlarınız sizi yanlış anlayabilir ve bu da şikayet edilmeye, haksızlığa uğramanıza, işten çıkarılmaya neden olabilir. Düşünerek konuşun. 

Size yapılmasını istemediğiniz bir olayı başkasına yapmayın, umursamaz olmayın. Sevginizi gösterin. Eşinizle ilişkinizi canlı tutun. Kalbiniz boşsa bu hafta hayatınızda biri olmayabilir ama üzülmeyin, aşk ufukta görünüyor. Kendinizi geliştirmeye odaklanın.

Yalnız yaylar melankolik olabilir. Bunları yapmasınlar.

"Düşünerek konuş"

og-001.jpg

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak; 

Değişen iş koşullarını sorgularken bulabilirsiniz kendinizi. Bu iş koşullarının sizin yararınıza olacağını unutmayın. Ansızın gelişen olaylar gözünüzü korkutabilir fakat korkmamaya özen gösterin. İş arkadaşlarınıza karşı agresif hareketler sergilemeyin. Yıkıcı değil yapıcı olun.

Aranızın limoni olduğu arkadaşlarınızdan geri dönüşler alabilirsiniz. Eğer sıcaklık hissederseniz özrü kabul edebilirsiniz. İşsiz olan oğlaklar tekrar iş başvurusu denemekten çekinmemeli. Hayatında biri olmayanlar ise cuma günü beğendiklerinizin çevresinde dolaşmayı deneyin. İstediğinizi başarma şansınız cuma günü daha yüksek.

"Kararlıyım, inançlıyım, her an yeni hedefler belirliyorum ve kendime güveniyorum."

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili Kova;

Kovalar bu hafta sağlığını ihmal etmemeli, özen göstermelidir. Maddi konularda sabırlı olun, bu hafta dolandırılabilme ihtimaliniz olduğu için yeni gelen teklifleri araştırmayı unutmayın. Yeni iş tekliflerini kabul etmemeyi tercih edebilirsiniz. 

Evli olanların kıskanç olmamaları gerekiyor. Aceleci olmamalı, enerjiyi dağıtmamalısınız. Yeni kişilerle tanışan yalnız kovalar eğer sıcaklık hissetmiyorsa temkinli davranmalı, tavsiye ile hiçbir şeye başlamamalı.

"Mutluluğu hak ediyorum, mutluluğu yaratıp yayıyorum."

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 22 Mart 2021-28 Mart 2021 PAZARTESİ

Sevgili Balık;

Aile içi ilişkilerinizde bütünsel olmaya özen gösterirlerse daha mutlu olurlar. Eşinize nasihat vermemeli, herkesi kendi haline bırakmalısınız. 

Her konuda net olmak gelecekle ilgili düşlerinizin gerçekleşmesine yardımcı olacak. Parasal konularda haftanın üçüncü ve dördüncü gününde elinize para geçebilir. İşsiz iseniz arkadaş yardımı almak için onları arayın.

"Ben değerliyim."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT